• ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:46)
    i cale wschodnie wybrzeze
  • ~Artus
    (2012-10-30 01:27)
    ZDJECIE ZE STATUA JEST FOTOMONTAZEM: http://www.theatlantic.com/technology/archive/2012/10/instasnopes-sorting-the-real-sandy-photos-from-the-fakes/264243/

    Huragan jakis jest, troche zaleje - ale w koncu NY jest polzony na czyms, co przypomina ZUlawy (w sensie podatnosci na wode...). BYNAJMNIEJ JEDNAK NIE DZIEJE SIE NIC TRAGICZNEGO...
  • ~Bart
    (2012-10-30 20:57)
    to zdjęcie jest sfabrykowane i pochodzi z filmu "Pojutrze" a autor wrzuca to do swojego artykułu, gdybym był jego szefem już by wyleciał
  • ~ALEK
    (2012-10-30 15:30)
    TO JEST GEST KOZAKIEWICZA WICHURZE.
  • ~gamal
    (2012-10-30 12:54)
    Re ~bRh RAMMBO 22012-10-30 10:58
    Bowiem Armagedonu (czytaj troche nprz.Biblie, mniej w silowni...) NIKT ani ty ani ja ani Romney NIE zatrzyma bo to bedzie kara Boska m.innym dla takych "madrych cwaniakow" co oczami widza swiat a potem biadac bedziecie - na prozno!! Swiat ten nie jest tylko to co ci serwuja w McDonalds albo schabowy u mamusi a potem na TVN albo innym CNN.
  • ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:58)
    a ty sie pier dol kmicic je bany idioto
  • ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:43)
    ej wy wszyscy po pier dol eni z karami bozymi, z tekstami od MJ i gamal'a. pier dol nijcie sie w glowe tak z rozpedu, je biac nia o mur z rozbiegu. ja nie zycze nigdy nikomu zle, to tylko propozycja. moze cos wam pomoze :C a przerwy pomiedzy wiadomymi wyrazami to tylko zapobiegawczosc :D trzymaj sie nowy jorku
  • ~gamal
    (2012-10-30 09:54)
    Re ~mikki2012-10-30 09:04
    RACJA,SPRAWDZILEM!!! Nawet przy takiej blachej sprawie hAmerykanie klamia! A co dopiero ich czeka w Armagedonie,...az strach myslec!!! I to bedzie na prawde!
  • ~obywatel MJ
    (2012-10-30 09:56)
    HAARP i wszystko na ten temat.
  • ~kmicic41
    (2012-10-30 09:49)
    Jak czytam niektóre komentarze/nie tylko te z NY/ zastanawiam się jakim prawem Stwórca odpoczywał 7-go dnia,mając tyle do zrobienia-przedewszystkim albo juz wtedy wymyślic eugenike,albo dla tego bydła zbudować obory i szczelnie od reszty świata odgrodzić.