• ~smiesznydziennik
    2013-02-15 14:31
    youtube - Door to Hell (Turkmenistan)
    to nie ma nic wspólnego z Rosją tak jak na ostatnim zdjęciu
  • ~to_jest
    2013-02-15 14:25
    tylko Putin piar...nął po grochówce. Czelabińsk błagadarion
  • ~ciekawostka
    2013-02-15 14:54
    Bardzo ciekawe. Na filmikach pokazane potłuczone szyby i powywalane okna i powalone dachy. A GDZIE TE KAMIENIE KOSMICZNE ? JAKOŚ ICH NIGDZIE NIE WIDAĆ NA FILMIKACH. A DLACZEGO NIE MA ŚLADÓW NA ELEWACJACH BUDYNKÓW po uderzeniach ? CZYŻBY TYLKO UDERZAŁY W OKNA ?? Dziwny ten deszcz meteorytów,ciekawe czy ktoś widział jakiś kawałek tego co te zniszczenia zrobiło.
  • ~myslezejestem
    2013-02-15 14:55
    re czytelnik2013-02-15 13:11
    Wiedzial Kreml b.dobrze a kogo obchodzi "motloch"? Czy w Warszawie byloby inaczej? Watpie! Lud to jest od roboty i placenia podatkow!! (Czyli,co wolno wojewodzie...)
  • ~SEB
    2013-02-15 15:37
    Autor powinien sprawdzić w Wikipedii 2 hasła: meteoryt i meteor, bo mu się chyba "pomerdało"
  • ~LUDZKA PODŁOŚĆ UKARANA
    2013-02-15 14:14
    Koniec ludzkiej podłości już nastał !
    Demoralizacji , wyuzdania, wulgaryzmowi, agresji KRES NASTAŁ OSTATECZNY !
  • ~ksionc z sokolki
    2013-02-15 14:10
    Bedzie jeszcze straszniej. Mozemy to zawdzieczac papiezowi Benedyktowi XVI, ktory naplul Panu Bogu w twarz i podal sie do dymisji !
  • ~reanimator
    2013-02-15 13:24
    do ~czytelnik2013-02-15 13:11
    a u nas to co, też byśmy wiedzieli po fakcie, tylko u sąsiadów mają to zarejestrowane na wideo, a u nas przez kilka lat podejrzewano by spisek
  • ~czytelnik
    2013-02-15 13:11
    To gdzie ta technologia u ruskich że nie wiedzieli o meteorytach
    z tego co widać to taka sama jak na lotnisku w Smoleńsku
    same młoty z sierpami.
  • ~reanimator
    2013-02-15 13:30
    a i jeszcze jedno:
    Russia Today poinformowała, że meteoryt, który miał uderzyć w ziemię, został zniszczony przez rosyjskie siły obrony powietrznej - rakieta miała trafić go na wysokości 20 km. Eksplozje na niebie mogli zobaczyć m.in. mieszkańcy Czelabińska i Tiumenia.

    u nas walneli by z kapiszona