Szef amerykańskiego wywiadu: Działania niektórych rządów w Europie Środkowej osłabiają demokrację

Dyrektor Wywiadu Narodowego USA Dan Coats, występując we wtorek przed senacką Komisją Wywiadu, wyraził zaniepokojenie "działaniami niektórych rządów w Europie Środkowej i Wschodniej". Działania te jego zdaniem "podkopują rządy prawa" i "osłabiają demokrację".

wróć do artykułu
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-02-14 00:04)
    Trzeba natychmiast przywrócić demokrację. Bombowce z demokracją już rozgrzewają silniki.
  • ~Lodzia
    (2018-02-13 22:40)
    Niepotrzebnie w stanach znieśli prohibicję , znowu chlają
  • ~uobywatelniony towarzysz
    (2018-02-14 10:09)
    O amerykańska "demokaracje" jak wynikałao z ostatnich wyborów, najbardziej martwi się Putin, coraz więcej ludzi na świecie wiecej demokracji postrzega w Rosji i na Białorusi, niż w USA czy Polsce, ostatnia hucpa z Z y d a m i odsłoniła, kto tą amerykańska demokracja zawiaduje
  • ~Wszędzie ydzi.... psia ich mać!!!
    (2018-02-14 10:16)
    "członkowie senackiej Komisji Wywiadu" kurczę... a ja przeczytałem "członkowie semickiej Komisji Wywiadu"...
  • ~mike
    (2018-02-13 22:35)
    Rozumie że 500 tysięcy funtów angielskich wydanych przez Sorosa - poprzez jego fundacje-na powstrzymanie wyjścia Wielkiej Brytanii z unii demokracji nie osłabia. Bo co tam referendum narodowe. Demokracja w wydaniu jakby nie było amerykańskiego obywatela.
  • ~--- 9°C w Norwegii
    (2018-02-13 21:50)
    Fake News.
  • ~lewackie majaczenie - oni głosy słyszą
    (2018-02-13 21:40)
    ...ten fragment wypowiedzi dyrektora Narodowego Wywiadu nie znajduje się w oficjalnym dorocznym raporcie ....
  • ~voto
    (2018-02-13 21:52)
    ameryka i demokracja
  • ~Karmen
    (2018-02-13 21:57)
    A kto zgadnie o jakich rządach mówił szef amerykańskiego wywiadu ?.
  • ~pawelxp
    (2018-02-13 22:34)
    Gosc mowi prawde, bo rozmawial ze Schetyna i Szczerbatym a Kierwinski pilnowal drzwi od caracali. Kapujecie. Informacje byly tak tajne, ze nawet nie umieszczono ich w specjalnym raporcie. Wszystko byloby ok, gdyby nie pomylili dyrektora.
  • ~trampek
    (2018-02-13 21:57)
    Na pewno miał na myśli nazistów PIS.
  • ~yankee
    (2018-02-13 22:18)
    Zdaje się że nie dostaniemy w końcu tych Patriotów, a Amerykanie przeniosą szpicę NATO w inne miejsce. Pisowskie kulsony będą nareszcie zadowolone, bo zaorają wszystko - z sobą włącznie.
  • ~nieznajomy w deszczu
    (2018-02-13 22:56)
    to chyba fake news -ale byc moze mial na mysli islamska republike za Odra, albo podobna we szwecji czy francji -bo tam juz chyba demokracja,zdolnosc obronna przed rosja - to slowa napisanae na drzwiach toalety. Kiedy Niemcy zapalaca NATO miliardy za nieuiszczone skladki ?
  • ~PawełS
    (2018-02-13 22:40)
    E tam, ważne, że Białoruś i Rosja rozumieją "dobre zmiany" jak odwoływanie sędziów i oddanie politykowi całej władzy w prokuraturze.
  • ~Don
    (2018-02-14 04:40)
    Co prawda , to prawda! No do Hameryki tez wreszcie dotarlo?
  • ~fransua
    (2018-02-13 23:53)
    byly prcownik Goldman Saks Makron z francji ostrzega Assada, ze jak uzyje gazu to on bedzie bombardowal syrie -pewnie assad po wyzwoleniu kraju nie ma co robic ino gazowac. Byc moze bedzie gazowal kto inny -na pytnie kto ? nie trudno odpowiedziec, ci co wojne w syrii przegrali, aby znowu sie odegrac. Naprawde niektorzy nad nilem sa bardzo prymitywni w tej nowojorksiej propagandzie wojny.
  • ~Manny
    (2018-02-14 02:48)
    Why dont you look at your own, so called "democracy"....its a JOKE.
  • ~Ostatnie Tchnienie Zdy-chającej Demokracji
    (2018-02-14 04:03)
    W naszej polityce zagranicznej musimy wreszcie zacząć działać racjonalnie, rozważać rozmaite opcje i starannie kalkulować! Bo przecież "starsi i mądrzejsi" czynią tak od wieków! Dlatego dla nich zawsze ważne jest tylko to - czy na końcu rzecz się "opłaci" - i zazwyczaj "wychodzą na swoje" - czyli nasze!?! - Bo co prawda Niemcy parę milionów "starszych braci" puścili z dymem - ale to nieistotne, to w gruncie rzeczy pikuś i nie o to chodzi w całej zadymie! - bo liczy się to, ile kasy można dzisiaj z tego dymu wydusić! Dlatego podczas wojny amerykańscy Ży dzi nie kiwnęli nawet palcem w bucie - tylko w wyobraźni już wtedy "inhalowali" ten dym, czuli jego realną gęstość, aromat i ciężar właściwy (19,3g/cm3) i już w trakcie tej inhalacji powstawała oszałamiająca wizja tego, z czym dzisiaj mamy do czynienia!! - Dlatego Niemcy są dzisiaj przez Kneset uznawane za najważniejszego w Europie partnera strategicznego - a Polska nie!!! Bo my potrafimy tylko robić zadymy na ulicach i produkujemy tylko jakiś mizerny dymek z jakiejś rachitycznej kukły "ży da" - a Niemcy za takie sprawy biorą się metodycznie i dymią w specjalnych instalacjach na skalę przemysłową! Mam nadzieję, że już kombinują przy jakimś nowym projekcie... ... znacznie tańszym i bardziej efektywnym!
  • ~Flinston
    (2018-02-14 05:02)
    Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahahaHa ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha Ha ha ha ha ha hajaajaajahaha hahaha dobre sami to wymyślili czy Shrek POdrzucić
  • ~Kwach