• ~krzysiek
    (2010-12-05 23:23)
    Speneologowi chcialbym odpowiedziec na jego wspanialy komentaz i trafny-powiedziales wszystko o sobie ,a teraz moze cos onas?
  • ~Ferment
    (2010-09-27 08:13)
    re Speleolog:
    nie wynużaj się idioto zakłamany.
    Poczytaj sobie trochę historii powszechnej i Polski.
  • ~mh
    (2010-09-27 21:43)
    W niemieckich gazetach i na niemieckich stronach internetowych ludzie pisza komentarze do tego strasznego wypadku i sa to slowa wspolczucia dla wszystkich rodzin ofiar.Pochwalaja,ze przedstawiciele wladz niemieckich i polskich spotkaly sie.W Polsce niestety czyta sie tylko wulgaryzm,szyderstwo.Wstyd,wielki wstyd.
  • ~inteligent
    (2010-09-27 13:29)
    wniosek z czytania komentarzy-donek rozpętałeś demony nienawiści i to teraz do ciebie wraca prosty chłopaku z sąsiedztwa
  • ~spawacz
    (2010-09-27 13:24)
    Kopacz w tej koszuli wygląda jak kopacz
  • ~pirat
    (2010-09-27 08:26)
    Rany, co to za ryj na fotce? Od takiego widoku rannym może się tylko pogorszyć
  • ~Robert
    (2010-09-27 08:16)
    Kopacz w koszuli w kratę ???
    To szczególnie podkreśla rangę "wizyty" i stanowiska.
    Nawet takich szmat do podłogi nie ma już w handlu.
  • ~Giaur
    (2010-09-27 08:15)
    POs...a DZICZ oburzona na wpisy sympatyków PiS.-Speleolog który szuka swoich przodków w jaskiniach(za wcześnie oni są jeszcze na drzewach).Następny tchórz z gwiazdkami (tchórzostwo to domena PO).Odpadki ludzkie!nikt nie naśmiewa się z tragicznie zmarłych,my mamy szacunek dla życia ale też dla śmierci.To wy zbokole kpicie z tragedii wykorzystując ją w celach Pijar,u .Oglądałem migawki z tej tragedii,daj nam Boże takiej organizacji,sprzętu i zaangażowania jakie pokazali Niemcy.Te dwie kreatury(Tusk i Kopacz)powinni się zaangażowac w pomoc rodzinom tu w Polsce,tam nie mają nic do roboty.Ta stara jędza niech się zajmie polską służbą zdrowia ,bo ludzie umierają tylko dlatego że pogotowie niema pieniędzy.A o tym BUCU z Bożego POkarania premiera Polsk, SZKODA GADAC
  • ~J
    (2010-09-27 08:20)
    Premier Tusk POWINIEN BYŁ ZOSTAĆ AKTOREM!
    MOGŁBY WYSTAWIAĆ SIĘ DO KAMERY ILE DUSZA ZAPRAGNIE.
  • ~r46
    (2010-09-27 22:48)
    Tusku twoja gęba bez pudru jest okropna jak twój charakter.Zajmij się żywymi powodzianami bo tamtym już nie pomożesz a siedzisz tam drugi dzień narcyzie.