• ~Miś
    (2013-06-02 20:44)
    Te, minister - pora abdykować !!!
  • ~tak trzymac
    (2013-06-02 23:03)
    Brawo narodzie Turecki. Jesteście waleczni. brońcie pracy.
  • ~Stasnik
    (2013-06-02 23:46)
    Prezesie redaktorze, musisz jeszcze sie chyba doinformowac co sie dzieje w turcji bo protest przeistoczyl sie w narodowy jak poczatkowa grupka pokojowych manifestantow (jeszcze przeciw budowie centrum handlowego) zostala zaatakowana przez policje w bardzo brutalny sposob. Protest przeciw rzadowy nie jest przeciw islamizacji kraju (przypominam zreszta ze rzad w turcji jest lajicki a to spolecznosc jest w duzej ilosci muzulmanska) tyko przeciw naduzywaniu sily przez wladze. http://9gag.com/gag/aOqo093?ref=fb.s
  • ~turedki falsz
    (2013-06-03 07:51)
    Teraz to nie jest " fair" a jak sie turecki rzad pchal do Syrii zeby podjudzac i swinic, wspomagajac ludojadow jihadystow i inne zbrodnicze paskudztwo to bylo w porzadku? Zachodnia prasa ( demokratyczna i niezalezna) opluwala
    Assada, ze walczy ze swoim narodem i dlatego powinien ustapic. A Turek z kim walczy? Na kogo sa te gazy lzawiace ? Ale nic na temat ustapienia rzadu. Czy to dlatego, ze teraz idzie reka w reke z Izraelem przeciwko Syrii?
  • ~olka
    (2013-06-03 07:05)
    Staśniku jest rowniez przeciw islamizacji bo wislamizacja jest jedną z metod AKP by podporządkować sobie naród.
  • ~Ali
    (2013-06-03 07:00)
    Co wy wypisujecie ? Jakie zamieszki wybuchają ? Wszystko to byly pokojowe protesty poki policja nie potraktowala ludzi armatkami i gazem.

    Znam sytuacje od samgo początku. Nie piszcie takich powierzchownych bzdur. I nie dawajcie tak stronniczych zdjęć . Pokazcie rannych. Pokażcie prawdę.
  • ~inka
    (2013-06-03 06:55)
    PM RTE traci poczucie rzeczywistości. Ten człowiek własnie określil Twitter i inne portale spolecznosciowe największym zlem i problemem, przy czym sam z nich korzysta.
    Ten człowiek uwaza, że alkohol nalezy pic tylko w domu, a kazdy kto w ogole sięga po alkohol to alkoholik, wieć on wielki PM chce pomoc swojemu narodowi uwolnic sie od zgubnych nalogow. (Turcja ma najniszy odsetek korzystanai alkoholu w Europie). Za kogo on sie uwaza ? Nie jest i nie bedzie nigdy ojcem narodu.
  • ~olka
    (2013-06-03 06:51)
    No to teraz pora Was uswiadomić Polscy komentatorzy:
    Rząd w Turcji jest świecki tylko na pepierze, AKP daży do islamizacji kraju i co do tego nie ma żadnych wątpliwości .
    W proteście nie biorą udziału geje, lewacy i zielone oszolomyu tylko obywatele, których rząd arogancko ignoruje podejmując kolejne decyzje o zmianie infrastrutury miasta bez dialogu. A wszystko dlatego, że RTE ma zapędy autokratyczne - po 10 latach rządów każdemu odbija.
    Po trzecie prostes był z początku protestem tylko przeciw zniszczeniu parku, ale na skutek arogancji władz i użycia przemocy wobec pokojowo nastawionych protestujących przerodził się w manifest w obronie demokracji.
    Premier Turcji jak ktoś wyżej juz napisal swoiscie pojmuje demokrację uważając, że nikt nie ma prawa w demokratycznym kraju protestowac przeciw czemukolwiek. Premier grozi w TV ,że przeciw 100 000 demonstrujących wysle milion swoich ludzi. Premier pozwala uzywac gazu zakazanego w UE (wieć prawdopodobnie szkodliwego) wobec tlumu gdzie znajdują się dzieci, kobietry w ciąży oraz przypadkowi przechodnie.
    Proszę ignorantow wszelkiej maści o zapoznanie isę z materialami na YT - one nie kłamią.
  • ~Rinke
    (2013-06-03 06:43)
    pol_anka czy jak ci tam, co ty pleciesz ? byłem widzialem - to zwykli ludzie, w roznym wieku - pitolisz co ci polskie i tureckie media do glowy wlozyly
    to są zwyczajni obywatele, okoliczni mieszkancy, kupcy. Jacyranni policjanci ??? Kto ci placi za taką propagandę ? To ludzie są ranni. Gaz uzyty przez policję to gaz zakazany w UE. PM RTE swoiscie pojmuje demokrację :"nikt nie ma prawa protestowac przeciw prawu i demokracji" - no comment moi państwo
    calym serce jestem po stronie protestu
  • ~DDT
    (2013-06-03 00:25)
    Pluskwy pod obcas!