• ~Polak
    (2013-06-08 07:05)
    Znudziła się stewardessa.
    Następna będzie pisuardessa.
    W PIEKLE.
  • ~dowod
    (2013-06-07 14:51)
    O tym, że Władimir Putin po kryjomu rozwiódł się z żoną i zamierza poślubić Alinę Kabajewą, napisała w 2008 roku gazeta "Moskowskij Korespondent". Skończyło się to dla niej likwidacją. - to jest dowod na wolnosc slowa w ZSRR
  • ~Łukaszek
    (2015-02-01 22:50)
    Piutin wygląda jak jakiś mongoł.
  • ~roberto
    (2013-06-27 02:06)
    Zona byla piekna dziewczyna i teraz jej nic nie brakuje . Jako mloda byla ladniejsz o tej narzeczonej ona nigdy nie dorowna zony urody jak byla mloda. Przyjdzie czas ze ona tesz bedzie stara i brzydka a juz jest nie ciekawa.
  • ~prawosławny
    (2013-06-08 00:57)
    Wiesio 13 jest kompletnym KRETYNEM. Już nie zmądrzeje... Zapisz się do paligłupa idioto. Co te brednie które piszesz maja wspólnego z rozwodem Prezydenta Putina?
  • ~Stean
    (2013-06-07 23:25)
    Tak popoe***lony tekst to rzadkoćć nawet na rtym głupim porwalu, to jwst "zwieńczenie" głupoty niemieckiego der Dziennika. Tego nawet pułkownik KGB Putin po pijaku by nie wumyślił
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-06-07 23:17)
    Nie potrzebujemy Panstwa, które wydaje 6 mln na koncert Madonny, ale takiego, które wydaje 150 mln na Swiatynie Opatrznosci Bozej,
    zeby Madonna z Dzieciatkiem miala gdzie mieszkac. ...
    Nie potrzebujemy kolaborantów w rzadzie, którzy budzetowe pieniadze przeznaczaja na dotowanie watykanskiej mafii za obietnice zycia wiecznego po smierci. ...

    ... oraz 8 miliardów PLN kazdego roku na watykanska mafie - w tym 1 miliard 200 milionów na nauczanie zabobonów w panstwowych szkolach.

    Pisior---Tylko nie zapomnij sie pomodlic do Swietego Daniela z hodowli pewnego znanego hodowcy tych zwierzat!
  • ~Konrad
    (2013-06-07 22:10)
    Jutro na Placu Zamkowym o 18 -tej pikieta przeciwko rządom Matoła i z żądaniem zdymisjonowania PKW - za jazde do ruskiej mafii po naukę jak fałszować wybory !!!
  • ~Krysia
    (2013-06-07 21:23)
    Putin to syn bandyty KGBisty i sam bandzior z KGB . A żona : sama wybrała swój los - zbrodnie Putina jakoś jej nie przeszkadzały jak to mówią : urwa urwie łba nie urwie .
  • ~hengaj
    (2013-06-07 19:18)
    DZIWIĘ SIĘ,ŻE ZAJMUJEMY SIĘ PREZYDENTEM NIE NASZEGO KRAJU!
    PRZECIEŻ KAŻDY MA PRAWO DO KIEROWANIA SWOIM LOSEM!
    TYLKO DOBRZE BY BYŁO GDYBY ZA TAKIM POSTĘPOWANIEM LOSY
    JEGO NARODU BYŁY BARDZIEJ PRO LUDZKIE!
    NAJLEPIEJ PATRZMY W SWOJĄ MICHĘ!