• ~Byle dobrze ...... ~~~
    (2012-10-20 17:23)
    Niech sobie zyja dlugo i szczesliwie .
  • ~Ela
    (2012-10-21 19:48)
    Bardzo ładna i sympatyczna kobieta, to się facetowi trafiło!
  • ~ala
    (2012-10-20 23:00)
    I wolę prawdziwych arystokratów, bo nie wydzierają damom kieliszków i potrafią gościa- kobietę ( Komorowski) oraz młodą żonę (Bardach) osłonić parasolem.
  • ~klaser
    (2012-10-21 12:01)
    @~Kubuś Fatalista
    wszystko się da załatwić, jeśli tylko premier z monarchą się podzieli
  • ~piksel
    (2012-10-21 12:41)
    Bardzo elegancka i sympatyczna para. Wszystkiego najlepszego!!!
  • ~smutas
    (2012-10-21 14:51)
    Optymistyczne jest to , ze wspolczesnie istnieje taki beztroski swiat jak z bajki o KOPCIUSZKU !!! WSZYSTKIEGO NAJ .
  • ~LAS
    (2012-10-21 18:04)
    Re: J-23
    Polska była monarchią od 966 do 1795 roku, czyli ponad 800 lat. W tym czasie nasza ojczyzna była jedną z największych potęg Europy, a ludziom żyło się dobrze. Dzisiaj najwyższy standard życia utrzymywany jest w krajach, które w dalszym ciągu mają króla lub królową jak np Norwegia, Szwecja, Wielka Brytania, Kanada, Australia, Japonia, itp. Mieszkańcy tych krajów popierają swoją monarchię, bo szanują tradycje narodowe, swoją historię, itp. W Polsce przyzwyczailiśmy się już do komunistycznej miernoty, która wydaje nam się standardem naszego życia, dlatego często razi nas przepych zamożnych państw.
  • ~monia
    (2012-10-21 18:49)
    Aodnosnie do leona! Jesli cie to nie interesuje to po jaka cholere wchodzisz na take strony KOLES!
  • ~Ela
    (2012-10-21 19:47)
    Las, to pozostaje nam tylko Unia Polsko-Litewska, nowa elekcja i mamy króla a wtedy hajda na koń i na Orszę!! Budzem zdabywac???
    Stary Olsa Ci się śni, tylko on już wyśpiewuje!!!
  • ~selek
    (2012-10-21 21:05)
    ładnie sie bawi plemieę Dawidowe