USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Hamas: Trump otworzył "bramy piekieł"

| Aktualizacja:

Prezydent Donald Trump oświadczył w środę, że USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. Powiedział, że Izrael ma prawo decydować o swojej stolicy. Wskazał, że w Jerozolimie znajduje się izraelski parlament i Sąd Najwyższy.

wróć do artykułu
  • ~He(l)
    (2017-12-06 12:22)
    "[...] może ona wzbudzić gniew muzułmanów na całym świecie." A czy jest coś na tym świecie, co ich gniewu NIE wzbudza? PS. Sugeruję napar z melisy, rumianku lub lawendy.
  • ~#
    (2017-12-06 19:52)
    Alleluja! Wszystko jest zapisane w Biblii — wystarczy czytać ze zrozumieniem, np. Księgę Daniela lub Apokalipsę. Żeby przyszedł Mesjasz musi zostać odbudowana świątynia w Jerozolimie. No i Z¨ydzi muszą się jeszcze nawrócić. Tyle, że w światyni zasiądzie „Ohyda Spustoszenia”. A zatem wszystko przed nami… — Antychryst, Bestia, 666, wojna i prześladowania. Ale koniec będzie radosny: Jezus wreszcie powróci — Maranatha!
  • ~Dziadziu
    (2017-12-06 11:30)
    Slon w sklepie z porcelana demoluje , dewastuje, niszczy bardzo kruchy spokoj na Bliskim Wschodzie ! Boze uchowaj swiat przed takim w a ri ate m , zrob cos i zeslij jakies oswiecenie na tego osobnika!
  • ~proponuje..
    (2017-12-06 13:00)
    Jerozolima stolica USA..
  • ~kotong
    (2017-12-06 12:06)
    Jerozolima jest stolica Izraela, a reszta to po uwazaniu
  • ~oml
    (2017-12-06 13:48)
    niech trump ogłosi nowy jork stolicą izraela widać że ortodoksyjny zięć ma na niego zły wpływ zresztą nie dziwne jak jego corka przeszła na judaizm i biega do synagogi czy to jest normalne
  • ~Rozbawiony
    (2017-12-06 13:18)
    Na Kremlu wystrzelą szampany. Trump chyba na prawdę jest sługą Putina.
  • ~keson
    (2017-12-06 20:04)
    Trump - aż tak ci od..bało???... Przykre, ale skoro faworyzujesz panoszących się Mośków to spadaj.
  • ~andy
    (2017-12-06 16:18)
    bardzo duzy blad trumpa skutki niedlugo poczuje to jest tylko dobre dla izraela
  • ~wspak
    (2017-12-06 15:16)
    Swiateczne i Noworoczne zyczenia dla swiata. Zyczymy swiatu jak najwiecej wojen i konfliktow, teraz i w nowym roku, pod warunkiem ze nie beda sie one odbywaly ani na naszym terytorium ani w jego poblizu. Rownoczesnie przyjmujemy zamowienia na nowe projekty w dziedzinie wojen i konfliktow, bowiem dysponujemy duzym sztabem fachowcow z wieloletnim doswiadczeniem w tej dziedzinie. Pisemne zamowienia prosimy kierowac na adres: Bialy Dom, Waszyngton.
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2017-12-06 22:46)
    Czyżby miały się sprawdzić Przepowiednie?
  • ~Mrówka z małego mrowiska.
    (2017-12-06 23:34)
    Ameryka od dawna działa na szkodę Europy. Systematycznie destabilizuje otoczenie UE, gdyż silna UE jest potencjalnym konkurentem USA. Ustawiła cały świat muzułmański przeciw Europie. Doprowadziła do kolejnej zimnej wojny z Rosją, której dobre stosunki z UE byłyby zagrożeniem dla interesów USA. Stara rzymska zasada devide et impera - dziel i rządź. A tak jak małpa patrząca z drzewa na walczące tygrysy, tak temu wszystkiemu przyglądają się Chiny. Czas działa na ich korzyść.
  • ~Zorro
    (2017-12-07 00:23)
    Facet który głosi, że Ziemia jest płaska, może sądzić nawet że stolica Izraela jest na Kamczatce - kto bogatemu kulsonowi zabroni...?
  • ~Jarosław I Wielki
    (2017-12-06 21:54)
    Jutro uznają Żoliborz za Centrum świata
  • ~religia POkoju
    (2017-12-06 22:26)
    no to się religia POkoju znowu wzburzy. Trump kopie w klatkę i zaraz małpy szaleją, he he
  • ~Vito
    (2017-12-06 20:11)
    Dyplomatołek, sołtys, snob, bufon, arogant.!!!!!!
  • ~qwerty
    (2017-12-06 22:19)
    Macron ma pełne gacie przed swoją piątą kolumną kuli ogon
  • ~Kazkot
    (2017-12-06 21:50)
    Popierałem i wspierałem Trumpa , głosowałem z rodzina wierząc ze zrobi coś pozytywnego dla Polski , mojej nowej Ojczyzny i dla uspokojenia i tego miejsca narodzin religii świata . Niestety ten nieodpowiedzialny ruch pokazuje jak wpływ lobby i wlasnej rodziny może pomieszać człowiekowi w głowie .Wchodzi w tyłek tym którzy na niego plują .
  • ~aaa
    (2017-12-06 18:45)
    Prowokuja Muzulmanow!!!Nastepnie art.5 NATO!!!Waszyngton?
  • ~🤡
    (2017-12-06 20:51)
    Hej Trump :🙉🕵️‍♀️🕵️‍♂️💂‍♂️💂‍♀️🖕🏾👀👅🖕🏾

Może zainteresować Cię też: