• ~gość II
    2013-02-27 18:16
    Benedyktowi XVI należą się wielkie słowa podziękowania .Uważam ,że nie zmarnował swojego czasu zrobił wiele z rozwagą i z odwagą.Potrafi godnie ustąpić o ocenić ryzyko jakie mógłby stwarzać dla kościoła gdyby jego świadomość mogła być osłabiona a inni decydowali by w Jego imieniu.Jesteś Wielki Ojcze Święty ! Dla wielu zostaniesz nadal Papieżem takim jakiego Cię pamiętamy.
  • ~polka
    2013-03-05 18:07
    wszyscy moga byc papiezami tylko nie czrnuch to bylby straszny wstyd dla swiata
  • ~leoś
    2013-03-12 10:09
    Tylko żeby nowym papierzem nie został ten prowincjonalny proboszcz ze swoim nosem jak kartofel Dziwisz albo Kazimierz Nycz
  • ~ZENADA
    2013-03-12 10:41
    Kolejny temacik dla ANTYCHRYSTOW!

    I co - lepiej po zbiorowych ORGIACH przy kompach???
  • ~ccc
    2013-03-12 12:09
    @baca70 - pilnuj swoich czarnych owiec - WSZYSTKIE SIE SQ...LY I NA MANOWCE POSZLY

    @Doc_Tor - PUSTYM CZUBIE ZNOW CI SZUMI??? Wez zapisane leki!
  • ~nawrócony
    2013-03-12 12:22
    Już wiecie dlaczego będę głosował na PIS?
  • ~MAM PRZEPOWIEDZ GAZDY
    2013-03-12 23:28
    GAZDA W WYZNEJ GORNEJ MOWIL ZE STASKA WYBIORA BO MU SIE BARANY W STADZIE TAK POUKLADALY. ALE TO BEDZIE UCIECHA DLA P\LATFORMY OBYWATELSKIEJ I CIERPIENIE DLA RADIA MARYJA. STASIEK WEZMIE SOBIE ROSTOWSKIEGO ZEBY Z WATYKANU ZROBIL ZIELONA WYSPE, DONKA WEZMIE NA MINISTRANTA CO DWONECZKAMI BRZECZY, RADKA WEZMIE NA TLUMACZA ANGIELSKICH IDIOMOW, KARUZELSKIEGO I KISZCZAKA NA DOWODCOW ARMII PAPIESKIEJ, KOPACZ WEZMIE NA SWOJA OSOBISTA LEKARKE, MILLERA NA AMBASADORA WATYKANU W MOSKWIE, KALISZA NA PAPIESKIEGO KUCHARZA, GRYCANKI DO SPRZATANIA POKOI PAPIESKICH,...CDN...I POSKA BEDZIE WTEDY WOLNA...
  • ~baca70