Szef amerykańskiego wywiadu: Działania niektórych rządów w Europie Środkowej osłabiają demokrację

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Dan Coats, występując we wtorek przed senacką Komisją Wywiadu, wyraził zaniepokojenie "działaniami niektórych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej". Działania te jego zdaniem "podkopują rządy prawa" i "osłabiają demokrację".

wróć do artykułu
  • ~ppp
    (2018-02-17 03:42)
    Jak wygląda tak mowi... skostnienie postępuje...
  • ~aaa
    (2018-02-16 13:07)
    Wg.mojego wywiadu chodzi o zacofanych RYDZYKOPODOBNYCH,lub SZWEDOW.
  • ~nie przeginaj, dziadek, nie przeginaj.
    (2018-02-14 19:41)
    W którym roku Martin Luther King miał tylko marzenie o demokracji w USA? A Indianie w rezerwatach ograbieni z wszelkich praw cieszyli się ze wzmacniania demokracji....
  • ~:)
    (2018-02-14 11:19)
    te wpisy przypominają okres komuny w tym okresie też nalatywano na stany zjednoczone
  • ~Boby
    (2018-02-14 10:29)
    Kacapy nie przerywają sączenia bolszewickiej dezinformacji.
  • ~GW-no prawda
    (2018-02-14 10:18)
    Demokracja jest wtedy i tam, gdzie uchwalają ustawy zaakceptowane przez Kneset. Nawet Kongres USA musi temu się poddać. Brak akceptacji Knesetu jest uważany za tożsame z brakiem demokracji...
  • ~Wszędzie ydzi.... psia ich mać!!!
    (2018-02-14 10:16)
    "członkowie senackiej Komisji Wywiadu" kurczę... a ja przeczytałem "członkowie semickiej Komisji Wywiadu"...
  • ~uobywatelniony towarzysz
    (2018-02-14 10:09)
    O amerykańska "demokaracje" jak wynikałao z ostatnich wyborów, najbardziej martwi się Putin, coraz więcej ludzi na świecie wiecej demokracji postrzega w Rosji i na Białorusi, niż w USA czy Polsce, ostatnia hucpa z Z y d a m i odsłoniła, kto tą amerykańska demokracja zawiaduje
  • ~ .
    (2018-02-14 09:53)
    Wybory demokratyczne wyłaniają władzę i to jest władza niedemokratyczna. Jeśli jednak twoja armia osadzi kadłubkowy rządzik to jest to demokracja. Gadaj dziadek zdrów.
  • ~Kwach
    (2018-02-14 09:05)
    Kolejny prefabrykat opozycji
  • ~WEST
    (2018-02-14 08:38)
    USA nigdy nie bylo demokratycznym panstwem i nim nie bedzie gdzie wszystkie dzialania oparte sa na pieniadzu ate sa w rekach KOSZERNYCH PANOW TEGO SWIATA ktorzy dyktuja warunki jak ma wygladac amerykanska demokracja i jak ma zyc ciemny obywatel AMERYKI ktory mysli ze zyje w demokracji gdzie rzadza policyjne sily i sady ktore sadza na postawie kazdy woj na swoj stroj w jednym stanie dozywocie a w drugim niewinny nie chce zeby taka demokracja dotarla do naszej demokratycznej EUROPY gdzie sa wypaczenia ale w bliskim czasie to zniknie bezpowrotnie.
  • ~radca
    (2018-02-14 07:40)
    Trzeba wiec ukarac finansowo Polske za polski antysemityzm.
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-02-14 07:30)
    Jarek powie ,ze to Amerykanie sa w bledzie bo u nich zbijaja np murzynow.
  • ~Flinston
    (2018-02-14 05:02)
    Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahahaHa ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha dobre sami to wymyślili czy Shrek POdrzucić
  • ~Don
    (2018-02-14 04:40)
    Co prawda , to prawda! No do Hameryki tez wreszcie dotarlo?
  • ~Zamglone tło osłabionej europejskiej demokracji
    (2018-02-14 04:15)
