• ~banda czworga. PO PSL SLD RP
    2013-12-11 10:09
    ~ma ryju2013-12-11 08:45

    No to do sprzątania ulic i parków w niedzielę i święta świński ryju lewacko palikutowy a nie się byczyć . Pokaż no jak to się świętuje po lewacku. Dobrze przed komputerem darmozjadzie. Do roboty a nie świętować .
  • ~Mark Twain
    2013-12-11 09:50
    @~sd
    Jesli w Polsce zajeliby ratusz w W-wie, to demonstranci zostaliby wyparci z pelna brutalnoscia.
    Nikt by jednak nic nie mowil, bo nasz kraj jest krajem demokratycznym skupionym w innym obozie politycznym.
    Polska uzyskalaby pelne poparcie sojusznikow.
    Nikt by nas nie straszyl sankcjami a demonstranci odpowiedzieliby przed niezawislymi sadami.
    Czy uzyskaliby odszkodowanie za ewentualne rany? Na przyklad stracone oko od strzalow policji (juz tak bylo)? - to juz inna sprawa.
  • ~007
    2013-12-11 09:23
    A Bronisław Komorowski czeka na POlecenia z Moskwy bo nie może się wypowiedzieć się bez kartki.
  • ~mmm
    2013-12-11 10:49
    ~pamela2013-12-11 08:35
    " A Was ciemny narodzie polaczków to nie boli?"

    Obrażasz Polaków, to bardzo źle świadczy tylko o tobie.

    Politycy, Buzek , Balcerowicz, Krzaklewski , ... przymusowo przekazali część Twoich pieniędzy prywatnym firmom żeby ich właściciele szybko się dorabiali, wspomagali Twoją forsa swoich mocodawców - ojców OFE.
    Jak za 10, 20, 30, 40, ... lat z OFE dostaniesz figę z makiem to odpowiedzialnych nie znajdziesz. OFE za nic nie odpowiada, to nie ono wypłacać będzie emerytury
    ofe to cwaniactwo i największe oszustwo polityków którzy go stworzyli.

    Obecnie w Polsce u władzy są osobnicy, politycy których buzuje rozróba,
    " mącenie wody " manifestacje, pouczanie, poczucie wyższości, ważności, ...

    Ukraina to bardzo słabe państwo bo pozawala na wtykanie nosa, przez drugorzędnych polityków z Polski, w swoje sprawy, podburzanie i straszenie tłumu, organizowanie rozrób, ...
  • ~myslcie durnoty
    2013-12-11 10:34
    czy kiedykolwiek ciemniaki ktolickie zastanowily sie oszczekujac ludzi ktorzy wpowadzili w Polsce socjalizm Ciemniaku twoja religia byla tak samo narzucona twoim pradziadom byli bici mordowani .Socjalizm podobnie byl narzucony Teraz bronisz narzuconej religi jak niepodleglosc a czemu nie krytykujesz tych zdrajcow ktorzy narzucali naszemu narodowi religie.
  • ~precz z nwo
    2013-12-11 20:55
    ~sklave2013-12-11 11:55
    Trafny komentarz. Poszukajcie "prawda o UE" na youtube z Nigel Farage.On wyjasnia i walczy z lewackimi oszustami typu Schulz i Barroso. Oni to ex-czerwoni. Szukaj,ogladaj,otworz umysl bowiem publiczna TV w POlsce to dno dna i wodorosty! (pranie mozgu) - Precz z NWO!
  • ~sklave
    2013-12-11 11:55
    Kto może zastąpić Janukowycza???
    Kliczko który pięściami chce sobie wywalczyć drogę na tron.
    Czy Tymoszenko która warkoczem chce opleć i omamić cały kraj.
    No a może Tiahnybok z czerwono- czarną flagą.
    Największe szanse ma jednak sam Janukowycz przecież to wytrawny gracz
    i nie da postawić się pod ścianą. Potrafi negocjować i samymi obietnicami nikt go nie kupi. Kwestią czasu jest dogadanie się z tak zwaną opozycja.
    Tylko na Ukrainie odważyli się rozliczyć premiera.
    A w Polsce unijnej i ponoć demokratycznej za Tuska i Rostowskiego zadłużenie wzrosło o ponad 300 mld złotych i nie dość że nie zostaną rozliczeni to jeszcze ordery otrzymają.
    Więcej na stronie: http://sklave.manifo.com/
  • ~kozik
    2013-12-11 09:20
    @ ~ma ryju2013-12-11 08:45
    Ale zapewne w niedziele i święta kościelne korzystasz z wolnego od pracy. Do roboty lewacki śmierdzielu. Pokaż, że masz gdzieś niedziele i święta kościelne.
  • ~obcokrajowiec
    2013-12-11 09:17
    Walnięty Tofiku a gdzie twój bohater Donald Tusk znowu schowal się ,Zreszta jak zwykle !
  • ~pamela
    2013-12-11 08:35
    Ukraina mnie nie interesuje. Dlaczego nie zajmujecie się tematem, że złodziej tusk okradł nasze OFE? Dlaczego tym się nie zajmujecie? Co mnie obchodzi jakaś Ukraina? Tak sobie wybrali i tak mają. Mnie obchodzi gdzie są moje pieniądze z OFE? A Was ciemny narodzie polaczków to nie boli? To tym bardziej jesteś ciemny narodzie polaczkowy!