• ~katolik
    (2012-03-25 09:22)
    dziedku czas już odpocząć,nie wciskaj już tych opowieści o niebie ,piekle,aniołach ,diabłach i wiecznym zmartwychwstaniu, mało kto już w to wierzy,a jeśli to z przymrużeniem oka.Koniec z watykanem i ich bajkami.
  • ~!
    (2012-03-25 10:38)
    świadków jechowy idzie poznac po ich owocach siejących nienawiscią takich jak Konrad Wallenrod

    z jednej strony chwalą się znajomoscią bibli - zewnątrz piękność i mądrosc a w środku jest próchno
    w kościele katolickim widzi drzazgę a w swoim oku ma belkę... Amen
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-03-25 03:48)
    Wszystko jest cacy tylko w jakim celu ten czlowiek polecial do Meksyku,jakie sa owoce tej podrozy ?.Czy to jest autentyczny sluga Bozy taki sam jak swiety Piotr ?.Ew.sw Mateusza rozdzial 8 wiersz 14-15.Gdy Jezus przyszedl do domu Piotra,ujrzal jego tesciowa ,lezaca w goraczce.Ujal ja za reke a goraczka ja opuscila.Wstala i uslugiwala Mu.Rozdzial 23 wiersz 9.Nikogo tez na ziemi nie nazywajcie waszym ojcem;jeden bowiem jest Ojciec wasz,Ten w niebie.( Papiez -to znaczy ojciec ) i wiersz 13-15.Biada wam ,uczeni w Pismie i farezeusze,obludnicy,bo zmykacie krolestwo niebieskie przed ludzmi.Wy sami nie wchodzicie i nie pozwalacie wejsc tym,ktorzy do niego ida.Biada wam,uczeni w Pismie i farezeusze,obludnicy,bo obchodzicie morze i ziemie ,zeby pozyskac jednego wspolwyznawce.A gdy sie nim stanie,czynicie go dwakroc bardziej winnym piekla niz wy sami.Drugi list sw Piotra Apostola rozdzial 2 wiersz 1-3.Znalezli sie jednak falszywi prorocy wsrod ludu tak samo ,jak wsrod was beda falszywi nauczyciele,ktorzy wprowadza wsrod was zgubne herezje.Wypra sie oni Wladcy,ktory ich nabyl,a sprowadza na siebie rychla zgube.A wielu pojdzie za ich rozpusta,przez nich droga prawdy bedzie obrzucona bluznierstwami;dla zaspokojenia swej chciwosci obludnymi slowami was sprzedadza,ci na ktorych wyrok potepienia od dawna jest w mocy,a zguba ich nie spi.( Gdzie w biblii jest mowa o adoracji Maryji i jej figurek ? ).Kim byl sw Piotr ?.Pierwszy list sw.Piotra Apostola rozdzial 5 wiersz 1-2.Starszych wiec ,ktorzy sa wsrod was,prosze ja rowniez starszy,a przy tym swiadek Chrystusowych cierpien oraz uczestnik tej chwaly,ktora ma sie objawic;pascie stado Boze ,ktore jest przy was,strzegac go nie pod przymusem,ale z wlasnej woli,jak Bog chce ;nie ze wzgledu na niegodziwe zyski,ale z oddaniem . Dzieje Apostolskie rozdzial 2 wiersz 21.Kazdy ,kto wzywac bedzie imienia Panskiego bedzie zbawiony. Rozdzial 4 wiersz 12.I nie ma w zadnym innym zbawienia,gdyz nie dano ludziom pod niebem zadnego innego imienia ,w ktorym moglibysmy bec zabwieni.Ew.sw Lukasza rozdzial 1 wiersz 46-47.Wtedy Maryja rzekla;Wielbi dusza moja Pana,i raduje sie duch moj w Bogu ,moim Zbawcy.Drugi list sw.Jana Apostola.wiersz 7.Wielu bowiem pojawilo sie na swiecie zwodzicieli,ktorzy nie uznaja ,ze Jezus Chrystus przyszedl w ciele ludzkim.Taki jest zwodzicielem i Antychrystem .Ew.sw. Jana rozdzial 4 wiersz 24-26.Bog jest duchem potrzeba wiec ,by czciciele Jego oddawali Mu czesc w Duchu i prawdzie.Rzekla do Niego kobieta; Wiem ,ze przyjdzie Mesjasz,zwany Chrystusem .A kiedy On przyjdzie ,objawi nam wszystko.Powiedzial do niej Jezus;Jestem nim Ja ktory z toba mowie.Ew.sw Lukasza rozdzial 24 wiersz 39.Popatrzcie na moje rece i nogi;to Ja jsetem.Dotknijcie sie Mnie i przekonajcie;duch nie ma ciala ani kosci,jak widzicie ,ze Ja mam.Przy tych slowach pokazal im swoje rece i nogi.list do Rzymian rozdzial 5 wiersz 12.Dlatego tez jak przez jednego czlowieka grzech wszedl na swiat,a przez grzech smierc,i w ten sposob smierc przeszla na wszystkich ludzi,poniewaz wszyscy zgrzeszyli.Rozdzial 6 wiersz 23.Albowiem zaplata za grzech jest smierc,a laska przez Boga dana to zycie wieczne w Chrystusie Jezusie,Panu naszym.Rozdzial 6 wiersz 9-11.Wiedzac ,ze Chrystus powstawszy z martwych juz wiecej nie umiera,smierc nad Nim nie ma juz Wladzy.Bo to ze ze umarl ,umarl dla grzechu tylko raz,a zyje ,zyje dla Boga.Tak i wy rozumiejcie,ze umarliscie dla grzechu,zyjecie zas dla Boga w Chrystusie Jezusie.Pierwszy list do Tymoteusza rozdzial 2 wiersz 5-6.Albowiem jeden jest Bog ,jeden tez posrednik miedzy Bogiem a ludzmi,czlowiek ,Chrystus Jezus,ktory wydal siebie samego na okup za wszystkich jako swiadectwo we wlasciwym czasie. List do Rzymian rozdzial 3 wiersz 23-25.Wszyscy bowiem zgrzeszyli i pozbawieni sa chwaly Bozej,a dostepuja usprawiedliwienia darmo,z Jego laski ,przez odkupienie ,ktore jest w Chrystusie Jezusie.Jego to ustanowil Bog narzedziem przeblagania przez wiare moca Jego krwi.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-03-25 07:42)
    re: ha ha.Poznac glupiego po smiechu jego z czego sie czlowieku smiejesz z swojej glupoty ,a wez do reki Biblie,wystarczy Nowy Testament.Kogo nazywasz Ojcem Swietym ?,czlowieka !.Przeczytaj Ewangelie sw.Jana .rozdzial 17 wiersz 11.Dalej moze sw.Mateusz sie pomylil ?.Ew.sw Mateusza rozdzial 23 wiersz 9.
  • ~@konrad wallenrod - PASTOR KANGUROW
    (2012-03-25 08:02)
    WON Z FORUM - BIBLIJNY PRZEKRECIE I HIPOKRYTO!

