• ~Łemek
    2014-01-20 11:28
    Ukraincy mogą tylko do igrzysk coś zyskać,teraz putin "doradza" tylko, ale po igrzyskach nawet "pomoże" janukowiczowi.
  • ~czarno- biały
    2014-01-20 11:25
    Panie Jarosławie, co my, prawdziwi Polacy czynić powinniśmy ?. Może zamiast
    na Krakowskie, ruszmy trochę dalej ? był czas kiedy zwycięzcy Pomarańczowej
    Rewolucji mogli coś dla Tego kraju zrobić. Ciekawi mnie jak wyglądają Ich "PIT '_Y
    majątkowe i czego się dorobili ?
  • ~for
    2014-01-20 11:50
    Policja jest zawsze najwierniejsza jakiemukolwiek rzadowi .Za te wszystkie zaslugi powina ta formacja byc karana z pelna surowoscia po zmianie rzadu
  • ~wał matki boskiej
    2014-01-20 12:18
    bija sie o taka biede jaka jest w polsce oto zeby popy ta dzicz rządziuiła ukraina jak w polsce watykanczycy
  • ~Matwij Sz.
    2014-01-20 11:51
    Łemek~kogo Ty popierasz! Spadkobierców morderców z UPA ?.Tylko stan Wojenny weźmie za mordeczki tych oszołomów.Bo w tym tempie dojdzie do podziału Ukrainy na :Ukraina Lewobrzeżna ,plus Doniec i Zaporoże to tzw.Kozaczyzna która zawsze była pro Ruska, i Rosja nigdy nie dopuści by odpadła od Rosji. ,Okręg Tatarsko -Krymski dąży do ogłoszenia niepodległości ,oraz Ukraina Prawobrzeżna która jest spadkobiercą Banderowskiej idei.Czy oto chodzi tzw.Zachodniej Demokracji.?
  • ~Matwij Sz.
    2014-01-20 11:53
    ~for~zmień lekarza bo ten Cie oszukuje.
  • ~kfg
    2014-01-20 11:57
    jesli spoleczenstwo jest niezadowolone z rzadow na wieksza skale wowczas rzadzacy powinni oglosic referendum .Jesli rzadzacy przegraja atomatycznie powinno sie zalecic wczesniejsze wybory.
  • ~Bardal 2014
    2014-01-20 11:58
    Kolega jechał autobusem w Kijowie gdy zaczęli z dziewczyną mówić po polsku zostali przez młodych ludzi opluci i nazwani lachami. Wykrzyczeli , że przyjeżdzamy nie po to żeby ich wspomóc , ale żeby odzyskać swoje majątki. Politycy pomyślcie zanim tam pojedziecie.bo nas tam nie lubią.
  • ~Bardal 2014
    2014-01-20 12:18
    Wyborcy nie dajcie się omamić czytam w gazecie Pan Bielan wstąpił do partii Pana Gowina. . Rozpoczęła się migracja z partii do partii nieważny honor,poglądy,wyborcy najważniejsze żeby był na liście wyborczej. Taki obieca wszystko ,aby wygrać . Wyborców ma gdzieś najważnieszą jest kasa,mamona.. Np. taki PSL zawarł sojusz z kim nie uwierzycie z Samoobroną a i inne partie też nie lepsze i jak tu na takich głosować lepiej ich zignorować.
  • ~popyhłopy
    2014-01-20 12:21
    kliczko to taki wał ęsa nie ma ma ryji w klapie??? ale ma klapki na ślepiach