• ~Wołacz
    (2013-10-22 18:33)
    Rudkoski gdzie rutkoski ?
  • ~kibic
    (2013-10-21 11:21)
    Banda skorumpowanych osobnikow., pretendujaca do bycia politykami i uzurpujaca sobie prawo do takiego okreslenia siebie, w niewielu krajach nadaje sie do rozwiazywania problemow spolecznych. Jednym z takich odwiecznych problemow jest problem cyganski. Cyganie, dzieki glupocie prymitywnych pismakow medialnych zaczeli oni od pewnego czasu byc okreslanii, jako Sinti, lub Roma (podobnie jak na auto zaczeto mowic samochod ), Problem cyganski w Europie polegal najpierw na tym, ze ten lud mial swoje zwyczaje m.in. polegajace na koczowaniu i unikaniu jakiegokolwiek zwiazku z wladzami oraz unikaniu dostosowania sie do przepisow prawa.
    Cyganie w dzisiejszych czasach porzucili wprawdzie koczowanie, lecz w dalszym ciagu nie chca sie ani integrowac, ani ksztalcic, a swoje utrzymanie realizuja na ogol w nielegalny sposob. Najlepiej byloby, w wyniku jakiejs szeroko zakrojonej inicjatywy i miedzynarodowego porozumienia, wydzielic Cyganom jakies terytorium np. w Afryce i dac im prawo posiadania wlasnego panstwa.
  • ~Gusiek460
    (2013-10-23 19:40)
    Może być Polką, ale również Białoruś, Rosja lub Ukraina.
  • ~Ewa
    (2013-10-22 12:23)
    Byłam świadkiem, jak policja podeszła do żebrzącej cyganki z maleńki dzieckiem na rekach i okazało się, że to maleństwo jest martwe! Podobno, to normalne, że cyganki chodzą albo z martwymi niemowlakami, albo naćpanym, bo przecież te malutkie dzieci nigdy nie plączą, ani nie ruszają siei! Nie jestem rasistka, ale nie lubię cyganów..
  • ~B.M.C.S.
    (2013-10-22 09:23)
    Nigdzie nie trafiłam na info. jakim językiem dziewczynka mówi? Na ogół 4 letnie dziecko mówi. Chyba że jest niemową.. ?
  • ~ojmaria
    (2013-10-21 21:07)
    w Polsce znajdzie dużo przyjaciół bo to cud natury
  • ~olmaria7
    (2013-10-21 18:30)
    ta dziewczynka na zbyt szczęśliwą nie wygląda...
  • ~wiele bny
    (2013-10-21 16:28)
    natychmiast sprowadzić dziecko do Polski i zapewnić jej lepsze warunki życia to skandal
  • ~opiniax
    (2013-10-21 14:37)
    re ~Saper2013-10-21 12:06
    Z jednej strony niby racja ale tu chodzi o KONKRETNA dziewczynke i tych ludzi! Z reszta ja mialem super dziecinstwo,PRL byla ojczyzna, rodzice robole we Wloclawku. Nie musieli byc Cyganie ani bogate pier.. do zawracaja du.. dzieciakom,to racja! Mam nadzieje ze sie znajda rodzice albo ktos dobry ja przygarnie.
  • ~harryhaller
    (2013-10-21 14:31)
    ,,,polki zazwyczaj nie maja czarnych wlosow jak kubica, cyt. zest.,,,a co marta kaczynska to nie przyklad urody polki,,,