Szef amerykańskiego wywiadu: Działania niektórych rządów w Europie Środkowej osłabiają demokrację

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Dan Coats, występując we wtorek przed senacką Komisją Wywiadu, wyraził zaniepokojenie "działaniami niektórych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej". Działania te jego zdaniem "podkopują rządy prawa" i "osłabiają demokrację".

wróć do artykułu
  • ~lewackie majaczenie - oni głosy słyszą
    (2018-02-13 21:40)
    ...ten fragment wypowiedzi dyrektora Narodowego Wywiadu nie znajduje się w oficjalnym dorocznym raporcie ....
  • ~--- 9°C w Norwegii
    (2018-02-13 21:50)
    Fake News.
  • ~voto
    (2018-02-13 21:52)
    ameryka i demokracja
  • ~trampek
    (2018-02-13 21:57)
    Na pewno miał na myśli nazistów PIS.
  • ~Karmen
    (2018-02-13 21:57)
    A kto zgadnie o jakich rządach mówił szef amerykańskiego wywiadu ?.
  • ~yankee
    (2018-02-13 22:18)
    Zdaje się że nie dostaniemy w końcu tych Patriotów, a Amerykanie przeniosą szpicę NATO w inne miejsce. Pisowskie kulsony będą nareszcie zadowolone, bo zaorają wszystko - z sobą włącznie.
  • ~pawelxp
    (2018-02-13 22:34)
    Gosc mowi prawde, bo rozmawial ze Schetyna i Szczerbatym a Kierwinski pilnowal drzwi od caracali. Kapujecie. Informacje byly tak tajne, ze nawet nie umieszczono ich w specjalnym raporcie. Wszystko byloby ok, gdyby nie pomylili dyrektora.
  • ~mike
    (2018-02-13 22:35)
    Rozumie że 500 tysięcy funtów angielskich wydanych przez Sorosa - poprzez jego fundacje-na powstrzymanie wyjścia Wielkiej Brytanii z unii demokracji nie osłabia. Bo co tam referendum narodowe. Demokracja w wydaniu jakby nie było amerykańskiego obywatela.
  • ~Lodzia
    (2018-02-13 22:40)
    Niepotrzebnie w stanach znieśli prohibicję , znowu chlają
  • ~PawełS
    (2018-02-13 22:40)
    E tam, ważne, że Białoruś i Rosja rozumieją "dobre zmiany" jak odwoływanie sędziów i oddanie politykowi całej władzy w prokuraturze.
  • ~nieznajomy w deszczu
    (2018-02-13 22:56)
    to chyba fake news -ale byc moze mial na mysli islamska republike za Odra, albo podobna we szwecji czy francji -bo tam juz chyba demokracja,zdolnosc obronna przed rosja - to slowa napisanae na drzwiach toalety. Kiedy Niemcy zapalaca NATO miliardy za nieuiszczone skladki ?
  • ~fransua
    (2018-02-13 23:53)
    byly prcownik Goldman Saks Makron z francji ostrzega Assada, ze jak uzyje gazu to on bedzie bombardowal syrie -pewnie assad po wyzwoleniu kraju nie ma co robic ino gazowac. Byc moze bedzie gazowal kto inny -na pytnie kto ? nie trudno odpowiedziec, ci co wojne w syrii przegrali, aby znowu sie odegrac. Naprawde niektorzy nad nilem sa bardzo prymitywni w tej nowojorksiej propagandzie wojny.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-02-14 00:04)
    Trzeba natychmiast przywrócić demokrację. Bombowce z demokracją już rozgrzewają silniki.
  • ~myszka
    (2018-02-14 00:47)
    Polskie glupki mysla ze "wszystko rozejdzie sie po kosciach". Nie rozejdzie sie - tego mozecie byc pewni.
  • ~Manny
    (2018-02-14 02:48)
    Why dont you look at your own, so called "democracy"....its a JOKE.
  • ~Ostatnie Tchnienie Zdy-chającej Demokracji
    (2018-02-14 04:03)
