• ~baś
    (2012-02-22 22:45)
    chińczycy gotuja zwierzeta na żywca , króliki i co się da bo jak twierdzą " w oczach musi byc życie i to coś tam energie daje" większych bzdur można poszukac na filmach z wycieczkachi minn national geographic , nienawiedze azjatów a jak widze jak tacy się głupawo uśmiechają w tych swoich restaurachjach chińskich czy wietnamskich to mnie obrzydzenie bierze
  • ~his
    (2012-02-22 21:37)
    chińczycy koreanczycy i inni zwyrodnialcy nigdy nie mieli do niczego i nikogo szacunku !!! bezwzgledni torturują ludzi i tak samo i zwierzęta
  • ~Aleksandra
    (2015-01-01 21:29)
    Powiem tak: świnki są przeznaczone aby robić z nich pokarm ponieważ człowiek musi mieć urozmaicenie natomiast to co dzieje się o tych ciulów żółtych powoduje u mnie chęć wojny narodów przeciw nim ... JESTEM RASISTKĄ I JESTEM Z TEGO DUMNA !
  • ~Mila
    (2012-02-23 12:57)
    ej, LAS a jakie to ma znaczenie czy ktoś jest wierzący czy nie, gdyby bóg istniał to by nie pozwolił na te wszystkie straszności na świecie, chyba że jest sadystą i lubi patrzeć na czyjeś znęcanie się i jeszcze z jakimś innym świętym robi zakłady; bóg nie jest potrzebny do tego aby być dobrym człowiekiem; a tak w ogóle to dlaczego chrześcijanie jedzą zabite zwierzątka, takie małe jagniątko, które chce do mamy; pewnie nam nie podobałoby się gdyby nam ktoś dzieci zjadał...wszyscy źli powinni zniknąć z Naszej planety i nie ma to znaczenia czy to chińczyk, czy wierzący...dziękuje za uwagę i pomagajmy jak tylko możemy
  • ~Shania
    (2016-03-19 23:27)
    Oglądałam cały program jak się kiwają chyba w chorobie sierocej , maja klatki metr na metr,...i tak cierpią,....czy możemy coś zrobić????
  • ~miesojad
    (2014-04-25 18:46)
    może gdyby misie były produkowane jak świnie i kurczaki to byście tak nie ubolewali... widzieliście kiedyś małą świnkę? jaka śliczna! ja odebrałem pare miotów u świnek... a kiełbasa smakuje nie?!
  • ~kler robi goowno do ZSRR
    (2012-04-27 16:33)
    zdrowaski sa skuteczniejsze od leków ze zwierzat
  • ~ludzie mordercy zwierzat
    (2012-04-27 16:32)
    szkoda niedzwiedzi ludzi nie szkoda ci sie rozmnazają jak szczury
  • ~Eliza
    (2012-03-30 02:20)
    A czy to nie lepiej pic ta cudowna zielona herbate podobno daje dlugowiecznosc i rozum ,ale Chinczycy od tej swojej cudownej zielonej herbaty bardziej cenia sobie swoje nikczemne okrucienstwo to taka ich narodowa rozrywka .nie mowia na co ten drogi lek .. lek z takiego okrucienstwa to trucizna na wieki a jaka ciezka karma ich Cesarzowa ktora ma kontakty z UFO COS o tym wie.
  • ~LAS
    (2012-02-24 02:00)
    Re: Mila
    Ziemia to jest takie miejsce, w którym oprócz Boga rządzi szatan. Człowiek ma wolną wolę i może wybierać, czy chce służyć Bogu, czy szatanowi. Niektórzy chrześcijanie służą szatanowi. Niektórzy ateiści mogą czynić wspaniałe rzeczy. Dlatego uważam, że każdy powinien najpierw martwić się o czystość swojego własnego sumienia tzn. czynić dobro na drodze własnego życia. Chrystus wiele razy powtarzał, że jego królestwo nie jest na Ziemi, ale w niebie. Tam nie ma szatana, ani zła. Obecnie na Ziemi coraz większą moc ma szatan, dlatego widzimy tyle strasznego cierpienia: wojny, głod, wyzysk, oszustwa, okucieństwo w stosunku do słabych ludzi i bezbronnych zwierząt. Być może nie możemy zmienić całego świata. Jednak próbujmy pomóc ludziom i zwierzętom w naszym otoczeniu.