Manipulacja niemieckiej rozgłośni Deutschlandfunk? Ambasada RP prostuje zapowiedź wywiadu z ambasadorem Przyłębskim

Ambasador Andrzej Przyłębski w żadnym razie nie stwierdził, iż rząd RP zamierza skarżyć rząd niemiecki w amerykańskich sądach - podała w sobotę ambasada RP w Berlinie, prostując zapowiedź wywiadu z ambasadorem, udzielonego rozgłośni Deutschlandfunk.

wróć do artykułu
 • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
  (2018-01-13 11:44)
  Przyj ebski to PiS dzielski prowokator i taki sam kłamca jak prezesina!
 • ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika
  (2018-01-13 11:49)
  bardzo lubię nachodźców z Afganistanu i baczczebazi z nimi. Wikipedia: Młodzi chłopcy ubrani w damskie stroje tańczą przed większą męską publicznością. Zdarza się, że w czasie gdy tańczą, starszy mężczyzna upatruje sobie tego, z którym odbędzie stosunek. POwalająca multikultura, tylko baczczebazi i od biedy alternatywnie kozy
 • ~wredny1
  (2018-01-13 11:56)
  ~ psychoterapeuta żoliborskiego paranoika... co ci dolega ? Naprawdę sięgasz bruku albo jeszcze głębiej.
 • ~nina
  (2018-01-13 12:21)
  Te szwabskie media sobie w końcu nagrabią
 • ~Ps
  (2018-01-13 12:27)
  A co będzie jak Niemiaszki opublikują taśme z bzdurnymi wypowiedziami pana Przyłebskiego? Tłumaczenie będzie, że sfałszowali? A może "ambasador" udawał, że mówi po niemiecku, a to co wyszło to wyszło i jak zwykle kicha. "Gów.... ana zmiano", nieukami i ludźmi bez jakichkolwiek kompetencji w czymkolwiek można od biedy rządzić w Polsce - to uderzy niestety "tylko" Polaków. Poza granicami kraju, to już jest totalny obciach.
 • ~T
  (2018-01-13 12:32)
  Sprawa dochodzenia roszczeń od Niemiec za krzywdy i straty narodu polskiego w wyniku zbrojnej agresji i okupacji niemieckiej, utraty niepodległości pod okupacją niemiecką itp. to będzie wdzięczny temat dla polityków na nastepne kilkadziesiąt lat. Możliwe będzie ujawnienie roszczeń także wobec agresora i okupanta sowieckiego czyli rosyjskiego. A może cały ten temat zniknie gdy będzie nowa wojna, która już jest za "horyzontem zdarzeń".
 • ~socjolog
  (2018-01-13 12:33)
  To polska ambasada przestraszyla sie, bo w piatek w nocy SPD przestraszyla sie wczesniejszych wyborow i dala Merkel utworzyc nowa wielka koalicje. Teraz Merkel znowu bedzie wmuszac Polsce nachodzcow, wiec polska ambasada ma za malo sil i srodkow aby jednoczesnie wyklocac sie od odszkodowania i bronic Polski przed nachodzcami. Merkel zostanie zeslana do Brukseli najpozniej za dwa lata kiedy CDU przegra wybory do Landtagow, ktore wygra AfD, gdyz wiekszosc Niemcow wcale nie chce miec w Niemczech nachodzcow, ktorzy nawet nie sa Syryjczykami, a paszporty maja od IS - no a dla Merkel to sa jej arabskie dzieci, ktorych broni jak alkoholik pelnej butelki wodki.
 • ~że zapytam
  (2018-01-13 12:49)
  Kto normalny uwierzy facetowi o nazwie TW Wolfgang? że zapytam
 • ~wjw
  (2018-01-13 12:53)
  A dlaczego w amerykańskim nie w sądzie watykańskim ?
 • ~Bingo
  (2018-01-13 13:12)
  PiS skłóci Polske ze wszystkimi sasiadami a przede wszystkim z najsilniejszymi. Co za nieprawdopodobne ładaki. TW Wolfgang i jego żona, nieuk-przyłebska działaja.
 • ~CONDOR
  (2018-01-13 14:02)
  PISOWSKIE KULSONY SĄ MOCNE TYLKO W GĘBIE. Jak przychodzi co do czego - wycofują się na czworakach zapominając o "wstawaniu z kolan". Tak było z karą dla TVN, tak będzie z reperacjami wojennymi. Szkoda czasu na ten cyrk.
 • ~wladek
  (2018-01-13 14:54)
  jednak balon poszedl w przestrzen publiczna i padl blady strach. Niestety ale jedyne slowo, ktore stawia na bacznosc okupacjny rzad Niemiec -to skarga u alianta, szczegolnie w alianckim wymiarze sprawiedliwosci. Uwazam, ze sprawa jest powazna i zainteresowala szeroka opinie publiczna, ktora prawdopodobnie do dzisiaj rzad niemiec oklamywal w tej sprawie. Pojawiaja sie glosy , ze zadania sa jaknajbardziej sluszne - jezeli kanclerz niemiec w kazdej inaguracji podkresla racje stanu obcego panstwa, od lat przesyla tam miliardy i atomowe lodzie podwodne -dlaczego nie do nas ? sa jakies rozne winy niemieckie ?
 • ~gostom
  (2018-01-13 14:55)
  Cały ten dramat jest dla Polaka głównie problemem kryzysu społecznego i intelektualnego. Po prostu Polacy boją się obcych. Przyjęli pewne zachodnie wzorce, ale modernizacja spływa po Nich jak woda po kaczce, a jednym z jej elementów jest różnorodność, pycha, nacjonalizm i egoizm. Nie wystarczy pić Coca Coli, aby należeć do zachodniego kręgu kulturowego. Lub palić Amerykańskie papierosy i pluć na chodnik używając wulgarne polskie słownictwo, typu: K_U_R_W_A. Polska to od wielu, wielu lat kraj niezwykle homogeniczny i społeczeństwo naszpikowane jest uprzedzeniami i stereotypami. Dobrobyt i rozwój Polski przyszedł bardzo łatwo i łatwo odejdzie, bo na koszt społeczeństwa zachodniego, a przede wszystkim Niemiec.
 • ~Janek czyli Hans
  (2018-01-13 21:45)
  Wypier....lic Niemcy z UE
 • ~ik
  (2018-01-14 08:09)
  miernoty wszędzie się usadowili
 • ~kisior
  (2018-01-14 09:43)
  wolffgang niech lepiej zamilknie
 • ~słuchacz RWE
  (2018-01-14 11:40)
  Skoro rozmowa była dla radia to na pewno mają nagranie, a pan ambasador może sobie pamiętać lub nie ale zaprzeć prawdy to się nie może!

Może zainteresować Cię też: