Wypowiedzi: 49
 • ~luk14072013-04-03 07:54

  FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w RZYMIE niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00 Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy SCHIZMĘ w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża BENEDYKTA XVI, oznacza początek KOŃCA. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie. ELITA MASOŃSKA przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone. FAŁSZYWY PROROK przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja. Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała PRAWDĘ — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą. Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej OHYDY. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób: Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od SŁOWA BOŻEGO. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni. Nauczanie KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO, które bazuje na fundamencie Mojego APOSTOŁA Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany. Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie MANIPULOWANE. Wasz Jezus

 • ~Chis z USA2013-03-20 23:35

  Bardzo przykro czytac te wszystkie komentarze. Swiadcza one o moralnym upadku Polski. Aby zniszczyc narod nalezy zniszczyc Kosciol, religie, osmieszyc kler i papieza, zniszczyc rodzine. To z Polakami sily zewnetrzne robia szybciej niz by sie mozna spodziewac. Ciekawe kiedy Polska i Polacy sie obudza.

 • ~POLSCY FEUDALNI HIERARCHOWIE TO...2013-03-20 15:15

  Związany z Radwanowicami duchowny jest przekonany, że nowy papież Franciszek nie pozostawi sprawy arcybiskupa nierozwiązanej, choć na wyjaśnienie i decyzje być może będzie trzeba poczekać, bo zmiany najpierw dotknąć mogą Kurii Rzymskiej, a potem dopiero Kościołów lokalnych.

  Rozmówca Onetu podkreśla, że papież Franciszek przyjął absolutnie odmienny styl - oparty o służbę, pokorę i skromność. Stąd - mówi ks. Isakowicz - należy się spodziewać "niesłychanej konfrontacji" dwóch stylów zarządzania, z ten polski - choć nie ze wszystkich diecezji - jest "feudalny" - szeregowi księża traktowani są "z buta". Z tym właśnie autorytarnym i feudalnym stylem duchowny łączy np. serię samobójstw księży w diecezji tarnowskiej.

  Jednocześnie ks. Isakowicz wskazuje na karierę metropolity gdańskiego, który jest "watykańskim spadochroniarzem", a swoje szybkie awanse - najpierw w wojsku, potem w diecezji warszawsko-praskiej i gdańskiej - zawdzięcza towarzyskim znajomościom i układom w gronie watykańskich dostojników - np. abpa Józefa Kowalczyka. Wedle ks. Isakowicza grono "spadochroniarzy" dobrze się zna z Watykanu, w którym ma znajomości i układy, więc zostało "przerzucone" do ważnych polskich diecezji.

  WATYKANSCY SPADOCHRONIARZE. OJCZE SWIETY FRANCIISZKU ROZPRWAW SIE Z FEUDALNYM KOSCIOLEM POLSKIM KTORY NAKAZUJE CZCZENIE HIERARCHOW KOSCIELNYCH A NIE PANA BOGA. TO SORUMPOWANA GRUPA KTORA OKRADA POLAKOW Z SUMIENIA I PIENIEDZY. A OJCIEC RYDZYK I REDEMPTORYSCI POD POKRYWKA WIARY I POLITYKI SKUBIE KASE NAJBIDNIEJSZYCH W POLSCE, STARCOW, EMERYTOW, CHORYCH I POTRZEBUJACYCH.

  OJCIEC ISAKOWICZ, KTORY REPREZENTUJE KOSCIOL REORMATORSKI A NIE FEUDALNY MA RACJE:


  - Kolejne awanse abpa Głodzia nie wynikały ze zdolności duszpasterskich, ale z tego, że był popierany przez różne układy - podkreśla.

  Sprawa zarzutów wobec abpa Głodzia trafi na biurko Franciszka? - Nuncjusz wykonując swoje obowiązki musi o tym poinformować stolicę apostolską - ocenia.

 • ~Konrad Wallenrod2013-03-20 14:14

  Konrad nie jest zadnym Kazikiem.Mimo ,ze jestem oficjalnie emerytem zarobilem dzisiaj tylko 140 tysiecy dollarow i nie ukradlem, zaplacono mi to za prace i fachowosc.Nie mam zludzen juz zostaje na stale poza Polska ,ale nie w Australii.Pieniadze to nie wszystko,liczy sie umysl i jego mozliwosci a tego wam brak.Szkoda czasu na pisanie glupot.Konrad juz nie moze wiecej pisac tyle gdyz ma prawo na wypoczynek.Ojczyzna idiotow zdemonizowanych ,balwochwalcow to nie jest raj i ja to po 32 latach zycia na obczyznie do tego doszedlem dzieki waszej glupocie.Bog jest jedynym Ojcem Swietym i on was bedzie karal sadem Jezusa Chrsytusa.Wydaje mnie sie ,ze moja misja juz dobiegla konca.Zreszta poziom na forum jest juz bliski zeru.

 • ~JKa2013-03-20 07:08

  Tez nie rozumie dlaczego tyle wazniakow jedzie do Watykanu zeby ta szopke ogladac ,czy moze sie raczej pokazac,jak baba z nowym ciuszkiem w kosciele.
  Kiedys historycy beda sie z tego smiac i dziwic jaki prymitywnym byl wtedy czlowiek.
  Niczym sie nie rzuznimy od prymitywnego ludu z przed tysiaca lat.
  ewolucja trwa dluzej.

 • ~Hanba2013-03-20 01:17

  Pojechali po co? aby sie pokazac ,WSTYD ,reprezentuja Polske w ktorej rozne typy wyzywaja papieza i ublizaja jego godnosci ,a oni nie reaguja na to ,czyli daja przyzwolenie.

 • ~observer2013-03-20 00:49

  To nic z tego ze DZIENNIK jest niemiecka gazeta skoro w nim roi sie od polskiego bylejactwa W Danii nie ma zadnego ksiecia Alexandra ! Poniosly was polskie emocje i brak kontroli nad wasza glupota !

 • ~Religiusz2013-03-19 22:43

  Książęta, politycy z najwyższej półki stoją wokół przebierańca z argentyńskiego zadupia.niczym jakaś banda kiboli wkoło kopacza w gałę
  Najwyraźniej się to musi opłacić a ciemny lud ten cyrk kupuje. LOL!

 • ~krasnoludek2013-03-19 17:24

  " To nie była pogłębiona rozmowa," to fakt! 
Rozmowa z głąbem Komorowskim nazywa sie “rozmowa PO-głąbiona”.

 • ~@kazik=konrad wallenrod2013-03-19 17:00

  ANALFABETO PRZY ZLEWOZMYWAKU!!

  A ty w jakiej sekcie uprawiasz 'czary mary' i czy bawisz sie 'w ciuciubabke' z kangurami???

  TRAGEDIA DURNIA!!


Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!
Prognoza pogody i program TV