• ~christ
    2013-02-16 17:22
    to zpewnoscia w wyniku ustapienia Benedykta XVI z papieza. Nie ma na tronie Piotrowym teraz nikogo , wiec szatan wykorzystal sytuacje i zaczal rzadzic swiatem. I zaczal od meteorytow. Przygotujcie sie na gorsze.
  • ~ciekawostka
    2013-02-15 14:54
    Bardzo ciekawe. Na filmikach pokazane potłuczone szyby i powywalane okna i powalone dachy. A GDZIE TE KAMIENIE KOSMICZNE ? JAKOŚ ICH NIGDZIE NIE WIDAĆ NA FILMIKACH. A DLACZEGO NIE MA ŚLADÓW NA ELEWACJACH BUDYNKÓW po uderzeniach ? CZYŻBY TYLKO UDERZAŁY W OKNA ?? Dziwny ten deszcz meteorytów,ciekawe czy ktoś widział jakiś kawałek tego co te zniszczenia zrobiło.
  • ~M.KAR.
    2013-11-07 09:37
    WASZE DEBILNE KOMENTARZE NIE DA SIę NAWET OGRANąć,żE PISZą TO LUDZIE. WŁAśNIE BYŁAM W TYM MOMENCIE W CZELABINSKU I TYLKO BóG MNIE ZATRZYMAŁ W DOMU W MOMENCIE WYBUCHU. PISZESZ DRANIU JEDEN Z DRUGIM TAKIE BZDETY,żE RZYGAć SIę CHCE!TO CO Przeżyliśmy, TO NASZE I NIKT TEGO NAM NIE ODEJMIE,BO ZAPOMNIEć TRUDNO.KAżDY OBECNIE PRZELOT ZWYKŁEGO SAMOLOTU NAD MOIM DOMEM POWODUJE TAK POTężNY STRACH I W CHWILI OBECNEJ,żE NIKT NIE MOżE SOBIE WYOBRAZIć!!!A TO JUż 8M-CY OD TEGO WYBUCHU.NIE PISZ TŁUMOKU I NIE POPISUJ SIę,BO JESZCZE NIE WIADOMO CO LOS CI ZGOTOWAŁ,JAKIE PRZEżYCIA !!! A TAKICH JAK TO CO PRZEżYLIśMY MY: NIE DAJ CI BOżE,NIE żYCZę NIKOMU !!!
  • ~krzysztof
    2013-02-19 05:22
    To byla piekna KATASTROFA.Prawie to samo co lot KARTOFLA z pijanymi generalami.
  • ~Rf.
    2013-02-18 14:43
    Jednak U S A Pokazala Waniuszkom Jaka Ma Technike.
  • ~Pablo/
    2013-02-17 17:33
    Krater koło Czelabińska robi piekielne wrażenie. Jest olbrzymi,na pewno uderzenie meteorytu jest porównywalne z wybuchem bomby atomowej.
  • ~bajkopisarz
    2013-02-15 22:11
    o czym wszyscy piszecie ? Wszystko z kosmosu spada pionowo a nie leci jak rakieta, chyba, że prom kosmiczny lądował i mu się nie udało Najszybciej to była albo ruska rakieta albo ich zaatakowano w czasie Szczytu 20 !!!
  • ~gosc
    2013-02-15 17:03
    Mysle ze to ostrzezenie dla Putina i caleego zgnilego Kremla ,oraz ich ludzi rozsianych po calym swiecie.
  • ~Lemur z Madagaskaru
    2013-02-15 16:50
    Na ostatnim zdjeciu jest co prawda krater, ale jest to krater duzego czynnego wulkanu - wiec nie wciskajcie ciemnoty, bo nawet lemingi przestaja wam wierzyc!!!
  • ~HONOLULU
    2013-02-15 16:50
    PŁONĄCY KRATER TO DERWEZE, KTÓRY PALI SIE OD 1971 ROKU. MEDIA W POLSCE, ROSJI I PEWNIE NA CAŁYM ŚWIECIE KOPIUJĄ WIADOMOŚĆ, ŻE TO NIBY DZIUR Z METEORYTU.
    NIE UFAM DZIENNIKARZOM