• ~Efendi
    (2012-12-20 23:48)
    Ten facet to kumpel Macierewicza. Razem dali nogę z Tworek.
  • ~edek
    (2012-12-21 00:23)
    Będziecie się śmiali już za kilka godzin. Sprawdźcie lepiej co teraz dzieje się na słońcu...
  • ~cham
    (2012-12-21 00:38)
    Noe byl wybrancem samego Boga i on DLATEGO mial przezyc z rodzina a ten dup.. nawet mu do piet nie dorosl! Nawet aluzja jest glupota!!!
  • ~Doctor
    (2012-12-21 04:02)
    Ja postawilem namiot przy jeziorze bo tu mam lodke konserwy no rybke zlapie i przezyje. O zapomnialem mam wodeczke ta z ochem wystarczy.
  • ~wierzącyw Jezusa Chrystusa
    (2012-12-21 07:32)
    Biedny człowiek gdyby czytał Słowo Boże wiedziałby, że Bóg powiedział:
    I Księga Mojżeszowa 9:11 I ustanawiam przymierze moje z wami, że już nigdy nie zostanie wytępione żadne ciało wodami potopu i że już nigdy nie będzie potopu, który by zniszczył ziemię.

    ale, powiedział:
    II List św. Piotra 3:10 A dzień Pański nadejdzie jak złodziej; wtedy niebiosa z trzaskiem przeminą, a żywioły rozpalone stopnieją, ziemia i dzieła ludzkie na niej spłoną.
    zanim jednak to nastąpi:

    II Tesaloniczan:Co się zaś tyczy przyjścia Pana naszego Jezusa Chrystusa i spotkania naszego z nim, prosimy was, bracia,
    2 Abyście nie tak szybko dali się zbałamucić i nastraszyć, czy to przez jakieś wyrocznie, czy przez mowę, czy przez list, rzekomo przez nas pisany, jakoby już nastał dzień Pański.
    3 Niechaj was nikt w żaden sposób nie zwodzi; bo nie nastanie pierwej, zanim nie przyjdzie odstępstwo i nie objawi się człowiek niegodziwości, syn zatracenia,
    4 Przeciwnik, który wynosi się ponad wszystko, co się zwie Bogiem lub jest przedmiotem boskiej czci, a nawet zasiądzie w świątyni Bożej, podając się za Boga.
    a jeszcze wcześniej:

    I Tesaloniczan: Gdyż sam Pan na dany rozkaz, na głos archanioła i trąby Bożej zstąpi z nieba; wtedy najpierw powstaną ci, którzy umarli w Chrystusie,
    17 Potem my, którzy pozostaniemy przy życiu, razem z nimi porwani będziemy w obłokach w powietrze, na spotkanie Pana; i tak zawsze będziemy z Panem.
    18 Przeto pocieszajcie się nawzajem tymi słowy.
  • ~Ponton
    (2012-12-21 09:13)
    Takie są skutki nadwyżek finansowych. Mają czas i pieniądze na bzdury i w głowach im się z dobrobytu pomieszało. Żal zostawiać taki luksusowy świat
  • ~www
    (2012-12-21 10:45)
    TAK SAMO OSZOŁOMIONY JAK WSZYSCY CI CO MODLĄ SIĘ DO JAKICHŚ BOGÓW, OBRAZÓW ŚWIĘTYCH I INNYCH ŚMIESZNYCH WYNALAZKÓW!
  • ~Małżonka_Billa_Clintona
    (2013-01-30 18:10)
    Pasuje do posłanki PIOTROWICZ.