• ~krystyna
    (2012-12-14 22:42)
    Czy ktoś panuje nad tymi idiotycznymi wpisami? Jak mozna pozwalać takie pomyje wypisywac! Jad zalewa co poniektórym resztki rozumu!Dot. szczególnie Egzorcysty
  • ~EGZORCYSTA
    (2012-12-14 22:06)
    Profil psychologiczny tego bandyty jest podobny do PiSdzielców, których marzeniem jest dorwać się do broni i zrobić "porządek", jak np. ostatnio Brunon K, albo choćby taki Mietek na tym forum. Ciekawe że 20% populacji chce rozwalić 80% inaczej myślących?
  • ~nunulek
    (2013-02-15 12:09)
    Gdzie są rodzice,którzy wychowują takie internetowe wodogłowie?
  • ~OLAF
    (2012-12-15 18:01)
    Na świecie co 7 minut umiera dziecko z głodu,mordowane są dzieci afgańskie przez Amerykanów i ich najemników niestety i z Polski w Palestynie przez wybrany naród ,giną w działaniach wojennych dzieci na całym Świecie ---tylko,że one umierają po cichu bez AMERYKAŃSKIEJ HISTERYCZNEJ otoczki-bo może jakiś biznes się uda ---może o tym też napiszecie A może zakazano ?-wiązanie rąk dziennikarzom to cały czas specjalność tzw.właścicieli /przepraszam za wyrażenie/ !!!
  • ~Agent_PO_Tomek
    (2012-12-15 15:15)
    Jaruzelski Wojciech ksywa WOLSKI to wszystko opłacił i urządził.
    s-PO-kojnie sobie w szpitaliku leży i pierdzi na wszystko...
    Brakuje mu masakr od czasów stanu wojennego...
  • ~Jasko
    (2012-12-14 23:47)
    Ameryka kraj religiny ale pelen konsumpcji grzesza na kazdym kroku ,chca miec wszystko i caly swiat pod kontrola, jako policjant swiata jest ok , ale trzeba miec tez granice ktore ich samych chronia przed zaglada i samobojstwem,
    mam nadzieje ze dojda do swiadomosci ze nie sa pempkiem swiata i ze moga sobie na wszystko pozwolic,
    zal mi tych bobasow z tej szkoly,
    tylko ze dziennie umiera z glodu tysiace dzieci na swiecie i nikogo to nie interesuje.
  • ~HORA
    (2012-12-14 22:46)
    W CZECZENII, W BIESLANIE, ZABITO 200 DZIECI, PONOC 300 NIE BEDZIE PRZESADA.
    NAJWIEKSZYM TERRORYSTA JEST PANSTWO.
    W AMERYCE , ZEBY PRZEPROWADZIC WYKLUCZENIE DOSTEPNOSCI DO BRONI OBYWATELI,
    W ROSJI ZEBY EKSTERMINOWAC WALCZACY O NIEPODLEGLOSC NAROD.
    LZY MBARAKA HOSNIEGO OBAMY ANI SLOWA WSPOLCZUCIA DLA RODZIN OFIAR BIESLANU NIE ZAMYDLA RZECZYWISTOSCI.
    NWO IS COMING!
    KNOCKING TO YOUR DOOR!
    WAKE UP!!!
    BE CAREFULL!!!
    TY BEDZIESZ NASTEPNY KTOREGO ZALATWIA
  • ~Quo vadis
    (2012-12-14 22:13)
    "Profil psychologiczny tego bandyty jest podobny do PiSdzielców, których marzeniem jest dorwać się do broni i zrobić "porządek", jak np. ostatnio Brunon K, albo choćby taki Mietek na tym forum. Ciekawe że 20% populacji chce rozwalić 80% inaczej myślących?"
    Póki co jak na razie to zwolennik PO zabił "PISdzielca" - jak ty to określasz, a Ty idziesz w jego ślady.
  • ~polon
    (2012-12-14 21:23)
    wjęcej prochow i broni...
  • ~Wiiny już niedługo
    (2012-12-14 21:23)
    Czekam aż Tomasz Lis obarczy winą za tę tragedię Jarosława Kaczyńskiego.
    Do tylko kwestia czasu...