Szczyt Grupy Wyszehradzkiej odbędzie się w Izraelu? "Haarec" zdradza plany Netanjahu

Możliwość goszczenia przez Izrael szczytu Grupy Wyszehradzkiej w najbliższych miesiącach była jednym z tematów wtorkowego spotkania izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu z doradcą szefa MSZ Węgier Jozsefem Czukorem - poinformował dziennik "Haarec".

wróć do artykułu
  • ~Don Biszkopt
    (2018-02-14 09:53)
    Niech się cmokną w pompkę, rasistowskie państwo.
  • ~molo
    (2018-02-14 08:56)
    chwila moment juda nie dokleił jeszcze pejsów
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-02-14 07:33)
    Morawiecki pojedzie tam z drzewem do posadzenia w Jdwaszen.
  • ~www
    (2018-02-14 04:23)
    Zdarzyło się już, że knest obradował w Polsce bez powiadatiania jej władz! Ciekawe to "zaproszenie"!
  • ~A ja ciągle jeszcze mam nadzieję, że Morawiecki
    (2018-02-14 04:11)
    nie posłucha good-why-skiego jazgotu i - mimo silnego oporu uwikłanego w nieczyste "bratersko-siostrzane" kombinacje Dudy - konsekwentnie doprowadzi do wznowienia i rzetelnego dokończenia ekshumacji w Jedwabnem i zadba o upublicznienie jej wyników na całym świecie!!! - Bo wygląda na to, że na Dudę nie ma co w tej sprawie liczyć - za często zakrywa teologiczną tonsurkę krymką teologiczną - oczywiście zawsze jako doktor teologii politycznej!!!
  • ~Polska Kronika Przypadków Żałosnych
    (2018-02-14 04:07)
    (wprowadzona do nielegalnego obiegu i wyświetlana ostatnio w Polsce - ale bez naświetlania - zamiast Polskiej Kroniki Filmowej) ------------------ niedawne odcinki tej żałosnej Kroniki nie pozostawiają w kwestii prezydenta Dudy i jego naturalnych inklinacji żadnych złudzeń! -- Oto kilka migawek z niedawnych odcinków: - - >> ---------------->> ----- Andrzej Duda oraz premier Izraela Benjamin Netanyahu ------------ Andrzej Duda i prezydent Izraela Reuven Rivlin (w głębi) podczas ceremonii oficjalnego powitania na dziedzińcu prezydenckiej rezydencji w Jerozolimie ----------------- Para prezydencka podczas ceremonii złożenia wieńca w Sali Pamięci w Instytucie Yad Vashem, ---------------- Andrzej Duda, pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda i Szewach Weiss --------------- Andrzej Duda w krymce teologicznej jako doktor teologii politycznej --------------------- Andrzej Duda jedzie na Bliski wschód z Orderem Orła Białego w neseserze --------------------- Andrzej Duda dekoruje w Jerozolimie Szewacha Weissa zawiezionym tam osobiście (ale oczywiście nadanym w imieniu wszystkich Polaków) Orderem Orła Białego ----------------- Wizyta Andrzeja Dudy w Izraelu --------------- Andrzej Duda składa kwiaty na grobie Szymona Peresa ---------- Andrzej Duda promuje książkę Szewacha Weissa pod wiele mówiącym tytułem "Moja Polska" ---------- Edward Gierek w Sali Kolumnowej Sejmu PRL dekoruje Leonida Breżniewa Krzyżem Wielkim Orderu Virtuti Militari ze wstęgą! - Upss! Przepraszamy za usterki - to akurat wiadomość z innego odcinka <> NASTĘPNE ODCINKI WKRÓTCE!!! ----------- W naszym archwum znaleźliśmy informację, że już jako prezydent-elekt Andrzej Duda, przebywając na wakacjach znalazł czas i zadzwonił do Szewacha Weissa z życzeniami urodzinowymi, o czym doniósł na Twitterze (na Twitterze!!!) jego najbliższy wówczas krakowski współpracownik, Wojciech Kolarski. Mamy też w naszym Żałosnym Archiwum dokumentację korespondencji Prezydenta RP z Ruchadełkiem Leśnym...
  • ~SU-CZES-TWO!!!
    (2018-02-14 01:43)
    To jedyne adekwatne słowo, które się nasuwa w kwestii tej "propozycji"!
  • ~To kolejna haniebna i per-fid-na próba
    (2018-02-14 01:24)
    przejęcia i utrzymania kontroli nad suwerennymi państwami Europy Środkowej, które nie tak dawno dopiero co wybiły się na niepodległość! - Nasuwa się tu jedno słowo: SU-CZES-TWO!!! ------------- Na pohybel podstępnym je-wrie-jom! Pokażmy im Kozakiewicza gest!
  • ~Eurypides
    (2018-02-14 01:13)
    ciekawe co to znaczy
  • ~zbaraz walczacy
    (2018-02-13 23:59)
    zawsze sie dziwilam, dlaczego piosenkarze izraelscy wystepuja w Eurowizji ? wprawdzie nie odnosza zadnych sukcesow w straciu z Szakira z ukrainy czy azerbejdzanu, ale w sumie ta przynaleznosc kraju azjatyckiego do elitarnego klubu festiwalu europejskiej piosenki naprawde zastanawia.
  • ~Jezus Kowalski
    (2018-02-13 22:38)
    To są jakieś kpiny , groteska to jak Izrael w eurowizji. Turcja nie jest w Europie a Izrael jest. Naprawdę żenada jak się panoszą
  • ~Wstawanie z kolan
    (2018-02-13 22:30)
    Morawiecki czy Czaputowicz pojedzie?
  • ~yankee
    (2018-02-13 22:15)
    Jak to? To nie my jesteśmy liderem tej Grupy? Czy PiS zaorał naszą obecność także w tym gremium?
  • ~W Norge ---- 6°C
    (2018-02-13 21:48)
    Izrael zrozumial, ze Grupa Wyszehradzka to jedyne JESZCZE normalne panstwa Europy i nawet POdj**udzanie Der Dziennika tego nie zmieni. :))) Tak trzymac!!
  • ~kkkk
    (2018-02-13 21:38)
    kneset obradowal w Oswiecimiu , no to teraz reszta Europy na dywanik po wytyczne do Izraela
  • ~Polak mały
    (2018-02-13 21:26)
    Pomału wychodzi, kto ma Nam zatwierdzać ustawy i faktycznie rozdawać karty w tzw. "międzymorzu" ?
  • ~jaity
    (2018-02-13 21:16)
    Ale kłamią. Nie zakazuje się wspominania tego co było, ale zmyślania tego, co miejsca nie miało.
  • ~salcia
    (2018-02-13 21:09)
    chodza wiesci, ze jego zona dorabia na butelkach zbieranych po bankietach z menzem, sa jakis duze przekrety, policja go sciga. Uwazam, ze to zly czlowiek.
  • ~zobaczymy
    (2018-02-13 21:09)
    Raczej watpliwe, bo izraelska policja szykuje premierowi proces za korupcje (DER SPIEGEL - dzis)
  • ~chr,
    (2018-02-13 21:07)
    a czy ten Izrael to okupuje Wzgorza Golan legalnie czy tez nielegalnie ? no co panie Macierewicz ?

Może zainteresować Cię też: