• ~me
    (2010-12-02 10:47)
    ciekawe jak ktoś by zakosił ten kamień co by zrobili :) koniec pielgrzymek ;)
  • ~ironhide
    (2010-12-02 13:25)
    Durny, otumaniony bzdurami motłoch. W dodatku niebezpieczny. Popieram tezę z atomówką...
  • ~Mira
    (2010-11-15 16:45)
    Nasz dobrodziej, stary zlodziej Xionc praszczuroboszcz tez tam jest!
  • ~pis da ciemnotę
    (2010-11-15 15:51)
    ciemnota ludzka jest wieksza niz kosmos zwierzeta sa madrzejsze i nie ma psychopatów i samobójców
  • ~kaszanka-polska
    (2010-11-15 22:54)
    teraz trzeba by tam atomicę walnąć i świat stałby się piękniejszy ... kilka milionów fanatyków mniej ...
  • ~ling4
    (2010-11-16 09:35)
    Brak słów na to, co wypisujecie w komentarzach. Apeluję o poszerzenie horyzontu myślenia. Może zamiast krytykować i straszyć fanatyzmem, należałoby zrozumieć, zgłębić naukę islamu, zamiast mówić o samobójcach i psychopatach
  • ~OBSERWER
    (2010-11-16 11:58)
    cos niesamowitego ,TYLU LUDZI W JEDNYM MIEJSCU ,,,CIEKAWA RELIGIA .
  • ~topiro
    (2010-11-18 13:55)
    taka okazja! tylu w jednym miejscu! wystarczyła by jedna atomówka i ...
  • ~ja
    (2010-11-18 15:00)
    Po co mamy się wysilać i poszerzać horyzonty skoro z drugiej strony brak podobnego zapału a wręcz jest totalne zamknięcie. Nie zamierzam zgłębiać nauki islamu, wystarczy, że przekartkowałam Koran, w szczególności surę dot. kobiet. No ja dziękuję, ale na takie traktowanie nigdy się nie zgodzę, nikt nie będzie mi kazał nosić okrytej twarzy, nie będzie czuł przyzwolenia na bicie mnie bo takie ma widzimisię, nie będzie mnie poniżał, uważał za własność i bezmózgie stworzenie. No, no, no.
    Poza tym mają tam chyba za dużo słońca i ich nosi za bardzo, stąd ta bieganina z wywieszonym językiem i przepasanym karabinem.
    Tylko szkoda mi kobiet tam urodzonych.
  • ~nocnik
    (2010-11-19 19:58)
    gdzie ci ludzie robią kupę i siusiu ? .