    W naszej polityce zagranicznej musimy wreszcie zacząć działać racjonalnie, rozważać rozmaite opcje i starannie kalkulować! Bo przecież "starsi i mądrzejsi" czynią tak od wieków! Dlatego dla nich zawsze ważne jest tylko to - czy na końcu rzecz się "opłaci" - i zazwyczaj "wychodzą na swoje" - czyli nasze!?! - Bo co prawda Niemcy parę milionów "starszych braci" puścili z dymem - ale to nieistotne, to w gruncie rzeczy pikuś i nie o to chodzi w całej zadymie! - bo liczy się to, ile kasy można dzisiaj z tego dymu wydusić! Dlatego podczas wojny amerykańscy Ży dzi nie kiwnęli nawet palcem w bucie - tylko w wyobraźni już wtedy "inhalowali" ten dym, czuli jego realną gęstość, aromat i ciężar właściwy (19,3g/cm3) i już w trakcie tej inhalacji powstawała oszałamiająca wizja tego, z czym dzisiaj mamy do czynienia!! - Dlatego Niemcy są dzisiaj przez Kneset uznawane za najważniejszego w Europie partnera strategicznego - a Polska nie!!! Bo my potrafimy tylko robić zadymy na ulicach i produkujemy tylko jakiś mizerny dymek z jakiejś rachitycznej kukły "ży da" - a Niemcy za takie sprawy biorą się metodycznie i dymią w specjalnych instalacjach na skalę przemysłową! Mam nadzieję, że już kombinują przy jakimś nowym projekcie... ... znacznie tańszym i bardziej efektywnym!
  • ~Zamglone tło osłabionej europejskiej demokracji
    (2018-02-14 04:15)
    My, Polacy, nie musimy sie nikomu tłumaczyć! ----- ---- -- - Z NICZEGO!!! - Ani nikomu niczego "wyjaśniać"! - ---------- Nie potrzebujemy też, żeby nam ktoś "wyjaśniał" sprawy dla nas i dla wszystkich przytomnych i uczciwych ludzi na świecie oczywiste! - Wyjaśnienie jest proste - bo naga prawda jest taka, że to Niemcy (a nie żadni "naziści"!) są odpowiedzialni za wszystkie niekorzystne "zjawiska" w powojennej Europie - również za wojenną zapaść demograficzną Europy!!! Niemcy są w pełni odpowiedzialni za "nowy europejski ład" zapewniony nam po rozpętanej przez Niemców wojnie przez "dobrego wujka Joe" za skwapliwą aprobatą Amerykanów i Anglików! - Gdyby Niemcy nie rozpętały wojny i gdyby Europa nie zmagała się przez prawie 6 lat z niemiecką pazernością, niemieckim bezdusznym i bezmyślnym zawziętym okrucieństwem i barbarzyńskim bestialstwem - a potem nie musiała w pocie czoła przez wiele lat aż do dzisiaj usuwać gruzy i naprawiać dokonane przez Niemców zniszczenia - to narody Europy i państwa europejskie budowałyby przez 100 lat pokoju swoją i wspólną pomyślność! Jest też oczywiste, że pół Europy nie jęczałoby bezsilnie przez 45 lat w plu-gawym sza-mbie bolszewickiej "narodowowyzwoleńczej" utopii i chrześcijańska jedność Europy zostałaby zachowana! A Niemcy byłyby wedle znanej recepty Churchilla prewencyjnie bombardowane dywanowo co 50 lat albo i częściej bez podania powodu! I akurat jakoś tak teraz wypadałby termin drugiego bombardowania!!! - No i dodam na koniec, że może nawet państwo Iz ra el by nie powstało?!!! - Jednym słowem Niemcy w haniebny złodziejski sposób - wywołując wojnę - pozbawili nas wszystkich możliwych korzyści! - Może ci wszyscy "pisarze" z Bożej łaski spróbowaliby swoich sił w takiej alternatywnej historii?!
  • ~Don
    (2018-02-14 04:40)
    Co prawda , to prawda! No do Hameryki tez wreszcie dotarlo?
  • ~Flinston
    (2018-02-14 05:02)
    Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahahaHa ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha dobre sami to wymyślili czy Shrek POdrzucić
  • ~Wielbiciel"rozumku" prezesa
    (2018-02-14 07:30)
    Jarek powie ,ze to Amerykanie sa w bledzie bo u nich zbijaja np murzynow.

Może zainteresować Cię też: