• ~grom52
    (2013-07-08 06:17)
    A w Smoleńsku samolot rozleciał się na tysiace części i nikt nie przeżył. Dziwne ???
    I tak się jeszcze przypadkiem złożyło, że samolotem tym leciało 90 osób nieprzychylnych putinowi (w tym całe Dowództwo Sił Zbrojnych nastawionych pro- NATOwsko ). Co za dziwny zbieg okoliczności !!!
  • ~Zgredek
    (2013-07-07 07:52)
    Wierzący w zamach i robiący zbrodniarzy z rządu polskiego i Rosjan, są w rzeczywistości nienasyconymi pasożytami narodu polskiego. Takimi samymi, które w przeszłości doprowadziły do upadku kraju. Nic się dla nich nie liczy prócz ich ,,prawdy" i ich potrzeb materialnych. Po katastrofie do jakiej doprowadziło błędne dobieranie ludzi i niewłaściwe traktowanie ludzi przez Kaczorów i PiS-patów.
    A mówiąc wulgarnie zes...ali się w pokoju i każą innym sprzątać swe g--a, i jeszcze im biedacy mają zapłacić, za to że są nie udacznymi wszami na wychudzonym podatniku polskim. A ich biegunka spowodowana obżeraniem się, nie za swoje, spowodowała zgon części pasożytów, więc ich rodziny i potomkowie będą żreć do reszty organizm narodu, aż wykończą swego żywiciela. Co ich przodkowie zrobili doprowadzając kraj do rozpadu i upadku. Wiele też zbędnych powstań spowodowali, najlepiej się bogacić na trupach znajomych. Alleluja i do przodu nienasycone, zawsze mające prawdę, wszy rozpadu. Na śmierci bliskich też można dobrze zarobić. Co nam wszy smoleńskie udowodniły. I nadal im mało, MON, ta sknera, nie chce im płacić, a im się należy, więcej z kasy podatników.
  • ~antoni EMERYT
    (2013-07-07 10:45)
    A co na to CZERWONA ZARAZA co biega z kanału na kanał w TV że sie nie rozpadł
  • ~bonzo
    (2013-07-07 10:35)
    @antoni EMERYT
    POwiedz proszę , w którym resorcie tej swojej emerytury się dorobiłeś ?
  • ~Semen
    (2013-07-07 10:35)
    Hm. No i jakoś się nie rozpadł w drobny mak tak sam z siebie jak Tupolew, mimo że ma słabszą konstrukcję. Trochę zastanawiające.
  • ~@ antoni EMERYT 10:16
    (2013-07-07 10:34)
    W tym wieku nie powinno się już pić tyle wódy, a szczególnie tej z bazaru, od Ruskich.
    Nie wytrzeźwiałeś jeszcze po mieszance etylu i metylu, wypisujesz kretyństwa, no i niszczysz bezpowrotnie swój mózg, który i tak był zawsze maleńki...
  • ~antoni EMERYT
    (2013-07-07 10:34)
    W San Francisco jest w całości nie tak jak w SMOLENSKU w KAWAŁKACH NA DUŻYM OBSZARZE ROZRZUCONY TEŻ PODCZAS LĄDOWANIA TO DAJE DUŻO DO MYŚLENIA
  • ~zum
    (2013-07-07 11:00)
    wygląda na to że był jakiś pożar i dużo piany a w Rosji dwa ogniska i jeden sikawkowy ,tu samolot rąbnął o beton i jest cały a uderzył w Lasek i rozrzucony na tysiące malutkich kawałeczków
  • ~Biesiadny Bronek
    (2013-07-07 07:28)
    ~do Bezczelnie jest...2013-07-07 00:3

    Ja widywałem lądowanie bezpieczne na wodzie.
    Ale to twarde podłoże bo mówi się, "że woda jest najtwardsza" i może dlatego wylądował jak WRONa.
    Czemu się tak męczycie. Sam sposób dochodzenia prawdy w Smoleńsku mówi za siebie. Na tak partackie albo kolaboranckie służby od Rządu po komisje i prokuratury nie mówiąc o części parlamentu tylko Polska może sobie pozwolić dzięki mieszance żydo-komuny .
  • ~antonI EMERYT
    (2013-07-07 10:16)