• ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:46)
    i cale wschodnie wybrzeze
  • ~Artus
    (2012-10-30 01:27)
    ZDJECIE ZE STATUA JEST FOTOMONTAZEM: http://www.theatlantic.com/technology/archive/2012/10/instasnopes-sorting-the-real-sandy-photos-from-the-fakes/264243/

    Huragan jakis jest, troche zaleje - ale w koncu NY jest polzony na czyms, co przypomina ZUlawy (w sensie podatnosci na wode...). BYNAJMNIEJ JEDNAK NIE DZIEJE SIE NIC TRAGICZNEGO...
  • ~Bart
    (2012-10-30 20:57)
    to zdjęcie jest sfabrykowane i pochodzi z filmu "Pojutrze" a autor wrzuca to do swojego artykułu, gdybym był jego szefem już by wyleciał
  • ~ALEK
    (2012-10-30 15:30)
    TO JEST GEST KOZAKIEWICZA WICHURZE.
  • ~gamal
    (2012-10-30 12:54)
    Re ~bRh RAMMBO 22012-10-30 10:58
    Bowiem Armagedonu (czytaj troche nprz.Biblie, mniej w silowni...) NIKT ani ty ani ja ani Romney NIE zatrzyma bo to bedzie kara Boska m.innym dla takych "madrych cwaniakow" co oczami widza swiat a potem biadac bedziecie - na prozno!! Swiat ten nie jest tylko to co ci serwuja w McDonalds albo schabowy u mamusi a potem na TVN albo innym CNN.
  • ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:58)
    a ty sie pier dol kmicic je bany idioto
  • ~bRh RAMMBO 2
    (2012-10-30 10:43)
    ej wy wszyscy po pier dol eni z karami bozymi, z tekstami od MJ i gamal'a. pier dol nijcie sie w glowe tak z rozpedu, je biac nia o mur z rozbiegu. ja nie zycze nigdy nikomu zle, to tylko propozycja. moze cos wam pomoze :C a przerwy pomiedzy wiadomymi wyrazami to tylko zapobiegawczosc :D trzymaj sie nowy jorku
  • ~gamal
    (2012-10-30 09:54)
    Re ~mikki2012-10-30 09:04
    RACJA,SPRAWDZILEM!!! Nawet przy takiej blachej sprawie hAmerykanie klamia! A co dopiero ich czeka w Armagedonie,...az strach myslec!!! I to bedzie na prawde!
  • ~obywatel MJ
    (2012-10-30 09:56)
    HAARP i wszystko na ten temat.
  • ~kmicic41
    (2012-10-30 09:49)
    Jak czytam niektóre komentarze/nie tylko te z NY/ zastanawiam się jakim prawem Stwórca odpoczywał 7-go dnia,mając tyle do zrobienia-przedewszystkim albo juz wtedy wymyślic eugenike,albo dla tego bydła zbudować obory i szczelnie od reszty świata odgrodzić.
  • ~mikki
    (2012-10-30 09:04)
    A nikt z was nie widzi że to jest plakat filmu "Pojutrze"?
    Gratulacje dla autora tekstu. hehehehe
  • ~MM
    (2012-10-30 07:51)
    ~ŻYD2012-10-30 06:57

    z jakiego psychiatryka piszesz?
  • ~eedek
    (2012-10-29 23:53)
    Wygląda jak w filmie 2012.
  • ~ŻYD
    (2012-10-30 06:57)
    mnie krew zalewa jak słysze i widze te morderstwa i wyniszczanie polaków w POnstwie tuska
  • ~Prorok
    (2012-10-30 01:18)
    Kara BOŻA.
  • ~Czesiek Hydraulik
    (2012-10-30 00:58)
    My mamy własne tornado niszące kraj od 6 lat - Donaldinho i co mamy powiedziec ? 38 mln ludzi ewakuowac?
  • ~abart76
    (2012-10-30 00:53)
    Siła natury to jest kpina! poczytajcie o HAARP, ponieważ cała reszta to brednie...
  • ~dana
    (2012-10-30 00:44)
    przestanie kpic sobie z tragedii jak czeka amerykanow, tam mieszkaja moi bliscy, a wy k, kpiny robicie, to nie film, to autetyczna prawda, to sila natury, ktora moze dotknac kazdergo z nas, trzeba nie miec sumienia zeby kpiny urzadzac, jak nie macie co pisac to lepiej darujcie sobie te glupawe komentarze, tam ludzie walcza o zycie swoje i innych,
  • ~ludka nie przydatna w takich warunkach
    (2012-10-30 00:27)
    ja mieszkam tam gdzie center cyndi uderzylo w manahawkin nj. 20 minut od atlantik city nj.drewniany plot to wiater powyrywal ze przycementowanymi slupkami i siekawica z deszczem falami wszystko fruwalo masowe zalania woda i to dopiero poczatek i godzina jest 19,17 PM. i o 21 pm. przychodzi powudz
  • ~z pisa
    (2012-10-30 00:18)
    USA, jako państwo, nie działa! Pan Prezes wyznaczy im rząd techniczny z technicznym prezydentem socjologiem Glińskim. Amen!

Może zainteresować Cię też: