• ~organista
    (2013-02-28 21:56)
    mafijna propaganda
  • ~grzesznik
    (2013-03-01 07:09)
    cosik malutki ten helikopter-i dlatego benek nie mogl zabrac ze soba na wieczna emeryture calej sekty...ale pomalutku...
  • ~German2
    (2013-03-02 00:33)
    Do swini o godz 9,18 Podaj twoj adres kochaniutki to sobie pogadamy
  • ~pa papa pa pa
    (2013-03-01 09:18)
    papa wata szmata śmierdzi średniowieczem i faszyzmem
  • ~do armagedonu
    (2013-03-01 08:12)
    Watykan to siedlisko demonow, nic to z wiara Jezusa i pierwotnym chrzescijanstwem nie ma wspolnego. Do poki tego nie zrozumiecie biada wam! Juz niedlugo upadek tej Wielkiej Nierzadnicy, bo Bog Jahwe (jedyny zywy Bog-Stworca) tak chce a nie "ja" albo ktos inny otwartego umyslu! Szatan caly czas od czasow grzechu w Edenie panuje nad ludzmi i Swiatem, wiec nie lekajcie sie. Armagedon tuz,tuz!
  • ~klapkinaoczach
    (2013-03-01 00:35)
    Drogi Narodzie
    Polacy w Polsce jak i za granicą , zadajcie sobie jedno proste pytanie:
    Jak długo zamierzacie żyć w biedzie i w nie pewnej przyszłości?? Obecnie rządzący(większość) są potomkami chazarów(grupa etniczna odpowiedzialna za powstanie większości konfliktów i wojen na świecie) którzy dąża do rozpadu naszego państwa od środka. Wszystko zaczeło sie wiele wieków temu. Ich działania widoczne są codziennie lecz,pokazywane są w krzywym "zwierciadle" przez tw. massmedia. Przykłady z ostatniego czasu; próba likwidacji szkolnych bilbiotek( nie wyobrażalna ilość wiedzy), wyprzedaż majątku narodowego ze bezcen- powód-? Nie wypłacalność , a wszystko to jest ukartowane z góry przez ludzi którzy nie koniecznie muszą zajmować stanowiska w sejmie. Jednym z warunków jakie Polska miała spełnić aby wstąpić do Unii było doprowadzenie naszej gospodarki do poziomu dna, powód-? Gdyby Polska wstąpiła do Unii w takim stadium w jakim była przed wyprzedazą Naszego Polskiego majątku nie mielibyśmy sobie równych. Wszystko to działo sie pod przykrywką "transformacji demokracji" przykładów jest nie zliczona ilość. Jedną z ostatnich Naszych Polskich przedsiębiorstw jest "LOT" które pewnie nie bawem trafi pod młotek.
    Kolejnym etapem jest skłócenie ze sobą ludzi z róznych dekad. Róznica poglądów pomiędzy starszym pokoleniem a młodszym przykład- Kwestia depenalizacji cannabis w Polsce. Zdecydowana wiekszość starszego pokolenia jest temu przeciwna choć w rzeczywistości nie mają bladego pojęcia o jej zastosowaniu jak i skutkach ubocznych (tak jestem ze depenalizacją)
    W latach ~40,50 polscy chazarzy bez problemów zmienili swoje nazwiska na "bardziej Polskie".
    Wlasnie cII jak i ich potomkowie zasiadają w naszym rządzie od conajmniej 20 lat..przykład?? Chyba każdy doświadczył tego na wlasnej skórze.

    Jestem pewien w 101% że zostanę potępiony, pragnę tylko dodać ze jeszcze na nikogo nie glosowałem. Wyżej wymienione informacje to nic innego jak nasze REALIA, jeśli masz cd. tego wątpliwości prawdopodobnie jesteś zarażony propagandą która dzieje sie od conajmniej 20 lat.
    Wiedzą swoją czerpię ze wszelkich źródeł( nie jest to żadna stacja telewizyjna).
    Wyżej wymienione informacje to nic innego jak moja wlasna przemyślenia , analizowałem to w swojej głowie przez wiele lat , lecz dopiero teraz mam natchnienie aby to wszystko opisać.
    Może jestem chory może po prostu przez wiele lat patrzyłem na to z obiektywnego punktu widzenia.