    Co - lepiej sie poczules bo poplules sobie na CZLOWIEKA, KTOREMU W NICZYM NIE DOROWNOJESZ???

    ZERO MORALNE Z CIEBIE - IMBECYL PRZEPISUJACY NAM BIBLIE!

    ZACZNIJ WRESZCIE BIBLIA ZYC!

    @the evil one - ZLY DUCH CIE 'nawiedzil' - to on ci 'dyktuje' chamskie wpisy!
  • ~def
    (2012-03-25 12:48)
    zeżre was czerwona jehowa.
  • ~piekny_jak_adonis
    (2012-03-25 12:54)
    Niech żyje Papież
  • ~Zgredek
    (2012-03-25 09:41)
    I będzie pełnił swą posługę do końca swoich dni. Konając na oczach wiernych. Tak jak Jan Paweł II. Takie powitania starego i schorowanego Papy z wiernymi trafnie J. Urban nazwał przewoźne sado-maso. Są granice pełnienia posługi. A wszystko po to, aby rządzący za jego pleców rozłajdaczeni i okradający kościół biskupi mogli dalej malwersować pieniądze Watykanu. Wiele afer było z bankiem Watykańskim za J.P.II. Papież Jan Paweł I został zamordowany przez mafię, która od dawna rządzi tym świętym biznesem. A teraz psychopaci i socjopaci wywodzący się z rodów mafjinych opanowali system finansowy i okradają spokojnie, zwykłych podatników przez durne rządy własne. Co się dzieje na waszych oczach np. w Goldman Sachs i innych światowych bankach. Obama ratował banki kosztem podatników i to samo robi Unia, Angole tacy sami. A ilu durni lata z krzyżami i widzi świętość tam, gdzie jest zwykły biznes zachłannych degeneratów? Donek też ślepy - nie wolno wchodzić nam do strefy Euro, Unia Gospodarcza w zupełności wystarczy. Na Euro jest za wcześnie - na razie cwaniaki doją zwykłych podatników. Dlatego Niemcy wybrali Gauka - ewangielika nie powiązanego z mafią katolicką i dali A. Merkel po nosie. Ciekawe, kiedy się i ci dogadają /tj. ewangielicy z katolikami, aby wspólnie okradać maluczkich - pieniądz dziwnie jednoczy wszystkich bez względu na kolor skóry, rasę i przekonania.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-03-25 09:41)
    Dalej ktos mi ubliza czy zna mnie ?,na jakiej podstawie moze mnie oceniac i sadzic ?.Skoro slowa Biblii tak go urazaja to kim on jest sam ?.Konrad nie kieruje nikogo do czegos zlego ,a do Biblii !.Nawet z ateistami w zyciu rozmawialem konstruktywnie, nie wierza w Boga ich sprawa ,ale oni tez nie wierza w doktryny i dogmaty.Na czym w koncu jest oparta religia rzymsko-katolicka ?.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2012-03-25 10:17)
    Absurdalne jest zestawienie chrzescijan biblijnych z katolikami i ewangelikami.Wymienieni jedni i drudzy nie maja nic wspolnego z Duchem Swietym.Chrzescijanstwo biblijne polega na przyjeciu slowa Bozego i wypelnianiu go w zyciu codziennym.Nominalne chrzescijanstwo ewangielickie odeszlo daleko od podstaw zostala pusta nomenklatura,nawet wielu poszlo w kierunku przeciwnym Bogu do masonow.Biblia mowi o wielkim odstepstwie !,od czego od fundamentu Bozego.Biblii.