• ~obserwer_1
    (2010-10-13 16:59)
    z jednej strony podziwiam chilijczyków a z drugiej zazdroszczę im, że żyją w państwie przyjaznym obywatelom. w polsce tuska obywatele są mu zbędni bo ciągle coś chcą
  • ~kasia
    (2010-10-13 15:51)
    niesamowita radość! :) ależ pozytywne emocje biją z tych zdjęć, aż ja się śmieję sama do siebie przed monitorem :)
  • ~Grex
    (2010-10-13 17:10)
    Idź się leczyć obserwerze_1. Nie wiem jak bardzo trzeba mieć nierówno pod czaszką żeby nawet do takiego wydarzenia wciskać politykę. Tak, oczywiście, w Polsce nikt by nie ratował górników, tak tu nieprzyjaźnie.
  • ~kipa1
    (2010-10-13 17:09)
    Szkoda że niema tam Tuska cudaczka tyle kamer .
  • ~Marvin24
    (2010-10-13 17:28)
    Ciekawe, czy Chille byłoby takie, gdyby swego czasu wygrał nie Pinochet (zgoda-dyktator), tylko promoskiewskie lewactwo? Raczej byłoby bagnem takim jak uwielbiana przez niektórych pożytecznych idiotów Kuba z brodatym psychopatą na czele
  • ~górnik
    (2010-10-13 17:42)
    A za co obserwator - durniu? Ze 63 letni górnik musi tam pracować? Ja mam 42 i jestem na emeryturze górniczej :)
  • ~dana
    (2010-10-13 17:58)
    Gdyby ta historia była w polsce,to tuski terz by ratowali?
  • ~Hiena
    (2010-10-13 18:01)
    -obserwer_1 i kipa1 nie chlejcie tyle BERBELUCHY bo leby macie slabe i mieszacie tematy.Mozna uznac to za tragedie dla oczekujacych rodzin tych bliskich pod ziemia a wy wstawiacie do tego swoje JELOPOWATE WYZNANIA.
    Myslec to na trzezwo a nie po chlapnieciu.(no chyb ze to juz tak od urodzenia
    sie jakos wplatalo)
  • ~To Polski wyczyn ratowniczy!
    (2010-10-13 18:31)
    I pomyslec, ze to POLSCY RATOWNICY uratowali tych gornikow, jak POLSKIE PSY ich wywachaly, i POLSCY RATOWNICY przewiezli SPRZET RATOWNICZY PRODYKCJI MADE IN POLAND samolotem rzadowym TU-154. BYLA TO ZAPLATA RZADU POLSKIEGO ZA GOSZCZENIE W PERU NASZEGO UMILOWANEGO I UKOCHANEGO PREMIERA DONALDA I JEGO UMILOWANEJ MALZONKI. Polacy pokazali gest i sprawnosci ratownicza, ale zadna PRASA O TYM NIE MOWI. To niesprawiedliwosc swiata!
  • ~Marek
    (2010-10-13 18:49)
    Jesteście skończone debile! Chowając sie za IP komputera uważacie że można bluzgać na wszystkich dookoła. A pokażcie swoje mordki i podyskutujmy twarzą w twarz "bochaterowie" /napisane z błędem specjalnie /