• ~ccx
    2013-04-22 16:39
    amerykańi na okrągło robią manewry u wybrzeży korei płn i ich terroryzuja o tym
    w mediach cisza
  • ~Gottard
    2013-04-22 17:20
    Szwedzi przynajmniej zdołali wykryć te bombowce sowieckie i zrobili z tego wielkie halo w mediach. A u nas Ruskie latają non stop nad Polską, przekraczaja regularnie granicę a nasi wogóle nie reaguja albo udają że nie ich nie widzą . Może nie widzą bo radary poradzieckie zawodne, albo wyłączają je na noc aby zaoszczędzić na rachunku za prąd.
  • ~ikar
    2013-04-22 14:18
    Szwecja nie wydaje gigantycznych sum na zbrojenia, tylko się bogaci żeby Obywatele mieli dobrobyt. Jeżeli chodzi o obronę to Szwecja sobie zdaje sprawę że jest ważna dla NATO i ma zapewniony parasol ochronny.
  • ~The Evil One
    2013-04-22 13:50
    Pytanie: Komu zależy na tym, by kraje europejskie były coraz bardziej bezbronne - jest pytaniem retorycznym. Мы все знаем, что ест такaя милая страна
    ---
    @jiolki polki
    ---
    Ja mysle, ze to jest jewrejska Polsza !
  • ~libe
    2013-04-22 14:00
    RWD7,

    bingo :)
  • ~Yanko Ryzykant (ale nie szaleniec)
    2013-04-22 19:07
    @Gottard2013-04-22 17:20

    Szwedzi przynajmniej zdołali wykryć te bombowce sowieckie i zrobili z tego wielkie halo w mediach. A u nas Ruskie latają non stop nad Polską, przekraczaja regularnie granicę a nasi wogóle nie reaguja albo udają że nie ich nie widzą . Może nie widzą bo radary poradzieckie zawodne, albo wyłączają je na noc aby zaoszczędzić na rachunku za prąd.

    ~~~ ~~~

    Chyba wiecie o tym, ze dlatego w Polsce nie aresztowano przez ostatnie 24 lata zadnego ruskiego szpiega, bo takie decyzje trzeba kazdorazowo konsultowac z centrala KGB w Moskwie, a odpowiedz jest oczywiscie za kazdym razem odmowna!!!
    Tak nam to zalatwil Bolek, a zatwierdzil Kwach!!!

    Jesli ktos ma inne dane na ten temat i potrafi podjac w tej sprawie merytoryczna dyskusje - zapraszam!
  • ~PO to coraz metniejsze dno
    2013-04-22 22:21
    Za Tuska, Komoruska niedlugo i nad Polska beda sobie beztrosko latali i na glowy srali.
    W sumie i tak juz robia co chca przy tych bezjajecznych POkretasach z ktorcy zrobili najwiekszych POpychli w EU z ta marionetka, ktora przezwali Tusk. POkretasy maja wielkie mordy tylko do Jara lub zwyklych obywateli ale na zwenatrz to dudy w miech i tylko pelzanie przez czolganie.
  • ~JK
    2013-04-23 16:55
    ~RWD 7

    >>Nie ma się co podniecać Szwecją. Gdyby Ruscy przeprowadzili symulację nad Polską moglibyśmy zademonstrować im siłę naszych amerykańskich nielotów i zaskoczyć nagłym atakiem drzwi od stodół<<

    Na razie to ty prezentujesz lotność swojej głupoty
  • ~janka
    2013-04-23 08:29
    u nas jest to utajnione i nikt nie chce się dowiedzieć, ale dyspozycyjność jest widoczna!
  • ~890
    2013-04-22 21:45
    Szwecja nie jest w Nato.To po pierwsze rodacy.Gripen to ich najnowoczesniejszy samolot wielozadaniowy.Co wazne prawie całkowicie produkt ich rodzimego przemysłu.Oni w odróżnieniu od nas raz że stawiają na swoje,to raczej nie licze na wspaniałych sojuszników.Rosja ma nas centralnie w d...ie pod wzgledem wojskowym.Nasza armia nie istnieje,załatwili by nas szybciej o wiele,niż Hitler w 39r.Niestety drodzy rodacy Rosja zbytnio nie przestraszy sie naszych pieknych haseł propagandowych,sojusznicy,Nato.Do nich tylko przemawia jezyk siły.Doskonale wiedza jaki jest stan naszej niby armi.U nas robi sie dziadostwo,a oni rosna w siłe i tyle w tym temacie.