• ~wodz
    2013-03-19 13:36
    tym politykom ostatnimi laty popie...lo im sie w glowach od tych religii.Putin wychowanek KGB swieci swieczki w cerkwi ,nasz Tusk na stare lata bierze slub koscielny Komor bezprzerwy zaprasza papiezy tak poprzedniego jak terazniejszego .Pojechal napewno za nasze pieniadze zwiedzic Watykan a przy okazji oddac uklony wiernopoddancze Tak sie zachowuja elity rzadzece koloniami watykanskimi
  • ~Tadek
    2013-03-19 13:39
    No proszę! A ksiądz Rydzyk ośmiela się nazywać Prezydenta Komorowskiego "fałszywym katoliikiem". Może nowy papież wreszcie go pogoni!!
  • ~wacia
    2013-03-19 13:15
    kosc ciul to wata papa szmata i zycie pozagrobowe prezydent polski lize doope szmacie
  • ~niedozywiony propagandą
    2013-03-19 13:13
    czy anna siedziała na POdwojnym krześle,bo przeciez na POjedynczym by się nie zmiesciła,chyba ze przeszła na jedzenie szczawiu,POdrzuconego przez niesiola
  • ~LKJ
    2013-03-19 13:07
    Podatnik zapłaci
  • ~ksywka flaszka
    2013-03-19 13:40
    Cytuje:"Kościół milczy ws. Głódzia.
    Publicysta komentował milczenie Kościoła wobec zarzutów dotyczących abpa Głódzia - używania przez niego alkoholu i skandalicznego zachowania wobec innych duchownych."
    Przeciez nawet Urban pisal jeszcze w 1994. o ksywce Głódzia-FLASZKA Głódz!! A caly Watykan i jego pracownicy (tej korporacji) sa g... warci!!!
  • ~@wacia i sPOlka
    2013-03-19 13:47
    I znow zbiorowy orgazm maja POmatolskie KACAPY przy kompach!

    A PO co ten 'chrabia szczynukowicz' tam POjechal??? Robic Polsce WSTYD NA CALY WSIAT???
  • ~rase2999a
    2013-03-19 14:08
    Ta nietania imprezka vatykatolska z troski o biednych pewnie...
  • ~VIVA PAPA! TAK TRZYMAC DLA DOBRA PANA BOGA
    2013-03-19 14:04
    POLSKI KARNAWAL KOSCIELNY SIE SKONCZYL. KARDYNALOWIE I BISKUPI PRZENIOSA SIE DO PIWNIC W SWOICH PALACACH I BEDA UDAWAZ ZE ZYJA JAK SWIETY FRANCISZEK. MAJATEK WYWIOZA DO KREWNYCH NA WSI. OBRONA KOMORKI JAJOWEJ BEZ OBRONY I POMOCY CZLOWIEKOWI TEZ NIE BEDZIE MIALA SENSU. SWIECENIE KIELBASY SIE SKONCZY. BUDOWANIE KOSCIOLOW W BIEDNYCH PARAFIACH SIE SKONCZY. POLSCY KARDYNALOWIE, BUSKUPI I KSIEZA BEDA SIE PORUSZALI PO PRAJU AUTOBUSAMI. PRZESTANA NOSIC TE KARNAWALOWE STROJE I TE LANCUCHY JAK JACYS RAPERZY. KOMUNIZUJACA CZESC KOSCIOLA POLSKIEGO NIE BEDZIE MIALA RACJI BYTU. LEWICUJACA CZESC KOSCIOLA POLSKIEGO NIE BEDZIE MIALA RACJI BYTU. POLSKI KOSCIOL STRACI ZNACZENIE MIEDZYNARODOWE. NIKT NA SWIECIE NIE BEDZIE GO CHCIAL NASLADOWAC. POLACY PODAZAJCIE SLADAMI PAPIEZA FRANCISZKA A BEDZIECIE ZBAWIENIU. KOSCIOL POLSKI DOPROWADZI WAS DO ZGUBY.
  • ~Kazik
    2013-03-19 13:58
    pojechali zlozyc hold swojemu okupantowi.
    kiedys do moskwy teraz do watykanu.