Czarnecki straci fotel wiceszefa europarlamentu? "To element walki z Polską"

| Aktualizacja:

Szefowie czterech frakcji Parlamentu Europejskiego chcą odwołania Ryszarda Czarneckiego z funkcji wiceszefa PE. Wniosek w tej sprawie wysłali do przewodniczącego europarlamentu Antonio Tajaniego.

wróć do artykułu
  • ~scyta
    (2018-01-16 19:50)
    Im szybciej pogonią obatela tym krócej będzie kompromitował nasz kraj.
  • ~norbert
    (2018-01-15 12:47)
    No to się tłuszczak dorobił ,kasą będzie zdecydowanie niższa ;tak kończą palanty i opoje
  • ~mona
    (2018-01-14 19:54)
    brawo panie Czarnecki ta pani Róża powinna już zostać w Brukseli albo w Niemczech. Do Polski nie ma po co wracać .Jesteśmy dumnym narodem i nie darujemy tym którzy na nas plują i szkalują.Dla mnie nie jest już pani Polką.
  • ~Jor
    (2018-01-14 09:17)
    To babsko powinno siedzieć w polskim więzieniu za szkalowanie Polski narodu polskiego za mówienie nieprawdy pani najeść na 30 lat więzienia
  • ~xy4
    (2018-01-13 18:19)
    Nie powinien wiecej jako Europosel pracowac a emeryture za ten okres pracy powinien mu zostac odebrany, tak jak ubekom.
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-13 18:16)
    Pistrole mylą reksia z krecikiem.
  • ~Ola B.
    (2018-01-13 18:12)
    To chamstwo, ktore w Polsce uchodzi juz jako normalnosc powinno byc ukrocone. W Europie zachodniej chociaz nie jest tak religijna jak Polska obowiazuje troche inna kultura. Obowiazuja reguly kultury osobistej a wsrod politykow dodatkowo dyplomacji. Hipokryzja nie jest zadna wartoscia nowoczesnej Europy, tylko odznaka zacofania, chamstwa i braku szacunku dla ludzi.
  • ~agon40
    (2018-01-13 11:47)
    ,,ObatelCzarnecki,jest zwykłem chamem,któremu z butów wychodzi słoma.W polskiej trdycji za obrazę kobiety dostaje się w pysk.Wszyscy komentatorzy solidarujący się z chamstwem i podłością są podobni do niego.Wstyd!
  • ~importer
    (2018-01-13 09:53)
    Czarnecki to taki podły człwieczek że każdego by jakoś nazwał i za te słowa powinien być wyrzucony za wszystkie drzwi euro parlamentu na zawsze a naj lepiej jakby teść kosmonauta załatwił mu wycieczkę z biletem w jedną stronę.
  • ~bert
    (2018-01-13 00:30)
    Obatelu wasze miejsce nie w Europie .pasujecie bardziej do Mongolii.
  • ~prawda w oczy
    (2018-01-12 22:10)
    Spoko, Richard Obatel się wyżywi, bo zapewnił już sobie dozgonną wysoką emeryturkę z tak nielubianej przez siebie UE. Pecunia non olet.
  • ~cobra7777
    (2018-01-12 22:08)
    ale się pisuarowe brudasy rozpisały!!!
  • ~nina
    (2018-01-12 20:50)
    Jak to się stało, że Polskę reprezentują antypolskie ******a?
  • ~Saluto
    (2018-01-12 19:25)
    wyjątkowy buc z tego Czarneckiego, więc mała strata... heh
  • ~silko
    (2018-01-12 17:55)
    To element walki z kanalią!!!!!!!!!!!!!
  • ~Heyter
    (2018-01-12 17:50)
    Obatelu czarnecki, jest takie stare przysłowie. które powiada: Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka, lub tak długo dzban wodę nosi aż się ucho nie urwie. Ucho się urwało, woda się wylała i mam nadzieję, ze znikniecie z polskiej i europejskiej polityki raz na zawsze.
  • ~chimilczek
    (2018-01-12 17:49)
    Co za bezczelny typ! Rząd i Polska to obecnie dwa zupełnie nieprzystające do siebie elementy. EU na pewno nie walczy z Polską, walczy z przygłupami z rządu, bo stara się ocalić Polskę
  • ~anjalytyk
    (2018-01-12 16:49)
    Czarnecki obrazem Polski? No to, do widzenia.
  • ~tom41
    (2018-01-12 16:45)
    Wreszcie. Przestanie Polsce wstyd przynosić.
  • ~aaa
    (2018-01-12 16:42)
    W TEXASIE dostal by krzeslo.

Może zainteresować Cię też: