• ~xxx
    2011-05-06 12:30
    To naprawdę wielki dar mieć takiego świętego i to jeszcze Polaka!!!Jan Paweł II zasłużył sobie na to!
  • ~stanislawa,olejarka,polska
    2011-05-08 13:17
    paiez,byl,dlamnie,jak,ojciec,podobalo,mi,sie,ze,trafial,prosto,do,serca,dobrymi,slowami,bardzo,go,lubilam,imodlilam,sie,za,paieza.
  • ~~ Dalajlama
    2011-05-06 04:59
    To był naprawdę CUD ! ! ! że przy ponad dwóch tysiącach osób , które omdlały lub utraciły przytomność NIE było ZGONÓW ! ! ! tak jak pod czas pielgrzymek TEGO kapłana z Watykanu na terenie Polski czy też innych krajów CYWILIZOWANYCH ! ! !
  • ~Maria z Rzeszowa
    2011-05-05 21:11
    To wielka łaska dla każdegoi kto zył w Jego pontyfikacie oraz mogł byc na beatyfikacji w Watykanie względnie przezywać te błogosławione chwile w swoim domu przy radiu lub telewizji . Ja miałałam tą łaske uczestniczyc w tych błogosławionych chwilach na Placy Swietego Piotra i wyznam ,że jeszcze nie dociera to do mnie że tam właśnie w tej chwili byłam . Wiem jedno,ze mnie to jeszcze wiecej zobowiazuje do zycia zgodnie z Jego nauką,
  • ~hana montana
    2011-05-05 13:44
    ułuzone serce twoje hak jezus umarł na ksyzu smutno mi
  • ~mmm
    2011-05-05 18:56
    widze że niektózy posówają sie chyba ciud za daleko w tych komentarzach nie sondzicie ze obrarzanie papierza to chyba lekkie przegiencie pały co
  • ~teresa
    2011-05-08 18:32
    Bierzmy przykład jak żyć z Jana Pawła II, a na świecie byłby spokoi, ludzie byli by dla siebie dobrzy, pragnę żyć według słów BŁOGOSŁAWIONEGO PAPIERZA JANA PAWŁA II
  • ~9mj
    2011-05-10 21:02
    do magda gawronska
    Lepiej Se słownik kup .
    Ś.P JP II
  • ~róża
    2011-09-21 10:37
    Kult wizerunków szybko stał się najistotniejszym elementem życia religijnego zarówno w domach, jak i w kościołach. Historyk Will Durant opisuje, jak do tego doszło: „W miarę przybywania adorowanych świętych pojawiła się potrzeba ich rozpoznawania i zapamiętywania; zaczęto więc wytwarzać ich liczne podobizny, jak również wyobrażenia Marii. Jeśli chodzi o wizerunki Chrystusa oraz Jego krzyż, stały się one obiektami nabożnej czci, a dla prostaczków — wręcz talizmanami. Święte relikwie, obrazy i figury tak działały na wyobraźnię ludzi, że stały się dla nich przedmiotami uwielbienia; zaczęli padać przed nimi na twarz, zapalać świece i spalać kadzidło, całowali je, przyozdabiali kwiatami i przypisywali im tajemną moc dokonywania cudów. (...) Mimo wielokrotnych przypomnień Ojców Kościoła oraz synodów, że wizerunki nie są bóstwami, lecz jedynie ich wyobrażeniem, ludzie nie przejmowali się takimi różnicami” (The Age of Faith).(Rzymian 1:18-32;15:4).Iz.48:17,18;Mat.7:13,14,21-23.
  • ~Basia Krk
    2013-09-23 17:13