• ~SIARA
    (2012-10-07 21:02)
    PIES MU MORDE LIZAL
  • ~Tade
    (2012-10-08 09:32)
    U Ruskich zawsze było dziwnie. Car, pierwszy sekretarz, teraz niby demokratyczny prezydent. Dotyczy nas to na szczęście w mniejszym stopniu niż kiedyś
  • ~na wchodzie żartów nie ma
    (2012-10-09 07:34)
    ~wino2012-10-08 21:18
    kilka dni temu, ocieplano wizerunek premiera Tuska fotką z psem. Te same chwyty stosuje się na wschodzie europy


    Przykład idzie ze wschodu. Lepiej już małpować zachód, a nie wschód, bo na wchodzie żartów nie ma.
  • ~wino
    (2012-10-08 21:18)
    kilka dni temu, ocieplano wizerunek premiera Tuska fotką z psem. Te same chwyty stosuje się na wschodzie europy
  • ~EWA KOBY
    (2012-10-08 21:17)
    KULT JEDNOSTKI RACZEJ ZEZWIERZECONE EGO A BELUSIO TO TRESOWANY ZWIERZAK RAZ PUTINA ABY DOPROWADZIC ITALY DO UPADKU ALA GRECCY WYTRESOWANI TO ZDRADA POLITYKOW EU I ICH OBYWATELI
  • ~wert
    (2012-10-08 10:24)
    Putin to niebezpieczny polityk. Podobnie jak Stalin.
  • ~rajmund
    (2012-10-08 09:53)
    A coz to za kult jednostki? W Polsce (chyba wzorem ZSRR, gdzie pomnik Lenina byl w kazdym miescie i wiosce) postawiono do roku 2011 ponad 600 pomnikow JPII, a jaka ilosc jest w 2012?, a nazwy ulic, tablic pamiatkowych itd.? To jest dopiero jawny kult jednostki, ktorego w innych krajach wcale sie nie krytykuje!
  • ~kiki
    (2012-10-08 09:41)
    ,,Prawie'' jak Tusk.
  • ~Miałem kiedyś takie znaczki.
    (2012-10-08 07:42)
    Miałem kiedyś takie znaczki Koreańskie z ukochanym przywódcą Kim In Senem, widocznie autor wystawy też i tak mu zostało na zawsze. Nawiasem mówiąc, to żadna sztuka ,bo wystarczy przerobić zwykłe zdjęcie w darmowym programie komputerowym i efekt jest taki sam. Chociaż ta pionierka z pieskiem z gwiazdą czerwonej armii, to niezła sztuka nawiasem mówiąc
  • ~hehehe
    (2012-10-07 17:50)
    I to KTO - LILI-PUTIN !!!
    4 cm niższy od Kaczora !!!