• ~ZBIGNIEW
    (2010-10-12 15:12)
    Czy na te reklamy które wcinają się w każdy tekst nie ma siły.To jest skandal .Nie można w spokoju poczytać.
  • ~czytelnik
    (2010-10-12 15:25)
    Zbyszku jezeli uzywasz firefoxa to polecam dodatek adblock plus mozna pobrac z oficjalnej strony mozilli, blokuje 99% reklam.
  • ~kolejny narzekacz
    (2010-10-12 19:36)
    W tym szlamie jest rtęć, podobnie jak w promowanych przez unię ekologicznych świetlówkach, a czy to prawda, że jak się naraz 3 takie ekologiczne żarówki jednocześnie zbiją, to należy się ewakuować z domu i wezwać jednostkę chemiczna straży pożarnej do odessania tego paskudztwa?
  • ~dr_
    (2010-10-13 07:25)
    @kolejny narzekacz, ekologiczne świetlówki mają mniej rtęci od poprzedniczek.

    To prawda, że trzeba wezwać specjalistów, ale najlepiej z oddziału psychiatrii
  • ~zenek
    (2010-10-13 21:00)
    Rtęć to mamy w sałacie, marchewce, kapuście itd. Skąd się tam wzięła? Gleba jest zanieczyszczona przez spaliny samochodowe. Inny powód to pozostałości po wojnie. Zbite świetlówki są też szkodliwe. Szkodliwe są też akumulatorki i baterie. Każda katastrofa ekologiczna to wielkie nieszczęście. Mnie jednak martwi niska świadomość proekologiczna ludzi.
  • ~trycykl
    (2010-10-14 18:12)
    A mnie martwi, że nie mogę już kupić dwustuwatowej żarówki, która dawałaby naturalne światło. I że "ekolodzy" po wymianie lodówek i żarówek zrobią kolejny przekręt, od którego wcale nie będzie nam lepiej.
  • ~olmaria7
    (2010-10-14 22:27)
    naukowcy wymyślają jakieś "nowe ulepszacze życia" - a przecież wszystki coraz bardziej zagraża ludzkiemu życiu. Po jaką cholerę te różne ulepszania ? Dla kogo? Czy to ma służyć jakiejś produkcji trupów ?
  • ~..
    (2010-10-18 15:52)
    polske tez zalewa czerwony szlam:(
  • ~zodiak
    (2010-10-19 21:48)
    czerwony szlam zalewa kraj i morduje politycznych przeciwnikow...
  • ~JAtakoRzecze
    (2010-10-29 23:53)
    A mnie przeraża, że ta ziemia nie urodzi już żadnych plonów przez wiele, wiele lat. Że ta maź przesiąknie przez glebe i zanieczyści wody podziemne. Że na tych terenach wyginęły wszystkie zwierzęta, nawet te gospodarskie, bo ludzie nie potrafili się ogarnąć i ich uratować. Tam została poprostu pustynia. A ludzie wciąż się śmieją z ekologii, ekologów i próby uświadomienia. Ech, a przecież jak wciąż będziemy się tak zachowywać, jak stado świń w chlewie, to zginiemy we własnym - przepraszam za dosadne określenie - ******* I gdzie się wtedy przeniesiemy ?