• ~pytam
    2014-02-02 12:27
    Ludź 'paliknota' ( foto 1 ) ???
  • ~lekarz psychiatra
    2014-02-02 19:39
    Wszystkich swoich przedmówców zapraszam do mojego gabinetu.
  • ~ad
    2014-02-02 15:51
    dzieki za zdjecie PRAWDZIWIE pokojowego manifestanta ws UE...
  • ~kuku munka
    2014-02-02 16:23
    na poczatku były popy teraz po transformacji marihu hu ana maryska popy przepoczwarzone w maryskę jaro wspiera kry mi na listę jarek zbaw baw polske baw jaro to doopa jasiu
  • ~jarekimam
    2014-02-02 16:27
    to jest alqaida ale skąd z czeczeni czy z syri jarek przeszedł na islam teraz nie bedzie krz ża tylko ksiezyć i gwiazdy w oczach
  • ~antek
    2014-02-02 16:50
    to nie bojownica to choliota wspierana przez kaczynskiego
  • ~antykom...
    2014-02-02 16:51
    Czapki z głów przed dzielnymi ukraińskimi opozycjonistami.

    Głupie wpisy promoskiewskich trollowatych karłów, dezawuujących postawę godnych podziwu odważnych opozycjonistów-rewolucjonistów, gotowych nawet oddać życie w słusznej sprawie - walki o wolną od sowieckich wpływów demokratyczną Ukrainę.

    Gdyby polscy obywatele mieli tyle odwagi i samozaparcia przed 25 laty jak ci (celowo na forach wyzywani od banderowców) wojownicy na barykadach Kijowa, to postkomuniści, agenci wszelkiej maści jak i WSIoki nie mieliby nic do powiedzenia w prawdziwie wolnej i suwerennej Polsce.

    Tylko suwerenna, pozbawiona kremlowskich nacisków demokratyczna Ukraina jest w stanie zapewnić Polakom bezpieczeństwo na wschodniej granicy RP.
  • ~re antykom
    2014-02-02 17:18
    połowa polski nalezy do kleru o co ci chodzi zeby 100% nalezało do kleru ty jesteś kościelny pomiot holota watykanska
  • ~Duppaszterstwo akadesemickie
    2014-02-02 17:31
    ty-PO-wi przedstawiciele UPA !!!
    Teraz atakują w Kijowie, jutro w RZESZOWIE !!!
  • ~Igła
    2014-02-02 17:56
    pogrobowcy bandytów mordercy Polaków popierani przez szambiarską partię PiSuarów