• ~wanda
    (2012-03-10 18:31)
    W POlsce też były z fałszowane wybory które wygrał Komorowski i teraz Tusk !! daleko nie ma co szukać .
  • ~oki
    (2012-03-10 15:27)
    Tylko w POlszcze durakli mieszkaja co to umożliwili przyjacielowi Putina Bul- wi zdobyc miejsce pod żyrandolem teraz dobitnie widak kim on jest i kto jest jego przyjacelem ,komuniści i KGB.
  • ~znawca
    (2012-03-11 08:43)
    debile protestują oplacani obcymi walutami...
  • ~kkk
    (2012-03-10 13:53)
    Komorowski pogratulował przyjacielowi Putinowi demokratycznych wyborów.
  • ~Normalny
    (2012-03-10 18:00)
    Brawo Putin !!! polacy cie podziwią!!!. a niekiedy i zazdroszczą DALEJ TAK!!
  • ~maturzysta
    (2012-03-10 19:53)
    Normalny, naucz się polskiego, bo nawet własnej głupoty nie potrafisz wyrazić poprawnie.
  • ~xzy
    (2012-03-10 22:22)
    zamieszczone zdjęcia musiał robić gość który obsługiwał 1 maja
  • ~Alek
    (2012-03-10 16:34)
    Jakimi "wyborczymi fałszerstwami"? Dowody, proszę? Byli przecież międzynarodowi obserwatorzy, łącznie z grupą obserwatorów z UE.

    My Polacy skądś to znamy. Mniejszość, która przegrała wybory kwestionuje ich wynik i robi się zadyma. Zagranica to popiera, bo to osłabia kraj politycznie. A ci co nie potrafią się pogodzić z wynikami wyborów i z wolą większości twierdzą, że działają "w obronie demokracji". Jak to demokracja?

    Poza tym wybory są od dawna fałszowane na całym świecie, a zwłaszcza na Zachodzie. A tak naprawdę, to nie liczy się sam proces wyborów (te były i w komuniźmie), ale kto wybiera i wysuwa kandydatów. Nie ludzie tylko polityczne partie, bo normalnego człowieka nie stać na bezpłatny urlop i kampanię wyborczą.

    Prawdziwe oddolne wybory faworyzują cwaniaków, demagogów i manipulatorów, a nie patriotów, ekspertów z politycznym doświadczeniem i wiedzą. Już to w Polsce też widzieliśmy. Tak właśnie została sprzedana.
  • ~Alek
    (2012-03-10 16:37)
    Jakimi "wyborczymi fałszerstwami"? Dowody, proszę? Byli przecież międzynarodowi obserwatorzy, łącznie z grupą obserwatorów z UE.

    My Polacy skądś to znamy. Mniejszość, która przegrała wybory kwestionuje ich wynik i robi się zadyma. Zagranica to popiera, bo to osłabia kraj politycznie. A ci co nie potrafią się pogodzić z wynikami wyborów i z wolą większości twierdzą, że działają "w obronie demokracji". Jaka to demokracja?

    Poza tym wybory są od dawna fałszowane na całym świecie, a zwłaszcza na Zachodzie. A tak naprawdę, to nie liczy się sam proces wyborów (te były i w komuniźmie), ale kto wybiera i wysuwa kandydatów. Nie ludzie tylko polityczne partie, bo normalnego człowieka nie stać na bezpłatny urlop i kampanię wyborczą.

    Prawdziwe oddolne wybory faworyzują cwaniaków, demagogów i manipulatorów, a nie patriotów, ekspertów z politycznym doświadczeniem i wiedzą. Już to w Polsce też widzieliśmy. Tak właśnie została sprzedana.
  • ~szczyptyk.
    (2012-03-10 18:51)
    Pamiętamy jak wybierali młodego buszmena w kolebce demokracji. Świat się ubawił setnie z tych dodawanych i odejmowanych głosów. Tam można wszystyko bo jakoś u nas nie było zbyt głośno i jakoś nikt nie darł mordy o fałszowanie wyborów.