    My, Polacy, nie musimy sie nikomu tłumaczyć! ----- ---- -- - Z NICZEGO!!! - Ani nikomu niczego "wyjaśniać"! - ---------- Nie potrzebujemy też, żeby nam ktoś "wyjaśniał" sprawy dla nas i dla wszystkich przytomnych i uczciwych ludzi na świecie oczywiste! - Wyjaśnienie jest proste - bo naga prawda jest taka, że to Niemcy (a nie żadni "naziści"!) są odpowiedzialni za wszystkie niekorzystne "zjawiska" w powojennej Europie - również za wojenną zapaść demograficzną Europy!!! Niemcy są w pełni odpowiedzialni za "nowy europejski ład" zapewniony nam po rozpętanej przez Niemców wojnie przez "dobrego wujka Joe" za skwapliwą aprobatą Amerykanów i Anglików! - Gdyby Niemcy nie rozpętały wojny i gdyby Europa nie zmagała się przez prawie 6 lat z niemiecką pazernością, niemieckim bezdusznym i bezmyślnym zawziętym okrucieństwem i barbarzyńskim bestialstwem - a potem nie musiała w pocie czoła przez wiele lat aż do dzisiaj usuwać gruzy i naprawiać dokonane przez Niemców zniszczenia - to narody Europy i państwa europejskie budowałyby przez 100 lat pokoju swoją i wspólną pomyślność! Jest też oczywiste, że pół Europy nie jęczałoby bezsilnie przez 45 lat w plu-gawym sza-mbie bolszewickiej "narodowowyzwoleńczej" utopii i chrześcijańska jedność Europy zostałaby zachowana! A Niemcy byłyby wedle znanej recepty Churchilla prewencyjnie bombardowane dywanowo co 50 lat albo i częściej bez podania powodu! I akurat jakoś tak teraz wypadałby termin drugiego bombardowania!!! - No i dodam na koniec, że może nawet państwo Iz ra el by nie powstało?!!! - Jednym słowem Niemcy w haniebny złodziejski sposób - wywołując wojnę - pozbawili nas wszystkich możliwych korzyści! - Może ci wszyscy "pisarze" z Bożej łaski spróbowaliby swoich sił w takiej alternatywnej historii?!
  • ~Ostatnie Tchnienie Zdy-chającej Demokracji
    (2018-02-14 04:03)
    W naszej polityce zagranicznej musimy wreszcie zacząć działać racjonalnie, rozważać rozmaite opcje i starannie kalkulować! Bo przecież "starsi i mądrzejsi" czynią tak od wieków! Dlatego dla nich zawsze ważne jest tylko to - czy na końcu rzecz się "opłaci" - i zazwyczaj "wychodzą na swoje" - czyli nasze!?! - Bo co prawda Niemcy parę milionów "starszych braci" puścili z dymem - ale to nieistotne, to w gruncie rzeczy pikuś i nie o to chodzi w całej zadymie! - bo liczy się to, ile kasy można dzisiaj z tego dymu wydusić! Dlatego podczas wojny amerykańscy Ży dzi nie kiwnęli nawet palcem w bucie - tylko w wyobraźni już wtedy "inhalowali" ten dym, czuli jego realną gęstość, aromat i ciężar właściwy (19,3g/cm3) i już w trakcie tej inhalacji powstawała oszałamiająca wizja tego, z czym dzisiaj mamy do czynienia!! - Dlatego Niemcy są dzisiaj przez Kneset uznawane za najważniejszego w Europie partnera strategicznego - a Polska nie!!! Bo my potrafimy tylko robić zadymy na ulicach i produkujemy tylko jakiś mizerny dymek z jakiejś rachitycznej kukły "ży da" - a Niemcy za takie sprawy biorą się metodycznie i dymią w specjalnych instalacjach na skalę przemysłową! Mam nadzieję, że już kombinują przy jakimś nowym projekcie... ... znacznie tańszym i bardziej efektywnym!
  • ~Manny
    (2018-02-14 02:48)
    Why dont you look at your own, so called "democracy"....its a JOKE.
  • ~myszka
    (2018-02-14 00:47)
    Polskie glupki mysla ze "wszystko rozejdzie sie po kosciach". Nie rozejdzie sie - tego mozecie byc pewni.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-02-14 00:04)
    Trzeba natychmiast przywrócić demokrację. Bombowce z demokracją już rozgrzewają silniki.

Może zainteresować Cię też: