• ~kama
    2011-05-04 08:02
    Ten temat każdy ma w swoim sercu. Uroczystość była piękna i godna tak wielkiego , wspaniałego człowieka ,jakim był nasz Ojciec Święty. Była piękna również ze względu na wspaniałą homilię obecnego papieża. Co tu dodać , półtora miliona pielgrzymów to najpełniej pokazuje.
  • ~fun club wolfenstein et
    2011-05-03 22:02
    po co piszecie komentarze nie na temat!!!
  • ~Lulka
    2011-05-04 10:03
    to cudne, wzruszające przeżycie. Magia pontyfikatu.za młodu usłyszałam zdanie-Duch Św. jest jak wiatr, nie widać go ale czuć". Msza po śmierci JP to dowód obecności Ducha Świętego. Spokojny, słoneczny dzień, i wiatr, który niczym chorągwiami trzepotał szatami biskupimi , przekartkował i zamknął księgę na trumnie. Zamknął ziemską historię. Tylu ludzi, którzy dzięki JP uwierzyli, zrozumieli i nawrócili się. W życiu tyle dobra nie skupiło się w jednym Czlowieku/ Świętym. Jedeny powód dumy, że jestem Polką.
  • ~wolę mickiewicza
    2011-05-04 17:18
    jest sie czym podniecać starym zgrzybiałym dziadem dziadowstwo modne
  • ~nela
    2011-05-05 01:47
    do wole Mickiewicza: ty szujo bez czci i wiary,idz do zoo małpy straszyc
  • ~eSpirit
    2011-05-05 00:39
    Jeśli on był święty to co z tymi świętymi którym właśnie w tej chwili publicznie odcinają głowy, gwałcą córki i żony...
    Szkoda, że ludzie patrzą tylko na to co jest przed oczami, ale dobrze, że Bóg patrzy na serce, wielu was czci go tylko za to, że jest polakiem a nie, że coś wniósł do waszego życia... Jak to ktoś rzekł dziś "Polska jest po to aby kraść"...
  • ~airlin
    2011-05-03 17:29
    Ludzie liczcie się ze słowami wpisując komentarze,wiele osób ma ubytki w słownictwie!!!
  • ~kama
    2011-05-03 12:18
    @ Wiesio- szacunek- Ty pierwszy dowiedziałeś się o tej awarii-godz.9:33 gratuluję !
    Możesz podać choćby imię swojego informatora ?
  • ~Wiesio13 bicz na pisiory
    2011-05-02 09:33
    Doszło do awarii pociągu, który wiezie z beatyfikacji Jana Pawła II posłów i sympatyków PiS. - Zapaliły się hamulce w czwartym wagonie - mówi nam anonimowo jeden z uczestników wycieczki. Pociąg stanął na terytorium Włoch.
    Bozia ukarala pisiorow
  • ~Uf
    2011-05-01 16:31
    Drakula B-16.