• ~renol
  (2013-02-12 03:06)
  oby nie czarny
 • ~krystyna
  (2013-02-12 20:40)
  niewierzący nie zabierajcie zdania na temat wiary i kościoła wara wam od nich
 • ~Agi - jasno-widz/e
  (2013-02-13 13:01)
  Proszę podać ten tekst A.Merkel, i wszystkim decydentom oraz światłym ludziom.
  :::::
  No cóż, uciekali kończąc II wojnę światową, teraz ich potomek też, a co sobie zgotowali i światu, dawniej i teraz, to wiemy. Kiedy odpowie za krzywdy wojny i obecnie. Najwyższy czas wziąć przykład z góry.
  Bo co czeka ten jego kraj rodzinny, chyba to samo (sadzę że nie długo). To tylko ich może uratować. Niech się ockną i czegoś nauczą.
  (Benedykta XVI rozumiem i nie zarzucam mu że ustąpił, uważam że za późno, powinien to zrobić naprawdę dawno. Ale dlaczego tego nie przygotował / no mu tego w łagodniejszej formie, przygotowując ludzi, ot chociażby pracując na wprowadzeniem choć małych zmian w prawie kościelnym, lub w wielu innych formach uprzedzających.)

  Czekam kiedy w kraju naszego sąsiada zacznie się ucieczka rasy aryjskiej .
  Przede wszystkim od polityki i uszczęśliwiania innych.
  Niech popracują na swoim charakterami i postępowaniem.
  Rządzą ze "zlym" (i ze złym nastawieniem, i intencjami), i tak dalej chca rządzic? Mają przykład. Najwyższy czas go zastosować, bo będzie zapóźno.
  Niech ludziom dadzą spokój i skonczą tak jak Benedykt XVI. Mają z kogo przykład brać, na świeżo. Historia uczy ich i pokazuje droge.
  Nie judzić Unią, jej przywództwem (dominacja, niestety nie sprawiedliwą)

  Niech przykład wezmą i posłuchają ducha czasu, dla pokoju ,
  by dalej nie wypaczać i następny kataklizm i krach sprowadzać.
  Moze świat się ocknie. Przykład dany.
  niech świat coś z tego się nauczy i zobaczy do czego ludzi i kraje się prowadzi
 • ~TYLKO GDYBAM
  (2013-02-13 15:24)
  CIEKAWE JAK ZOSTANIE PAPIEZEM, A JEST TO BARDZO PRAWDOPODOBNE, KARDYNAL PETER APPIAH TURKSON. CO WTEDY HOMOFOBICZNI POLACY ZROBIA? CZY DOJDZIE DO NASTEPNEJ SCHIZMY W KOSCIELE RZYMSKOKATOLICKIM? JESLI TAK TO KTO BEDZIE PAPIEZEM POLSKIM W POLSCE? CZY KRAKOW PASUJE NA NOWA STOLICE POLSKA-APOSTOLSKA BO WARSZAWA ZE SWOJA PRZESZLOSCIA ATEISTYCZNA I KOMUNISTYCZNA RACZEJ NIE?
 • ~gosc
  (2013-02-13 15:04)
  Dziwisz i Nycz już odpadają.Suchocka nie przepcha te dwie kandydatury.
 • ~bee
  (2013-02-13 13:55)
  czarnoskurzy maja religie chrzescijanska a nie rzymsko-katolicka wiec najpierw musialby zmienic sobie religie na rzymsko - katolicka a dopiero potem zostac papierzem,bo jak moze byc papiez co wyznaje inna religie a niektorzy z nich maja religie muslamu jak wybiora czarnego to nasza religia zginie i dopiero bedze sie dzialo kazdy bedzie sie buntowac i tak sie zacznie kolejna wojna.
 • ~Coldy
  (2013-02-13 23:13)
  kandydatów nie jest 120. Bo papieża wybierają kardynałowie ALE NIEKONIECZNIE spośród kardynałów!
 • ~co o tym myslec
  (2013-02-13 13:28)
  podobno wedlug przepowiedni krolowej Saby ma byc murzyn , wiec lepiej niech nim nie bedzie bo zacznie sie 3 wojna swiatowa na calego ktora juz i tak trwa na dalekim wschodzie.
 • ~AMEN
  (2013-02-13 12:46)
  Papieżem POwiniwen zostać Palikot.
 • ~tak
  (2013-02-13 12:22)
  Niech Dziwisz zostanie papieżem i będzie dobrze :)
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.