• ~LKJ
    (2013-03-19 13:07)
    Podatnik zapłaci
  • ~EKONOMIA KOSCIELNA
    (2013-03-19 16:15)
    POLSKI KOSCIOL JEST NADAL FEUDALNY. KOSCIOL AMERYKI POLUDNIOWEJ JEST KOSCIOLEM REFORMATORSKIM. W KOSCIELE FEUDALNYM CHRONI SIE KOMORKE JAJOWA, BO NA TO NIE POTRZEBA KASY. W KOSCIELE REFORMATORSKIM CHRONI SIE CZLOWIEKA, I NA TO POTRZEBNA JEST KASA. TAK WIEC BRONIAC KOMORKI JAJOWE, KOSCIOL NIC NIE WYDAJE I STAJE SIE FEUDALNIE BOGATY. W KOSCIELE REFORMATORSKIM, KOSCIOL WYDAJE KASE NA BIEDNYCH I JEST BIEDNY.
  • ~RE rase2999a
    (2013-03-19 15:10)
    Zal ci dooope sciska sekciarzu ze ciebie nikt nie prosil???

    Przy zlewozmywaku marnujesz swoje PODLE zycie i jak sobaka pod lawa zdechniesz na obczyznie, z piana wscieklosci wychodzaca ci w ordynarnego PYSKA!
  • ~klamstwo tvn
    (2013-03-19 15:31)
    Ile placa za klamstwa otoz nie byl 2 Komorowski z zona ale gdzies 15. i byla to krotka rozmowa .Przednim byla prezydent Litwy dosc dlugo rozmawiala i Papiez ja na koniec przegnal bardzo mily gest bo polacy tez sa na Litwiezle traktowani.
  • ~pastafarianin
    (2013-03-19 15:31)
    Czy ktoś może mieć wątpliwości, że PO to tylko taki PiS-bis i niczym istotnym nie różni się od oryginału ?
    Głosując na PiS czy PO i tak pozwalasz na okradanie Polski przez czarną, spasioną, rozpijaczoną, zdemoralizowaną i pazerną mafię.
    Ta rzekomo lepsza PO w ciągu miesiąca:
    - oddała 0,5% dochodu z PIT dla firm wyznaniowych,
    - nie dopuściła nawet do procedowania ustawy o związkach partnerskich,
    - zablokowała rejestrację Kościoła Latającego Potwora Spaghetti,
    - jej szef złożył hołd lenny nowemu prezesowi watyKramskiemu deklarując utrwalanie jego wpływów.

    A tak po za tym, lemingi, PO jest demokratyczna i broni interesów Polski :-)))
  • ~@warsiawiak
    (2013-03-19 15:43)
    ~warszawiak2013-03-19 10:42
    skandal
    Kościół milczy ws. Głódzia.

    -- warsiawiak zglos do polskiej "prokuratury" do Slepejkury, jezeli tego nie zrobisz stajesz sie wspolwinny i wpolnikiem Glodzia.
  • ~pytanko
    (2013-03-19 15:52)
    a po co tam Bronek POjechal? szykuje zamach na papieza?
  • ~hehe
    (2013-03-19 15:57)
    Hej matolki wyslijcie Niesiolowskiego ze szczawiem!
  • ~@konrad wallenrod-HIPOKRYTA
    (2013-03-19 16:00)
    'konrad wallenrod' TO OSZUST I HIPOKRYTA BIBLIJNY!
    RUSKA MENDA NA BANICJI!

    BIBLII NIE PRZEPISUJ! LECZ NIA ZYJ - STARY CAPIE!
  • ~Ciuciubabka
    (2013-03-19 16:03)
    @konrad wallenrod

    Zapytaj KANGUROW czy sie z toba pobawia w ...ciuciubabke, bo twoje 'nauki' JUZ DAWNO W DOOOPACH MAJA!