• ~Damć
    2013-07-24 08:58
    całkiem was popieprzyło z tym królestwem-jest piekny i wyjątkowy. w mózgach same landryny ludzi ,którzy to nakrecają.
  • ~Miczurin
    2013-07-24 09:49
    Szaleństwo nad jednym dzieckiem a miliony innych do aborcji to jest hipokryzja dzisiejszego świata jemu się udało a miliony do aborcji !!!
  • ~powściągliwy
    2013-07-24 08:23
    "syn księżne"j Patrz Boże i podejmij stosowne decyzje. Ten dniowy osesek zaćmił w tym światowym kołtuństwie Twojego syna Jezusa! Jak to możliwe?Ciekawe jak na to zareagujesz? Oczekujemy reakcji. Ludzie w tym kraju i nie tylko w tym postradali rozum
  • ~Monika
    2013-07-24 08:03
    young parents to be desired perseverance, patience, and all the beautiful najleprzego parents, look forward to more photos!
  • ~czesiek
    2013-07-24 07:10
    Gratulacje dla rodziców , wszystkiego majlepszego z okazji urodzin dzicka . . Rodzina książęca zachowała się po królewsku , duża troska o dziecko , uśmiech i zadowolenie płynące z całego serca . Mają powód do radości , jest zdrowe i ładne . Królewskie rodziny obowują trochę inne zwyczaje ( widoczne jest to w przekazach medialnych i na żywo ) ale życie toczy się normalnie . Obserwać życie Rodzin Królewskich to wielka przyjemność , ale trzeba zrozumieć że posiadając przywilej do godnego życia , zobowiązuje równiesz do pewnych wyżeczeń . Zachowanie osób które traktują informacje historyczne rodziny Królewskiej jak informacje o komisji śledzczej w srawie skradzionego roweru to nie ta bajka , czas i miejsce .
  • ~jagodzianka
    2013-07-24 11:02
    Dziecko zwyczajne, a matka z dużym poporodowym brzuchem przynajmniej mogłaby się inaczej ubrać. TANDETA, TANDETA, TANDETA.
  • ~hgoedrk
    2013-07-24 11:43
    zamknąć się dupki bo wy nie lepsi więc się zamknąć zrozumiano
  • ~@dorka
    2013-07-24 15:54
    CIOTO - a tobie co???

    Nie podoba sie - NIE CZYTAJ!
  • ~beata
    2013-07-24 15:56
    BRAWO 'Robnad' - SWIETA PRAWDA, a POmatolskie gleby ZACHWYCONE NICZYM, BO TO 'na czasie'!
  • ~Zorro
    2013-07-23 23:52
    A królowa niedawno podpisała prawo do pedałowania w Anglii i jak to się ma to tych wariackich uroczystości urodzin ??? A miliony dzieci zabitych przez aborcję co na to królowa ???