• ~Mietek.
    (2013-08-05 12:32)
    dzis forsa jest tylko dla zomo ormo ub i sb kiscaka michnika, kwasa, milera, i pozostalej grandy mansonskiej cerwonej klikii.
  • ~bono
    (2013-08-03 18:56)
    Do
    banda czworga. PO PSL SLD RP

    ej ty! a nie slyszal o tuskowej demokracji?
    o tuskowej sprawiedliwosci?
    o tuskowej slusznosci do wszystkiego co dziub rudego wyszczeka?
    i no o tuskowej bandzie klakierow z jej szefowa Małgorzata Kidawa-Błońska?
    at to ci dopiero niedoinformowany
  • ~jung
    (2013-08-03 22:13)
    wiecie,ze nie dosc, ze nie mozna palic w pubach to jeszcze nie bedzie mozna palic papierosow mentolowych i cienkich?? zrobmy cos z tym! wyslijcie petycje na: prawodlaludzi.pl koniecznie!
  • ~PKP
    (2013-08-04 17:07)
    Tylko u lewactwa niema korupcji. Oni po prostu kradną. "Najsprawniej" robili to czekisci Lenina grabiac a właścicielowi wypłacano naganem w potylice aby przypadkiem nie dochodził czegoś tam przed sądem. Dla ciekawych jak to sie robiło polecam film "CZEKISTA"
  • ~gregor
    (2013-08-04 15:32)
    jezeli;nie.zrobimy.porzadku.zpo.to.po.nas
  • ~Kiler
    (2013-08-04 00:08)
    cała prawda o Balcerowiczu, włos się jeży

    http://www.kurkiewicz-family.com/leszek-balcerowicz.htm
  • ~antyPeOwiec
    (2013-08-04 00:13)
    to fakt cudza korupcje widzicie ale swojej o wiele większej nie. Ale na złodzieju zawsze czapka gore. Cierpliwości...
  • ~Matylda i inni
    (2013-08-03 23:06)
    Może by tak wziąć się za afery na naszym podwórku czyli w Polsce ,a nie szukać tematów zastępczych jak to w innych krajach kradną .Wystarczy popatrzeć jak nas się okrada i do tego uważa się nas za ciemne masy które nawet należy oszukiwać i okradać ,ale do czasu władzo platformiana do czasu !!!
  • ~Sdziadek
    (2013-08-03 18:59)
    Kiedy ieszcze wiekrzy wstrzas nastopi u nas...Pomodlil bym sie tu zwami ale to nie wypada bo tylu tu jest takich ktorym zadne modlitwy sa nie potrzebne a jeszcze w tej sprawie...
  • ~bono
    (2013-08-03 18:48)
    Re kluska
    jezeli juz podajesz konkrety to niech beda sprecyzowane do konca:

    Około 6,5 miliona złotych – tyle w przyszłym roku Narodowy Fundusz Zdrowia przeznaczy na podwyżki pensji dla urzędników zatrudnionych w NFZ. I to w czasie, gdy pacjenci słyszą, że muszą uzbroić się w cierpliwość.
    ...w oczekiwaniu na zalatwienie wlasnej sprawy w zakladzie pogrzebowym