• ~GRAJEK
    (2011-10-15 05:31)
    WIADOMO KTO BĘDZIE ODBUDOWYWAŁ .AMERYKAŃSKIE FIRMY ZA ROPĘ .FIRMY BĘDĄ MIAŁY PRACĘ I WYWIOZĄ PIENIĄDZE DO SIEBIE .A KOALICJANCI TYLKO SATYSFAKCJĘ ZE BRAŁY UDZIAŁ W AGRESJI
  • ~Konrad Wallenrod
    (2011-10-15 06:55)
    Ludzie a co to za wojna banda nicponi strzela jak popadlo ,oni nie maja pojecia o walce.Ten poglowek Kadafii kase zakisil w bankach zachodnich zamiast uzbroic i wyszkolic armie ktora moglaby obronic swoj kraj .Tam sie zrobi drugi Afaganistan, a w Iraku konca nie ma.Cale szczescie ze Araby mozgow za mocnych nie maja,problem z Persami ,oni nie sa Arabami.No i interes inny, Chiny,Pakistan ,Indie i Rosja.Bata nie ma bedzie wojna a potem jak w biblii falszywy pokoj itd.
  • ~kontra
    (2011-10-15 07:21)
    Imperializm atakuje przy pomocy swoich najemników.
  • ~KONFESION
    (2011-10-15 09:08)
    Przeciez BEZ bombardowan...SRAKOZIEGO i KAMERUNA...wojsk KADAFIEGO,ta zbieranina NAJEMNIKOW,ktorzy za wladze JUZ sprzedali wlasnych braci-NIGDY by NIE WYGRALI...To BYL kraj z NAJLEPSZYM SOCJALEM w Afryce!!!DARMOWE oswiata i sluzba zdrowia,paliwo i mieszkania dla malzenstw,ZASILEK dla bezrobotnego-ponad 700$/miesiac...TERAZ beda ZDYCHAC z GLODU i ginac z rak FANATYKOW islamskich!!!
  • ~doświadczony
    (2011-10-15 09:24)
    Powstał kolejny rynek zbytu dla przestarzałej broni, więc w interesie koncernów zbrojeniowych jest, by ten konflikt tlił się jak najdłużej, bo giną tam głównie libijczycy i później jak się wykrwawią, łatwiej będzie zaprowadzić porządek. Zbrojenia są kołem zamachowym gospodarki kapitalistycznej i one mogą pomóc wyjść jej z recesji.
  • ~pukpuk
    (2011-10-15 12:03)
    KONFESION masz racje byc moze Kaddafi trzymal ktotko ale to on doprowadzil do rozkwitu tego kraju i nie poddawal sie na naciski zachodu szczegolnie USA tam nie bylo biedy czy glodu zobaczymy jak zachod teraz pomoze szkoda tak pieknego kraju
  • ~Wiesio 13
    (2011-10-15 12:30)
    Socjalizm to ****** Kadafi zasługuje na sąd , a jego zwolennicy to gangsterskie postsowieckie bydło!!! Won do Rosji !!!
  • ~rjk
    (2011-10-15 14:03)
    po jednej i drugiej stronie walcza najemnicy..I,jak szybko Libijki zalozyly chusty..
  • ~Znawca tematu.
    (2011-10-15 02:41)
    Ciekawe jest kto ich zmusi do pracy do odbudowy tego co zniszczyli.Byli wolnym narodem co prawda z dyktatorem ,ale zycie mieli znosne,byli syci mieli dobry socjal i opieke lekarska.Po zakonczeniu wojny dopiero zaczna sie tam porachunki ,ale juz miedzy nimi.Ludnosc ta nie zaakceptuje nedzy i okupacji przez obce kampanie nafotwo -gazowe..To jest dopiero poczatek a konca nie widac.Dramat !.Jeden demon ale w koncu juz na wykonczeniu odszedl ale nastepny wykonczy tych durni.