• ~PO walczy
    (2012-10-18 20:36)
    POLSKO !!! Budź się niedługo my wyjdziemy na ulice.Będziemy walczyć z PO !!!
  • ~postronna
    (2012-10-19 05:47)
    Współczuje policjantom, musza bronić ludzi przed bandytami
  • ~OSTJA
    (2012-10-19 21:04)
    Praca dodatkowa dla każdego. 15 zł / h. Wprowadzanie danych na stronach www, wypełnianie ankiet internetowych. 3-5 godzin dziennie. Krótkie CV proszę kierować pod adres mailowy: agnescio@wp.pl
  • ~ludzia
    (2012-10-19 05:51)
    Trzeba bronic i wspierac Policję, kto bedzie mnie bronił jak napadnie mnie bandyt, będzie chciał mnie zgwałcic lub okraść i zabić, tylko policjant mnie obroni
  • ~Jolka
    (2012-10-19 05:18)
    Tak, słyszłam, policjant strzelił sobie w głowę, nie wiem czemu, jego koledzy mówili ze ze stresu
  • ~Jola
    (2012-10-19 05:14)
    A tak na poważnie, policjanci fajni faceci, czasem swiry. czasem sobie strzelili w łeb
  • ~likwidacja zlotowki
    (2012-10-19 00:33)
    znowu ograniczenie naszej suwerennosci, jak podaje prasa zachodnia 27 krajow a wiec i Polska zgodzily sie na kontrole unijna bankow i budzetow - tak wiec po zapowiedziach premiera pozostaly slogany - oddajemy nadzor na bankowoscia i waluta czyli zlotym . czy w 2013 w trybie komisarycznym zostanie wprowadzone euro ??
  • ~mn
    (2012-10-18 23:45)
    To nie UE doprowadziła Grecję do ruiny, to sama Grecja do tej ruiny się pcha. Nic nie robią tylko protestują, niech się wezmą za robotę a nie urządzają sobie na ulicach pikniki, festyny, capstrzyki, pochody i fiestę. Chcieliby wyciągnąć z Unii najwięcej pieniędzy jak tylko można, niech wszyscy im oddadzą swoje pieniądze a oni będą się bawić, śpiewać i tańczyć. Należałoby ich olać niech z powrotem wracają do swoich owiec, kóz i osłów jak nie potrafią funkcjonować jak cywilizowany człowiek, czyli jak Polak.
  • ~jonasz
    (2012-10-18 23:23)
    mysle ze we wspolczesnej polityce jest za duzo klamstwa i braku szacunku do czlowieka. A przede wszystkim irracjonalizm czyli brak wiedzy...Wazniejsza ideologia niz wiedza, niz prawda. Jest to droga do nikad. Dlatego musi nastapic jakas forma nawet pozornego normalniena.
  • ~alves
    (2012-10-18 22:28)
    do hyzia

    Stuknij sie w czolo, najgorsze dopiero przed nami.Zacznij czytac zachodnie gazety imagazyny.Posluchaj radia BBC.