• ~Wladek...
    (2013-06-02 13:31)
    tow. komorowski to jest agent ruski czysty boszewik...
  • ~up yours!
    (2013-05-31 14:48)
    ten złodziej powinien dostać dożywocie!
  • ~zenek
    (2013-12-22 14:45)
    Ciekawym czy świat by się tak zachowywał w sprawie potencjalnego biednego Maliniaka. Jak to dobrze być oligarchą, albo szekspirowską Julią.
  • ~es--ka
    (2013-07-19 22:56)
    Ludzie, czy wyscie oszaleli? Czy choc troche znacie sytuacje w Rosji? Teraz i kiedy Chodorkowski podnosil Jukos z ruin i zadluzenia. Zreszta nie tylko Jukos! I dawal prace i chleb tysiacom ludzi, ktorzy wczesniej przymierali glodem... Przeczytajcie ksiazke "Wiezien Putina" i doksztalccie w temacie Rosji i jej Cara, a dopiero wtedy wydawajcie opinie. Chodorkowski to absolutnie dobry i niezwykle madry czlowiek! Mam nadzieje, ze dane mu jeszcze bedzie zyc na wolnosci czego z calego serca mu zycze!!!
  • ~opaska
    (2013-06-26 16:58)
    Teraz on sie czuje jak niegdys Biblijny Jozef w wiezieniu! Z tym ze Michalek nie taki swiety...
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-06-26 14:01)
    W Chinach z jego przekrety dawno by go roztrzelali.Wl.Putin mialby troche roboty w Polsce oj przydalby sie chociaz na rok.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-06-26 14:29)
    Z okazji piedziesiatych urodzin sto lat za kratami.
  • ~nibydlaczego
    (2013-06-03 06:30)
    Porusza mnie jego los, zadziwia hart ducha. Oby się nie okazało za półtora roku, że Putin chce go widzieć jako dożywotniego więźnia
  • ~brejamedia
    (2013-06-01 01:34)
    Chodorowski to typowy przyklad zachlannosci polaczonej z zadza wladzy. Pewna mniejszosc tak ma. Zupelnie jak w bajce o zlotej rybce. Mial trzy zyczenia, mogl je wykorzystac z pozytkiem dla siebie i dla ojczyzny- nie potrafil.Zapomnial, gdzie jego ojczyzna, biedaczysko.Teraz oczywiscie robi za wieznia politycznego , przesladowany baranek. Ale kogo to wzrusza? Gdzie jest Bierezowski ? A taki waznhy byl.
  • ~jonbakari
    (2013-05-31 17:30)
    i jak nie wierzyć w ruską agenturę? Ja myślałem, ze polska jest wolna od kacapów a tu się okazuje, że kacapy są i to intelektualnie aktywne.