• ~victoria
    2013-06-07 17:45
    PISdzilcy coz to za dziwne nazwisko, recze, ze pan to kagebowski ekskrement, zyjacy i nopuwajacy Polskie. A propos jak tam moskva stolica w 80% muzulmanska i centralno azjatycka...jak tam ruska armia ktora zre puszki z psim miesem, [45% azjatycka]. Jam tam ruski jezyk, ktory staje sie lokalna gwara...spasiba obosranye ruskiye barakhlo...
  • ~qwerty
    2013-06-08 00:27
    bronek, żona tez przytyła ...
  • ~hengaj
    2013-06-07 19:18
    DZIWIĘ SIĘ,ŻE ZAJMUJEMY SIĘ PREZYDENTEM NIE NASZEGO KRAJU!
    PRZECIEŻ KAŻDY MA PRAWO DO KIEROWANIA SWOIM LOSEM!
    TYLKO DOBRZE BY BYŁO GDYBY ZA TAKIM POSTĘPOWANIEM LOSY
    JEGO NARODU BYŁY BARDZIEJ PRO LUDZKIE!
    NAJLEPIEJ PATRZMY W SWOJĄ MICHĘ!
  • ~Victoria
    2013-06-07 17:41
    putin romansowal z kabayeva, od dawna, ma juz nieslubnego bekarta i kabayeva spodziewa sie drugiego, czyli zyli na kocia lape przez cale lata. A proposa kabayeva,byla gimnastycka albo knotorcjonistka jest w polowie uzbeczka i w polowie aruska. Bedzo mieli duzo kasaglazych ekartow...But to przeciez nikogo nie obchodzi...
  • ~satyr
    2013-06-07 17:06
    Co się nie robi dla władzy (prestiżu)- matołki.
    Nie chce być gorszy, od innych PO(srańców)- wieśniak.
    W Rosji to "normalne".
    Obywatelom wolno, to dlaczego nie Ja.
    "Co Bóg złączył, człowiek niech nie rozdziela" (głupie przykazanie).
    Na układy, nie ma Rady (wszechwiedzący).
  • ~polon24
    2013-06-07 15:45
    NIEKTÓRE WPISY SA NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE W CUDZYSŁOWIE, NIESTETY INTELIGENTNYCH CORAZ MNIEJ, SZKODA CZASU NA CZYTANIE, ZWŁASZCZA TEGO WIESIA, CZY CO BY BYŁ ZA ŚLUB, niektórzy ludzie to kompletne matoły, nawet po polsku poprawnie nie potrafią napisac dwóch zdań oceny, tylko same inwektywy, szkoda czasu i atłasu
  • ~@polon
    2013-06-07 15:51
    do polon24 - polon ty intelektualisto, ten portal to nie dla ciebie. Dla takich jak ty Eisteinow to tylko "NIE" Urbacha, bye bye..POkrako
  • ~Krysia
    2013-06-07 21:23
    Putin to syn bandyty KGBisty i sam bandzior z KGB . A żona : sama wybrała swój los - zbrodnie Putina jakoś jej nie przeszkadzały jak to mówią : urwa urwie łba nie urwie .
  • ~Konrad
    2013-06-07 22:10
    Jutro na Placu Zamkowym o 18 -tej pikieta przeciwko rządom Matoła i z żądaniem zdymisjonowania PKW - za jazde do ruskiej mafii po naukę jak fałszować wybory !!!
  • ~Łukaszek
    2015-02-01 22:50
    Piutin wygląda jak jakiś mongoł.