• ~@konrad wallenrod-HIPOKRYTA
    2013-03-19 16:00
    'konrad wallenrod' TO OSZUST I HIPOKRYTA BIBLIJNY!
    RUSKA MENDA NA BANICJI!

    BIBLII NIE PRZEPISUJ! LECZ NIA ZYJ - STARY CAPIE!
  • ~hehe
    2013-03-19 15:57
    Hej matolki wyslijcie Niesiolowskiego ze szczawiem!
  • ~Ciuciubabka
    2013-03-19 16:03
    @konrad wallenrod

    Zapytaj KANGUROW czy sie z toba pobawia w ...ciuciubabke, bo twoje 'nauki' JUZ DAWNO W DOOOPACH MAJA!
  • ~Odpowiedz
    2013-03-19 16:06
    Do 'ptyanka

    Bronek POjechal z kaszalotem POkazac sie - to byl wypad za LUDZKA KASE!!!

    A POLSCE WSTYD NA CALY SWIAT!'
  • ~EKONOMIA KOSCIELNA
    2013-03-19 16:15
    POLSKI KOSCIOL JEST NADAL FEUDALNY. KOSCIOL AMERYKI POLUDNIOWEJ JEST KOSCIOLEM REFORMATORSKIM. W KOSCIELE FEUDALNYM CHRONI SIE KOMORKE JAJOWA, BO NA TO NIE POTRZEBA KASY. W KOSCIELE REFORMATORSKIM CHRONI SIE CZLOWIEKA, I NA TO POTRZEBNA JEST KASA. TAK WIEC BRONIAC KOMORKI JAJOWE, KOSCIOL NIC NIE WYDAJE I STAJE SIE FEUDALNIE BOGATY. W KOSCIELE REFORMATORSKIM, KOSCIOL WYDAJE KASE NA BIEDNYCH I JEST BIEDNY.
  • ~pytanko
    2013-03-19 15:52
    a po co tam Bronek POjechal? szykuje zamach na papieza?
  • ~@warsiawiak
    2013-03-19 15:43
    ~warszawiak2013-03-19 10:42
    skandal
    Kościół milczy ws. Głódzia.

    -- warsiawiak zglos do polskiej "prokuratury" do Slepejkury, jezeli tego nie zrobisz stajesz sie wspolwinny i wpolnikiem Glodzia.
  • ~antyfetor
    2013-03-19 15:07
    ~re 'pani ewa's fan'

    DEMONICZNY BEZMOZGOWCU - ciebie NIKT nie prosil o MARNE wypociny!
  • ~RE rase2999a
    2013-03-19 15:10
    Zal ci dooope sciska sekciarzu ze ciebie nikt nie prosil???

    Przy zlewozmywaku marnujesz swoje PODLE zycie i jak sobaka pod lawa zdechniesz na obczyznie, z piana wscieklosci wychodzaca ci w ordynarnego PYSKA!
  • ~klamstwo tvn
    2013-03-19 15:31
    Ile placa za klamstwa otoz nie byl 2 Komorowski z zona ale gdzies 15. i byla to krotka rozmowa .Przednim byla prezydent Litwy dosc dlugo rozmawiala i Papiez ja na koniec przegnal bardzo mily gest bo polacy tez sa na Litwiezle traktowani.