"Le Figaro": Kaczyński jest "chłopcem do bicia na dzisiaj", ale "rozgrywkę prowadzi" Orban

"Le Figaro" wzywa w piątek "wielkich Europy" do wzięcia pod uwagę "aspiracji młodszych braci ze Wschodu" i zwraca uwagę na tworzącą się przepaść między Wschodem a Zachodem. Zaznacza jednak, że "w kwestii sprawiedliwości i wolności słowa nie może być ustępstw".

wróć do artykułu
  • ~adwokat
    (2018-01-25 08:05)
    Nie bijcie go za mocno, bo sie POsika, a jak sie POsika, to POmoczy Tuska.
  • ~Julka
    (2018-01-22 05:42)
    To prawda orban kręci kaczką jak chce, odbija od siebie uwagę a kaczkę wystawia na posmiewisko
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-15 18:57)
    PIstrole piją wino z kieliszków do wódki.
  • ~Dr Tshustka
    (2018-01-13 21:50)
    Jest tak, do Jarka przyszedł RAK
  • ~Lulaj
    (2018-01-13 18:05)
    - cwaniak, któremu się wszystko należy!!!!!!
  • ~naukowiec
    (2018-01-13 12:02)
    Rozgrywke prowadzi Orban, bo Orban jest bardziej inteligentny od Kaczorka Jarka, ktory ma ptasi mozg.
  • ~Gregor
    (2018-01-13 10:53)
    Błędem było przyjęcie krajów RWPG do UE ; dzieli nas od tego dziadostwa przepaść nie tylko mentalna
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-01-13 09:48)
    Prezes zaczyna chodzić na pasku tzw. ZACHODU. WSTYD i HAŃBA.Gdzie jest DOBRO Narodu,o które walczono????????? Dwa lata temu OSZUKAŁ Elektorat Narodowo-Katolicki. Ale to już OSTATNI Raz.
  • ~Syn ZABUZANINA,SYBIRAKA,ZOLNIERZA POLSKIEGO.
    (2018-01-13 09:32)
    On musi stanac przed sadem i to na ziemi,K.Wallenrod.
  • ~Wprost
    (2018-01-13 08:58)
    Oj głupawe "dery"cytujecie Le Figaro a siedzicie tyłkiem na miejscu ,nie przyszło wam do głowy co zrobi Chorwacja ,jak zachowa się Rumunia co zrobią 3-Kraje nadbałtyckie które bez Polski są kompletnie osamotnione w sferze bezpieczeństwa,przecież to jest wszystko powiązane,może zamiast poważnych spraw zajmijcie się w Polsce wydawaniem malowanek dla dzieci będzie większy z was pożytek
  • ~Żeby docenić klasę i wielkość Orbana
    (2018-01-13 06:26)
    trzeba przeczytać i zrozumieć jego orędzie noworoczne!!!
  • ~@ 'z żalem wspomina czasy,...'
    (2018-01-13 03:28)
    @ "z żalem wspomina czasy, gdy "UE przypominała klub, w którym przestrzega się przepisów"." - Były to jednak zupełnie inne czasy! - Czasy, w których i te "przepisy" były zupełnie inne, a ten klub był klubem dżentelmenów takich jak Adenauer, De Gaulle czy Schuman!
  • ~ewa koby
    (2018-01-13 01:24)
    ewa koby chlopic do bicia to macron reszta europy to zabawki putina kanclerin
  • ~FfFuw
    (2018-01-12 23:28)
    Ile to juz miesiecy/lat stanu wyjatkowego w tej slodkiej Francji ? Dalej chca uczyc demokracji z wojskiem na ulicach ? A bientot.
  • ~TSeski
    (2018-01-12 22:34)
    "gazeta przyznaje, że "w tych krajach zachodnioeuropejski model wielokulturowy nie działa" , czego objawem jest na pewno 0 spalonych samochodów na ulicach Warszawy w Sylwestra w przeciwieństwie do 1000 w wielokulturowym Paryżu. Chyba się zapłaczę nad naszą szarą rzeczywistością a wszystko przez ten PIS.
  • ~Marino Marini
    (2018-01-12 21:58)
    We Francji prezydentem jest Macron ale polityke prowadzi jego zona-babcia.
  • ~jano
    (2018-01-12 20:44)
    Francuzi tyle wiedzą o Polsce ile Polacy o Azerbejdżanie. Wiem to z autopsji.
  • ~le citoyen
    (2018-01-12 20:12)
    Le Figaro znaczy dla mnie zero. Ciemnote niech wciskaja ludziom u siebie we Francji.
  • ~realia
    (2018-01-12 18:57)
    Oklamuja tych swoich czytelnikow ile moga, GW so.ros.owa to nie wyjatek, na zachodzie i USA pelno tych lewacko-so.ro.sowy.ch brukowcow.
  • ~?
    (2018-01-12 18:52)
    Czy ten artykuł napisał Le Figaro Pan Michnik PO pijanemu ?

Może zainteresować Cię też: