• ~fella
    2013-08-08 14:53
    a jak siem dostac do takego fiensienia ktus wie ? what ? because ja bym hciala tam pujsc se na jakies 15 lat a mosze I wiecej !!!
  • ~bardzo mi się podoba to w Indonezji
    2013-08-08 14:58
    a więc może zjawię sie na Jawie.Nie wiem na razie kogo zarżnąć, oszukać czy przejechać ale jak mi podpowiecie to zapraszam do Dżakarty !!!
  • ~jeden taki
    2013-08-08 15:07
    podobno im BASEN w koncu buduja ha ha
  • ~A u nas przydałaby się kolonia karna..
    2013-08-08 15:23
    budująca wzorcowe więzienie pozyskując budulec i wyposażenie z pobliskich lasów i kamieniołomów . Takie z jednoosobowymi celami 5x3m z surowego kamienia i meblami z bali jak w XVIII wieku do którego nikt nie chciałby trafić.
    Przysłowiowy kazamat w którym nieresocjalizowalni recydywiści sami zarabiali by na swoje utrzymanie produkując kostkę brukową i wyroby z drewna.
  • ~Bolek z fabryki rolek
    2013-08-08 14:45
    Cywilizacja w której więźniom jest lepiej niż ich ofiarom jest już blisko upadku. Jeżeli za przestępstwo jest się wynagradzanym, utrzymywanym w komfortowych warunkach to coś jest nie tak moralnością w tych krajach.
  • ~PO-gromca lemingow
    2013-08-08 14:20
    ..no coz ,PO-litycy wszędzie myslą perspektywicznie.Jak tam trafia będa mieli luksusy.Ciekawe kiedy Tusk zacznie nad tym myslec...
  • ~kaczyński
    2013-08-08 13:27
    a co to ruski hotel
  • ~O_o
    2013-08-08 13:30
    ja bym im zrobił ale takie więzienie jak w Ameryce łacińskiej
  • ~ads
    2013-08-08 13:34
    z tego można wysnuć wniosek że państwa prześcigają się dla swoich w odbywaniu kary gdzie ludzie popełniający złe uczynki są nagradzani za swoje wcześniejsze postępowanie ,a ofiary ich niecnego postępowania są zmuszone przez rządzących do ich komfortowego utrzymania . Dla mnie to się kłóci z moralnością takiej władzy i logiką . to mafia kokietuje mafię .
  • ~obywatelka
    2013-08-08 14:07
    Gdyby u nas były takie więzienia to większość skazanych prosiło by o dożywocie.