    Cieszę sie ze dotarłeś aż dotąd , na sam koniec dodam że nie staram sie nikogo uczyć rozumu ani pouczać , mam tylko małą nadzieje ze w jakimś stopniu otworzyłem Ci oczy na ten cały bajzel który nas otacza. Potępiam jakie kolwiek myśleniu typu " nie ide na wybory bo mój glos i tak nic nie da" w ten sposób myśli większośc Polaków, skutki takiego myślenia odczuwamy wszyscy.

    Nie wiem na kogo głosować , mam tylko nadzieje ze do wyborów parlamentarnych znajdzie sie jakas alternatywa na "odrodzenie Polski".
    Wszelkie pytanie proszę kierować na mój email : klapkinaoczach@gmail.com
    Pozdrawiam cały naród Polski aby powstał i spojrzał.
    19latek na emigracji
  • ~voiceinthedesert
    (2013-03-01 07:55)
    Przykro mi Boże, że Kościół jest bez Namiestnika Chrystusowego. Czy wszyscy tak to odczuwają, jak ja? Można przecież było wybrać Papieża na przód, wtenczas spowodować, by Benedykt XVI ustąpił w momencie gdy ukazał się biały dym! Mam nadzieję, że moje słowa nie będą zapomniane przy następnej okazji!
  • ~luk1407
    (2013-03-01 07:47)
    Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie niedziela, 17 lutego 2013, godz. 19.00 Moja wielce umiłowana córko, jak przepowiedziane, cały świat teraz ujrzy schizmę w łonie Kościoła Katolickiego, stając się jej świadkiem. Odejście Mojego wielce umiłowanego Świętego Namiestnika, Papieża Benedykta XVI, oznacza początek końca. Ja, poprzez ciebie, Mojego wybranego proroka, przez ponad dwa lata próbowałem przygotować Mój Kościół na to smutne wydarzenie. Elita Masońska przechwyciła kontrolę nad Moim Kościołem i będą oni narzucać katolikom najbardziej nikczemne oszustwo. Klucze Rzymu znajdują się obecnie w Moich Rękach, a zostały Mi one przekazane przez Mojego Ojca. Będę kierował Moimi wyznawcami, tak aby Prawda mogła zostać zachowana oraz aby Moje Święte Słowo pozostało nienaruszone. Fałszywy prorok przejmie teraz Siedzibę w Rzymie, a Moje Słowo, tak samo jak to stało się podczas Mojego Życia na ziemi — zostanie potraktowane jak herezja. Kiedy tylko oszustwo to zostanie przedstawione światu — jak gdyby ta nowa władza reprezentowała Prawdę — nie ulegaj złudzeniu, Moja córko, będziesz bowiem straszliwie cierpieć w Moje Święte Imię, tak samo jak prorocy, którzy przyszli przed tobą. Moi wyznawcy muszą pozostać spokojni i modlić się o zbawienie wszystkich Moich najświętszych sług, którzy staną się łupem dla tej ohydy. Wzywam ich, aby odpowiedzieli w następujący sposób: Postępujcie nadal zgodnie z Moimi Naukami. Nigdy nie odstępujcie od Słowa Bożego. Pozostańcie wierni waszym świętym obowiązkom i udzielajcie Świętych Sakramentów zgodnie z tym, jak zostaliście przeze Mnie pouczeni. Nauczanie Kościoła Katolickiego, które bazuje na fundamencie Mojego Apostoła Piotra, pozostaje nieomylne. Obecnie to ulegnie zmianie, kiedy tylko fundament ten zostanie wstrząśnięty poprzez nadchodzące zmiany. Już wkrótce Mój Kościół zmieni się dla was nie do poznania i będziecie czuli się bardzo nieswojo, kiedy staniecie się świadkami tego, jak Moje Święte Słowo będzie manipulowane. Wasz Jezus
  • ~titoma
    (2013-03-01 06:24)
    TAK NIESTETY SMUTNA RZECZYWISTOSC,MANIPULUJE SIE NAMI NA MAXA. HEJ TAM NA GORZE,WY WSZYSTKIE GLOWY RZADZACE LUDZKOSCIA,CZY NIE ZDAJECIE SOBIE SPRAWY,ZE I WAS DOTKNA SKUTKI WASZEJ BEZMYSLNOSCI!!!
  • ~wiele bny
    (2013-02-28 21:10)
    I Z CZEGO TOTO ZYJE NIE PRACUJA A SA MILIARDERAMI BARANY MYSLCIE moze wy zostaniecie miliarderami darmozjadami