• ~koziołek POmatolek
    2013-08-08 17:41
    Aco takiego zrobił ten Briavik?Mnie nie dziwi ze trafił do takiego wypasionego wiezienia.Ale ten koleś co dał z liścia Miecugowowi za tą zbrodnie dożywocie w lochu o chlebie i wodzie.Toż on się targnął na światową demokrację.
  • ~jedrula69
    2013-08-08 19:33
    muszę coś chyba zrobić żeby tam na emeryturę trafić. W Naszym WSPANIAŁYM WOLNYM !!! kraju to śmierć głodowa mnie na emeryturze czeka jeśli do niej dożyje.
  • ~obywatelka
    2013-08-08 17:30
    No cóż-konwencja praw człowieka rzecz święta
    .MAJĄC TAKICH PROKURATORÓW ,SĄDY i "wspaniały rząd",zależność od Unii, i demokrację pojętą po polsku świetnie ,cudownie się zwijamy i do unicestwienia narodu prowadzimy pod dyktando globalizacji mając w d..pie tożsamość narodową.
  • ~gosc
    2013-08-08 15:54
    A w Polsce wyzucaja ludzi na ulice z ruder. Jestesmy 1000lat za murzynami w kazdej dziedzinie ,bo zlodzieje u nas na szytach ,zawsze sa przyspawani ,ze trudno ich odspawac obojetnie jaka partia rzadzi .A ta Tuskowa pobila rekordy.
  • ~jedrula69
    2013-08-08 19:41
    Tak naszych niewolników harujących po kilkanaście godzin na dobę , w nagrodę na wakacje tam można by wysyłać. Ja się zgłaszam na ochotnika. /komentarze przybywały w miarę czytania następnych opisów/
  • ~Drzazga 101
    2013-08-08 16:46
    O Matko i to ma być KARA ? - toż to tylko miła przerwa w życiorysie, karwas !
    Hej !-
  • ~tom
    2013-08-09 01:27
    Ja juz sie spotkalem z facetem ze specjalnie kradl zeby wrucic do wiezienia.
  • ~moherowa Zośka.
    2013-08-13 21:37
    Będę mniej wybredna i chcę się dostać do pierdla z warunkami takimi, jak mieli internowani w stanie wojennym - i już będę szczęśliwa.
  • ~Zefir
    2013-08-10 16:28
    Ciężkie więzienie miał Jaroslaw K.-siedzial w swojej willi,mama gotowala smaczne posilki,ubranka przywoziła z Londynu,tata przywozil dolary z kontraktow,MO nawet paleczki nie zawiesiło na jego p-pie.On teraz nadal żyje jak król-nie odpowiadając za nic.
  • ~NIE zKORU
    2013-08-09 11:39
    Jak slysze tych -demokratow co niby byli w wiezeniu to lepiej tak nie PI..dola .W Oswiecimiu to bylo przebywanie w STRASZNYM OBOZIE a nie Ci wielcy (Z KORU i ROPSIO ) ich trzeba bylo pilnowac aby za duzo WODY nie wypili jak to w gazetach pisali . TO NIEROBY .Ile maja przepracowanych LAT a SZMAL ZADAJA