Wywalczył legalizację małżeństw homoseksualnych w USA. Teraz dokonał samospalenia w akcie protestu

David Buckel popełnił samobójstwo, aby zwrócić uwagę na zanieczyszczenie środowiska i niepokojące zmiany klimatu. Znany prawnik oblał się substancją łatwopalną i podpalił na terenie Prospect Park na nowojorskim Brooklynie.

wróć do artykułu
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-04-16 19:56)
    Kandydat na durnia roku już jest.
  • ~Jako prawnik miał on chyba lepsze narzędzia
    (2018-04-16 20:05)
    do walki o sprawy, które mu leżały na sercu, niż koktail Mołotowa! - Po raz kolejny się potwierdza, że pe da ły to biedni chorzy ludzie, którzy nie umieją sobie poradzić ze swoim kalectwem i myślą, że tylko jakaś gwałtowna demonstracja może ich uwolnić od poczucia winy i kompleksu niższości! - Tylko "nasz" Biedroń jest szczęśliwy, gdy go du pa boli, i twierdzi, że dopiero wtedy jest mu dobrze!
  • ~Kolejny biedny dureń, który własną piersią
    (2018-04-16 20:10)
    zakrył gniazdo karabinów maszynowych! - Po prostu - znanym sposobem wziął to "na klatę"!
  • ~tylko prawda jest ciekawa
    (2018-04-16 20:14)
    Małżeństwo zakłada komplementarność odmiennych płci. Tego przymiotu nie ma związek homoseksualny. Jest to wprawdzie jakiś związek, ale nigdy nie będzie on małżeństwem. I żadne redefinicje tego nie zmienią.
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-16 20:15)
    Kij mu w oko! jednego id ioty mniej!
  • ~Nigdy nie darzyłem zaufaniem ani nie miałem szacunku
    (2018-04-16 20:18)
    dla dorosłych facetów noszących na co dzień bejsbolówki! - Nawet - jeśli to są Amerykanie! A może nawet zwłaszcza wtedy!
  • ~abcd
    (2018-04-16 20:30)
    Nagroda Darwina gwarantowana.
  • ~www
    (2018-04-16 20:31)
    To straszne ale, gdyby się utopił było by bardziej ekologicznie.
  • ~leksykon
    (2018-04-16 20:38)
    Los jest sprawiedliwy,sam sobie wymierzył karę.
  • ~vbgjkl
    (2018-04-16 20:46)
    Jednak chyba z innego powodu on oszalał bo go partner rzucił !!
  • ~Daniel
    (2018-04-16 20:46)
    Przecież mógł protestować na fermie zwłok doktora Billa Bassa , pokazywać zmiany klimatu i zanieczyszczenia zajmując swoją stałą miejscówkę.
  • ~Helena
    (2018-04-16 20:56)
    gupi pe dał. a mug sie wyskrobac
  • ~jak na lato
    (2018-04-16 21:23)
    Panie Biedron! Co pan na to?
  • ~Kaleń
    (2018-04-16 21:51)
    Jakiś kompletny palant.Walczył o czyste środowisko a sam je zadymił i zasmrodził. Brak jakiejkolwiek konsekwencji.Mógł się przecież utopić.
  • ~Wojtek bez portek
    (2018-04-16 22:05)
    widzicie do czego prowadzi chomosexualiz! bug tak chciał
  • ~Z22
    (2018-04-17 00:17)
    dopiero co zginęla w Waszyngtonie "niechcący" bojowniczka anty GMO. Dziwne te masowe samobójstwa. Jakoś dziwnie dotykają one głownie osób walczących z wielkimi korporacjami.
  • ~Z22
    (2018-04-17 00:26)
    czytam te wasze wypociny- JESTEŚCIE PUŚCI JAK MOJE KONTO W BANKU ! Jedyne za co dali byście się zabić to butelka wódki! Nie obchodzi was ani g..które jecie ani chemia którą oddychacie, ani zatruta woda w której kąpiecie wasze dzieci. Jesteście w stanie zgodzić się nawet na III wojnę swiatową, byle by nie przerywali waszego ulubionego serialu w TV. Potomkowie SOLIDARNOŚCI. - żenada!
  • ~Wszyscy homouzależnieni
    (2018-04-17 03:07)
    powinni pójś w jego ślady.
  • ~ppp
    (2018-04-17 06:57)
    Niestety media mało piszą o REALNYM OGROMNYM ZŁYM STANIE naszego środowiska naturalnego. Każdy kto się tym poważnie zajmie wie że samoloty i wielki przemysł prowadzą nas w tempie geometrycznym do GLOBALNEJ DZIURY OZONOWEJ.
  • ~internautka 50+
    (2018-04-17 07:33)
    Ameryka duża jest,to i takich jak ten samobójca, co robi sam sobie kuku, nie mało jest.

Może zainteresować Cię też: