Nowa wojna zastępcza mocarstw. Rosja nie chce prawdziwej konfrontacji z USA

| Aktualizacja:

Rosja używa Syrii do wzmacniania swojej pozycji wobec Zachodu, ale prawdziwej konfrontacji ze Stanami Zjednoczonymi wcale nie chce.

wróć do artykułu
  • ~Mark Twain
    (2018-04-16 08:46)
    "Rosja nie chce prawdziwej konfrontacji z USA" A USA? Też nie chcą?
  • ~Laszlo
    (2018-04-16 07:55)
    Wojnę to my mamy głównie w nagłówkach internetowych serwisów informacyjnych. Zwiększa to ilość odsłon. Świat informacji to świat równoległy do rzeczywistego. Końców świata i początków III wojny światowej przeżyłem już kilkanaście. Przeżyję kolejne.
  • ~Mini Strand
    (2018-04-16 12:21)
    FAŁSZYWE TEORIE PISANE NA ZLECENIE. Kto był pierwszy w Syrii, Rosja czy Ameryka? Rosja nie chce ani wojny w Syrii ani wojny z Europą. Proszę o jeden KONKRETNY powód dla którego miałaby chcieć?
  • ~jozik
    (2018-04-16 08:36)
    Nie osmieszajcie sie juz
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-16 09:19)
    Bartłomieju Ty redaktor ,czy germański propagandzista? Typowe bla ,bla,a nie przyszło Tobie do głowy ,że Oni się dogadali w Syrii? Pytam gdzie straty militarne,w ludziach? BRAK.
  • ~Moze dojsc do tragedii
    (2018-04-16 10:32)
    Roja posiada rakiety o ******** nuklearnym.Z przewaga Techniczna USA,to przesada !.
  • ~obserwer
    (2018-04-16 11:07)
    uwazam, ze niektorzy jeszcze mysle w starych kategoriach - ostatnia wojna w tym wymiarze jaka znamy to Irak - zadnej bezposredniej konfrontacji nigdy nie bedzie, a nawet uzycie atomu nie przedstawia takiego zagrozenia jak to nam wmawiaja. Jak widac w syrii Rosja stawia na nowoczesna wojne hybrydowa, podstepna, destabilizacji, faktow dokonanych. Potencjaly militarne traca na znaczeniu, liczy sie zdolny do walki zasob ludzki /patrioci/ i potencjal intelektualny/informatycy/. To stara zasada Tuchaczewskiego - kawaleria stojaca na granicy wcale nie musi atakowac, wystarczy ze przeciwnik wie za oni tam stoja i czekaja na rozkazy. To wprawia w nieustanny strach i histerie, popycha do bledow.
  • ~Ergo
    (2018-04-16 07:36)
    Wielki Ras Putin juz skapituluje?
  • ~Oczywe że nie.
    (2018-04-16 15:31)
    Nikt normalny nie chce wojny. Wyjątek stanowią tylko 2 państwa: USA i Iserael.
  • ~jll
    (2018-04-16 09:37)
    Putinowi i asadowi pozostalo stosowanie broni chemicznej bo nie wygrają tam z usa konwencjonalnie
  • ~Akasza
    (2018-04-16 12:33)
    Pewnie, że nie chce, ponieważ w razie konkretnej konfrontacji Rosja przestanie istnieć -oczywiście koszty by były ogromne.
  • ~W sumie to jest niegłupi, merytoryczny i wyważony
    (2018-04-16 20:38)
    komentarz! _ Szkoda, że jest takich komentarzy tak niewiele w polskojęzycznej prasie! - Ale może wreszcie dorośnie pokolenie nowych młodych i obdarzonych zdrowym rozsądkiem, zmysłem analitycznym i trzeźwym podejściem komentatorów, którzy wyeliminują różnych Ważechuf i Rzakoskich!
  • ~POLSKA
    (2018-05-18 11:11)
    NA PEWNO---PUTIN WIE CO---------------------------------------- DI MAIO---MA BYĆ PREMIERM WŁOCH NA WIEKI SWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~junoczkin
    (2018-04-16 21:01)
    Konfrontacja będzie szybka i nieplanowana.Smutny koniec wielkiej rosji,a jej przywódca zostanie pewnie zrzucony z kaukazu i to będzie koniec tej bajki.
  • ~POLSKA
    (2018-05-18 11:10)
    MAMY DOWODY----LUIGI DI MAIO--PREMIEREM WŁOCH NA WIEKI SWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Może zainteresować Cię też: