• ~warszawiak
    (2012-10-10 09:20)
    Nam tez Anielka daje dzieki tuskowej Platformie Opetanych Oszustow-POpalic!Nie mamy nawet wejscia do wlasnego portu w Szczecinie,zreszta dzieki niej portow tez nie mamy.za to 8 miliardow wysepila u Tuska na pomoc dla Grecji i Hiszpanii- a tak naprawde dla spasionych niemieckich bankierow! U nas tez warta takiego powitania.Raus!
  • ~roklop
    (2012-10-09 17:43)
    przecież cała pomoc dla Grecji od razu idzie do niemieckich czy francuskich banków, pani kanclerz nigdy nie chodziło o dobro Grecji tylko o dobro gospodarki niemieckiej, bo z jednej strony upadek Grecji spowodowałby problemy banków z drugiej upadek sztucznego i nieprzemyślanego tworu z którego Niemcy czerpią najwięcej czyli waluty Euro. Nie może więc dziwić oburzenie Greków
  • ~fred
    (2012-10-09 19:04)
    jeszcze dojdzie do tego że niemcy będą chcieli odzyskać te pieniądze które wpompowują w grację i wyślą wojska by zagarnąć tereny za te pożyczki
  • ~karol312n
    (2012-10-10 06:23)
    Grecy powinni Merkel całować po rękach za to, że przez lata żyli ponad stan za pieniądze Niemców.
  • ~czytelnik
    (2015-11-29 22:49)
    bardzo dobrze faszystce zrobili przeciez yo pomiotlo robi powtorke po tacie
  • ~BRAWO !!!!!!!!
    (2012-10-09 17:20)
    BRAWO GRECY !!!
  • ~Pak
    (2012-10-09 19:34)
    ~JJ- 100% racji do dzis dnia zyja na kredyt a i zadaja jeszcze wiecej.
    (swiadczenia i emerytury w wczesnym wieku)W wiekszosci wypowiedzi to
    dominuje nienawisc a i przedewszystkim CIEMNOTA.Pozdrawiam
  • ~gaga
    (2012-10-09 19:20)
    re do roklop
    Lepiej nic nie mowic niz nic nie powiedziec...Widze ze nie masz pojecia o czym tu piszesz.
    PS:Sportem narodowym Grekow bylo,i pewnie jest nieplacenie podatkow.
  • ~Pak
    (2012-10-09 19:02)
    ~grishka -pilnoj slownika bardziej niz oka w glowie bo jak gdzies ci sie zapodzieje
    to niestety bedziesz musial klecic zdania w jezyku rodzimym.
  • ~jacóś
    (2012-10-09 18:59)
    raus szwaby!2012-10-09 13:25

    Spłać geckie długi,a szwaby same się wyniosą.