• ~HONOLULU
    2013-02-15 16:50
    PŁONĄCY KRATER TO DERWEZE, KTÓRY PALI SIE OD 1971 ROKU. MEDIA W POLSCE, ROSJI I PEWNIE NA CAŁYM ŚWIECIE KOPIUJĄ WIADOMOŚĆ, ŻE TO NIBY DZIUR Z METEORYTU.
    NIE UFAM DZIENNIKARZOM
  • ~Lemur z Madagaskaru
    2013-02-15 16:50
    Na ostatnim zdjeciu jest co prawda krater, ale jest to krater duzego czynnego wulkanu - wiec nie wciskajcie ciemnoty, bo nawet lemingi przestaja wam wierzyc!!!
  • ~Sodomia "Lewiatan" Gomorowska
    2013-02-15 16:43
    Wicepremier Rosji Dmitrij Rogozin oświadczył, że ani Rosja, ani USA nie są w stanie odeprzeć ataku z kosmosu

    ... --- ... , ... --- ... , ... --- ... !!!

    No to się w końcu zorientowaliście, ze jestescie na celowniku?!

    Rychło w czas!!!

    Teraz nic wam już nie pomoże!!!
  • ~SEB
    2013-02-15 15:37
    Autor powinien sprawdzić w Wikipedii 2 hasła: meteoryt i meteor, bo mu się chyba "pomerdało"
  • ~myslezejestem
    2013-02-15 14:55
    re czytelnik2013-02-15 13:11
    Wiedzial Kreml b.dobrze a kogo obchodzi "motloch"? Czy w Warszawie byloby inaczej? Watpie! Lud to jest od roboty i placenia podatkow!! (Czyli,co wolno wojewodzie...)
  • ~gosc
    2013-02-15 17:03
    Mysle ze to ostrzezenie dla Putina i caleego zgnilego Kremla ,oraz ich ludzi rozsianych po calym swiecie.
  • ~bajkopisarz
    2013-02-15 22:11
    o czym wszyscy piszecie ? Wszystko z kosmosu spada pionowo a nie leci jak rakieta, chyba, że prom kosmiczny lądował i mu się nie udało Najszybciej to była albo ruska rakieta albo ich zaatakowano w czasie Szczytu 20 !!!
  • ~M.KAR.
    2013-11-07 09:37
    WASZE DEBILNE KOMENTARZE NIE DA SIę NAWET OGRANąć,żE PISZą TO LUDZIE. WŁAśNIE BYŁAM W TYM MOMENCIE W CZELABINSKU I TYLKO BóG MNIE ZATRZYMAŁ W DOMU W MOMENCIE WYBUCHU. PISZESZ DRANIU JEDEN Z DRUGIM TAKIE BZDETY,żE RZYGAć SIę CHCE!TO CO Przeżyliśmy, TO NASZE I NIKT TEGO NAM NIE ODEJMIE,BO ZAPOMNIEć TRUDNO.KAżDY OBECNIE PRZELOT ZWYKŁEGO SAMOLOTU NAD MOIM DOMEM POWODUJE TAK POTężNY STRACH I W CHWILI OBECNEJ,żE NIKT NIE MOżE SOBIE WYOBRAZIć!!!A TO JUż 8M-CY OD TEGO WYBUCHU.NIE PISZ TŁUMOKU I NIE POPISUJ SIę,BO JESZCZE NIE WIADOMO CO LOS CI ZGOTOWAŁ,JAKIE PRZEżYCIA !!! A TAKICH JAK TO CO PRZEżYLIśMY MY: NIE DAJ CI BOżE,NIE żYCZę NIKOMU !!!
  • ~rfd
    2013-12-20 22:16
    a co musiaqlas sie pochwalic ze tam bylas glupia *****
  • ~krzysztof
    2013-02-19 05:22
    To byla piekna KATASTROFA.Prawie to samo co lot KARTOFLA z pijanymi generalami.