• ~kik
    2014-01-02 08:15
    Więcej idiotów i o to chodzi...
  • ~Adam K New York
    2014-01-02 01:08
    Z,,,USA,,,Ludzie tu kasy federalne swieca pustkami,,,Dziury latala w jezdni tak jak za Komuny w Polsce,,, lopata i asfalt,,w Ohio 118 mostow jest pozamykanych trzeba jezdzic objazdami,,bo grozi zawaleniem,,w niektory miejscach na autostradach to sa takie koleiny ze jak deszcz popada to mozna kajakiem plywac,,To jest pierwszy stan za nim pujda inne,a pozniej i do Kanady i do Europy,Bo amerykanie szukaja na ,,Gwalt,,,Kasy,,
  • ~przecież ameryka
    2014-01-11 14:05
    wcale nie walczy z narkotykami te wszystkie wojny to jest raczej jak żałosna produkcja z hollywood bo ćpuny z administracji i wywiadu na tym zarabiają dobrym przykładem jest afganistan przed wejściem do afganistanu nie było tam narkotyków teraz to mega opium
  • ~Wolne konopie
    2014-01-09 12:24
    Lepiej spliffa sobie na wieczor zapalic przy komedii niż chlać i zamieniac sie w agresywne bydlo
  • ~Kielczanin
    2014-01-02 09:19
    W kolejce kwiat lewicy czeka na kolejną dawkę, bez której nie są w stanie zrozumieć swojej ideologii.
    I to jest główna różnica pomiędzy starymi komunistami, którzy potrzebowali wódki do pogłębienia dysput na temat marksizmu-leninizmu-talmudyzmu, a nową lewicą, która do takich dyskusji potrzebuje otumanienia narkotykami.
  • ~JJ
    2014-01-02 04:07
    @CHEECH - "...NIE PRZECIW NATURY..." - to wlasnie ten narkotyk robi z mozgiem... lasuje go i sprawia, ze czlowiek staje sie niechlujny, zidiocialy i zapomina ojczystego jezyka. A do tego powoduje szereg chorob psychicznych i fizycznych oraz czesto jest wstepem do twardszych narkotykow. Enjoy... kto glupi.

    http://media.wp.pl/kat,1022943,page,2,wid,13316814,wiadomosc.html
  • ~Zgredek
    2014-01-02 08:16
    Pieniądz rządzi światem. Zabawa w żandarma światowego kosztuje. PiS-paci dalej na skargi do USA na legalny rząd kraju latają do USA a Macierewicz i jego banda okradają Polonusów z dolców a w kraju podatków nie płacą. Całkiem jak agenci Watykanu, wysyłają na każdym spotkaniu /tak jak na mszy/ faceta z tacą po żywą gotówkę od ludzi. A jakże często na forum słyszę pochwałę USA. Poddani agentów Watykanu nie przywykli żyć godnie za swoje, nauczeni są utrzymywać czarna mafię - nie wiem dlaczego nie popierają rządów złodziei z USA.
  • ~gość
    2014-01-02 06:22
    Urugwaj był pierwszy. Amerykanie przestraszyli się utraty setek milionów dolarów i powoli wprowadzają legalizację u siebie. A jest im na pewno ciężko, bo przecież z narkotykami walczą po całym świecie od dziesiątek lat. Prawda jest taka że papierosy szkodzą bardzie niż maryśka.
  • ~CHEECH
    2014-01-02 05:16
    @JJ
    "czesto jest wstepem do twardszych narkotykow" JEST TO TOTAL BULLSHIT !!! NAUCZ SIE ANGIELSKIEGO I POTRZYTAJ SZERZEJ NISZ TE KACZYNSKIE BREDNIE Z PROWINCJONALNEJ POLSKI
  • ~Leon
    2014-01-01 23:27
    Amerykanska lewica nie ma repty na kryzys i zapasc ekonomiczna, to teraz bedzie oglupiac swoj, coraz bardziej sfustrowany, narod narkotykami... byle tylko przetrwac do kolejnych wyborow, moze okret jeszcze nie zatonie.