• ~EO
    (2012-01-15 01:04)
    Lewackie hipisy ze slumsów, swoją drogą Kościół jest przeżarty przez masonerie :[
  • ~KATARZYNA
    (2012-01-15 09:19)
    BARDZO DUZO LUDZI WIERZY W JEZUSA I BARDZO WIELU LUDZIOM POTRZEBNE JEST UCZESTNICTWO W MSZACH SWIETYCH,SZCZEGOLNIE STARSZYM, MLODZIEZY MNIEJ,BO MLODZIEZ MYSLI,ZE NIGDY SIE NIE ZESTARZEJE I PRZEJDZIE PRZEZ ZYCIE OSIAGAJAC SAME SUKCESY. DLATEGO MYSLA,ZE PAN BOG JEST IM NIEPOTRZEBNY. ALE ZYCIE TO NASZA CIAGLA WALKA Z PRZECIWNOSCIAMI LOSU.
    KTOS NAPISAL,ZE PAN JEZUS KIEDY CHODZIL PO SWIECIE NAUCZAL ZA DARMO,TO PRAWDA I NIE GROMADZIL MAJATKU.TO PRAWDA,ALE TO BYLO 2000 LAT TEMU.JEST WIELE WYZNAN NA SWIECIE I LUDZIE MAJA TAKA POTRZEBE,ABY ZEBRAC SIE RAZEM W JAKIMS MIEJSCU I POMODLIC. TAK SAMO JEST Z KATOLIKAMI I NIKT NIE POWINIEN WIDZIEC W TYM NIC ZLEGO,A ZE UTRZYMANIE KOSCIOLA KOSZTUJE,TAK SAMO JAK MAMY WYDATKI NA UTRZYMANIE WLASNEGO DOMU,STAD ZBIERANIE NA TACE. NIE MOZNA POTEPIAC WSZYSTKICH KSIEZY, BO W KAZDEJ GRUPIE SPOLECZNEJ SA LUDZIE ZLI I DOBRZ Y,TAK SAMO JAK W KAZDYM MIESCIE,CZY KRAJU,SA JEDNOSTKI BARDZO UCZCIWE,A SA I SA TEZ ZBIRY. JA NIE SADZE,ZE KSIEZA UCZA LUDZI CZEGOS ZLEGO, A WPROST PRZECIWNIE.DO NICZEGO NIKOGO NIE ZMUSZAJA ANI DO CHODZENIA DO KOSCIOLA ANI WIERZENIA W BOGA,WIEC NIE WIDZE POWODU,ABY SIE Z NICH WYSMIEWAC, NA PRZESTRZENI WIEKOW ZYLO BARDZO DUZO SZLACHETNYCH KSIEZY,KTORZY POMAGALI SWOIM PARAFIANOM, W CZASIE WOJNY NARAZALI ZYCIE UKRYWAJAC POLSKICH ZOLNIERZY W CZASIE OKUPACJI NIEMIECKIEJ A I PO WOJNIE,KIEDY ZNALEZLISMY SIE W OKOWACH KOMUNIZMU I WALCZYLISMY O WOLNA POLSKE KSIEZA TEZ WALCZYLI I WIELU Z NICH ZGINELO ZA GLOSZENIE PRAWDY,TACY JAK KS.ZYCH,KS,SUCHOWOLEC CZY KS.JERZY POPELUSZKO. W POLSCE ISTNIEJE WOLNOSC WYZNANIA I KAZDY MOZE WIERZYC W CO CHCE,ALE NIE ZAUWAZYLAM TAKIEJ NIENAWISCI CZLONKOW INNYCH WYZNAN, JAK DO KOSCIOLA KATOLICKIEGO,
  • ~@konrad wallenrod - 'bochater'
    (2012-01-15 11:36)
    Pastorze kangurow - znow zbudziles sie by POPLUC na forum na ludzi, ktorym w niczym nie dorownujesz???

    Ty 'charcerzu' z 'chonorem' - SPIEPRZAJ DZIADU - koale czekaja bys je 'zalatwil'.

    BRAWO 'KATARZYNA' I WSZYSCY PRAWI POLACY/POLKI!

