• ~mj
    (2010-10-05 18:19)
    lol
  • ~Małgorzata J.
    (2010-10-05 18:19)
    serdecznie im współczuje...:(
  • ~ea
    (2010-10-05 19:34)
    ogromna tragedia na wielką skalę! moim zdaniem gorsze od powodzi, które nas ostatnio nawiedzają. czy można jakoś pomóc tym ludziom?
  • ~basia
    (2010-10-05 18:51)
    tragedia
  • ~Ziutka
    (2010-10-05 21:39)
    PRawica na Węgrzech wszystko wzięla w wyborach, to co się stało to jakiś sabotaż węgierskich putinowców. W POlsce tak samo, jak tylko wygrał KAczyński zaraz zawaliła się hala w Katowicach z ofiarami śmiertelnymi.
  • ~utka
    (2010-10-06 09:02)
    Oj Ziuta masz zamiast mózgu śruta!
  • ~angelika passo
    (2010-10-06 19:52)
    jezu katastrofa to coś wyrzera ciało
  • ~Mariolka Ś......
    (2010-10-06 22:23)
    ogólnie nie jestem za polityką to po prostu ludzkie nie dopatrzenie i tyle brak wyobraźni takie hale ze żrącymi substancjami powinny powstawać z dala od ludzi. owszem przyroda też jest spoko ale za każdym razem nie należy patrzeć na to że to zagrożenie dla drzew czy jakichś żab...teraz to nawet za psa można dostać parę latek za kratkami a za człowieka uniewinnią. paranoja pozdrawiam wszystkich. i apel do polityków. PRZESTAŃCIE W KOŃCU Z NAS ZDZIERAĆ PODATKI NAWET NIEKTÓRZY NA CHLEB NIE MAJĄ A WY WOZICIE SIĘ LIMUZYNAMI I MIESZKACIE W WILLACH ZA CIĘŻKO ZAROBIONE NASZE PIENIĄDZE. A NA LUDZKĄ KRZYWDĘ DUPĘ WYPIELIŚCIE. ZACZNIJCIE W KOŃCU PATRZEĆ CO SI Ę W KRAJU DZIEJE.
  • ~SZARACZEK
    (2010-10-07 21:31)
    BRAWO MARIOLKA !!!JAK ONI MOGĄ ZROZUMIEĆ SZAREGO CZŁOWIECZKA GDY SAMI PŁAWIĄ SIĘ W LUKSUSACH
  • ~Ptasia
    (2010-10-07 22:42)
    Nie zrozumie głodnego syty, bo ich różnią apetyty.W naszym kraju wszyscy tylko obiecują , a jak się dorwą do koryta to patrzą , żeby jak najwięcej dla siebie wyciągnąć . Aby to się zmieniło to trzeba by wymienić cały rząd i posadzić tam ludzi młodych, którzy wiedzą co znaczy kiedy nie starcza forsy do końca m-ca.