• ~Stiepan
    2013-12-11 08:46
    Ludyyyy spajtes! Berkut ide!
  • ~Tofik
    2013-12-11 09:00
    Gdzie jest Jarek Kaczyński ?
    Znowu się schował ?
    Tak jak w naszym stanie wojennym?
    Giną ludzie a on wpier-dala kaszankę ???
    Tchórz !
  • ~re: ~pamela2013-12-11 08:35
    2013-12-11 09:16
    mózg to nie cyce.
  • ~ma ryju
    2013-12-11 08:45
    a kiedy referendum w polsce w sprawie świeckiego panstwa mamy kolonie waty szmaty a świeta sa kośc cielne ohyda polacy bojkotowac świnstwa kleru
  • ~kukumuniu
    2013-12-11 08:43
    jarek zawsze dziewica ma ryj broń uk na pomoszcz ginacej miłości jarek tys kot alik mój tys psyche nike i ene due rabe amen
  • ~sd
    2013-12-11 08:35
    No ciekawe jakby tak w Polsce demonstranci zajęli ratusz w Warszawie...A na Ukrainie powinno się odbyć referendum.
  • ~pamela
    2013-12-11 08:35
    Ukraina mnie nie interesuje. Dlaczego nie zajmujecie się tematem, że złodziej tusk okradł nasze OFE? Dlaczego tym się nie zajmujecie? Co mnie obchodzi jakaś Ukraina? Tak sobie wybrali i tak mają. Mnie obchodzi gdzie są moje pieniądze z OFE? A Was ciemny narodzie polaczków to nie boli? To tym bardziej jesteś ciemny narodzie polaczkowy!
  • ~obcokrajowiec
    2013-12-11 09:17
    Walnięty Tofiku a gdzie twój bohater Donald Tusk znowu schowal się ,Zreszta jak zwykle !
  • ~kozik
    2013-12-11 09:20
    @ ~ma ryju2013-12-11 08:45
    Ale zapewne w niedziele i święta kościelne korzystasz z wolnego od pracy. Do roboty lewacki śmierdzielu. Pokaż, że masz gdzieś niedziele i święta kościelne.
  • ~mmm
    2013-12-11 10:49
    ~pamela2013-12-11 08:35
    " A Was ciemny narodzie polaczków to nie boli?"

    Obrażasz Polaków, to bardzo źle świadczy tylko o tobie.

    Politycy, Buzek , Balcerowicz, Krzaklewski , ... przymusowo przekazali część Twoich pieniędzy prywatnym firmom żeby ich właściciele szybko się dorabiali, wspomagali Twoją forsa swoich mocodawców - ojców OFE.
    Jak za 10, 20, 30, 40, ... lat z OFE dostaniesz figę z makiem to odpowiedzialnych nie znajdziesz. OFE za nic nie odpowiada, to nie ono wypłacać będzie emerytury
    ofe to cwaniactwo i największe oszustwo polityków którzy go stworzyli.

    Obecnie w Polsce u władzy są osobnicy, politycy których buzuje rozróba,
    " mącenie wody " manifestacje, pouczanie, poczucie wyższości, ważności, ...

    Ukraina to bardzo słabe państwo bo pozawala na wtykanie nosa, przez drugorzędnych polityków z Polski, w swoje sprawy, podburzanie i straszenie tłumu, organizowanie rozrób, ...