    PRECZ Z KANALIA - typu 'kondzio wallenrod' = ruska gnida - baptysta co dupa swista!!
  • ~afe
    (2012-01-15 10:42)
    W Polsce czas na Węgry. Wówczas i Węgrów nie uda się zniszczyć. Sami nie dadzą rady. Masoneria nawet do wojny doprowadzi aby im nie pozwolić być Węgrami . Polskę już poddaliśmy w ostatnich wyborach. Nie chcecie znać historii ale przypomnijcie sobie czasy powojenne. Zachwyt Bierutem i Stalina (Tuskiem, Komoruskiem, Putinem, Merkel, Sarkozym) a w tle mordowanie patriotów walczących o wolność i walka z kościołem, któremu dziękować należy za zgładzenie komuny. Jaka okazała się wiec prawda. To samo z zakichaną Unią. POżyjecie jeszcze tylko 10 lat i się przekonacie. Znowu trwoga do Boga i w kościołach będziecie się ukrywać i modlić.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-01-15 10:43)
    re.Szkoda gadac;Nie stac mnie na kupno takiego samochodu wraka dla ciebie jakim jezdzi o.T.Rydzyk,ale moge kupic ci Skode.Warunek pokaz mi w biblii,gdzie jest slowo ksiadz,kto zwracal sie do sw.Piotra per ojciec swiety,matka boska,rozaniec,oddawanie czci swietym zmarlym i ich posrednictwo,swiete obrazy i figury,czysciec,konfesjonal,zakony,hostia,obowiazkowy celibat dla kleru, Kosciol rzymsko-katolicki jedyny zbawiajacy.itd,itd.No to cyk wykaz sie wiedza .Polska czeka.
  • ~Piotr Zabielski ROYAL POLONIA RP
    (2012-01-15 00:20)
    Poczekajcie na moment kiedy swiadomosc wasza stwierdzi, ze jest nad wlasna grobowa deska... niech zacznie sobie krzyczec przeciw bogu, kosciolowi i duchownym.. niech zobaczy jak go zainteresuje plan wejscia na pl.sw. Piotra i ublizanie papiezowi... szkoda ze dzis tacy slepcy maja odwagew ale nie przeciw
    prawdziwemu wrogowi ich zniewalania tylko preciw logice swiuadomosci, ktora
    moze ich wyzwalac... a wolaj sobie na lozu smierci Putina, Merkel albo jeszcze lepiej stalina ... pamietasz jak umieral Two dziadek czy pradziadek ? popytaj
    przeanalizuj... robta co chceta... ale nie ubizajcie kosciolowi aby pozniej nie
    plaszczyc sie w pokorze przepraszania i udawania skrychy.. Zycie jest zbyt krotkie
    aby byle jak nim szafowac bezmyslnie..
  • ~Radio Ma Ryja
    (2012-01-14 23:20)
    @Weredyk
    Spieranie się o to czy jest czy nie ma Boga jest już nudne i niepotrzebne.
    Bardziej istotne dla wszystkich jest pytanie o "nagrodę" jaką On niby obiecuje...

    A jak sobie wyobrażasz to "życie po życiu"?

    Z ciałem czy bez? Jeśli z ciałem to jakim, tym jakie ktoś miał? chore, kalekie, paskudne (pomijam dość liczne wyjątki), a może nowe ciało dostanie, piękne, zdrowe, wysportowane, mądre, genialne?

    Bez ciała? To bez seksu też? Bez podrapania się? Bez rozkoszy spożywania rajskich potraw?
    A co będziesz robił całą tę wieczność?
    Modlił się 24 na 24?
    Oglądał TV Trwam? a może TVN? :)))
    A może pracował? brrrrrrr
    No jeśli już to najlepiej w biurze co? jako dyrektor, czy sprzątaczka?
    Ktoś musi przecież sprzątać ten raj???

    A co mówią pośrednicy? Czy oni w ogóle mają jakieś pojęcie na temat tego co oferują i sprzedają?
    Nie, tylko wymijające odpowiedzi. Zresztą oni wiedzą najlepiej jaka to farsa! Liczy się tylko forsa!
  • ~Weredyk
    (2012-01-14 23:10)
    @ Ciemniaki niepisate,
    niekumate polskości i wiary, małPOwać jest łatwo, co te kundlowate niemoty i niezguły werbalne robić jeno POtrafią!
    POdrabiają prawe nicki, np Robnada, Belinę, zibi, mnie, Tofika itd miast używać ksywek spod celi, z których wielu z nic za abolicją PeOFili wyszli i dokazują na forach nie propolskich na POtęgę, bo tu ich hołubią i promują lewaków i antynarodowe paskudy. Szkoda dalszych slow do nich, bo to jak rzucać perły między wieprze!
    Bez odbioru
  • ~Zerwikaptur
    (2012-01-14 22:00)
    PSY SZCZEKAJĄ,
    a TV TRWAM będzie dalej, i RM też, bo tak musi być i to pewne. Tacy z was wiesiowate kundle zajadłe pogany, że mordować nawet <czarnych> POtraficie, jak w Meksyku, Hiszpanii, Francji, a teraz przykład bierzecie z podpalaczy kościołów, dewastacji krzyży itd. A teraz tacy, jak wy rewoltę chcą robić i w Watykanie psubraty niewierne.
    Polacy mamy już dość was fanatycznych neopogan, ultra-komuchów i wszelakiej swołoczy inaczej wierzącej i kochającej!
    Na pohybel skundlonym POlakom i z nacji co boi się wody święconej i krzyża, bo im przypomina mord na Chrystusie.
    Naród Polski was wkrótce pogoni, was lewackie stwory co jesteście nie solą, a zakałą POLSKIEJ świętej ziemi! Wielka szkoda, że Ona musi takie niewierne i antynarodowe persony nosić!
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2012-01-15 10:20)
    rydzyk...Przeciez sam Papiez tak chetnie nawoluje nas abysmy szli sladami Jezusa...
    Szkoda, ze Papiez sam tego nie robi bo Jezusowi do Papieza
    to tak jak zebrakowi do cesarza...
    Ale w koncu zaczelo sie.