• ~kozioł
    2014-02-21 21:21
    nie wierze w te porozumienia i jak kwach i wałęsa obiecanki a w grudniu po południu beda wybory
  • ~kozaostra
    2014-02-21 21:24
    kasa jest pusta bo była emisja miliarderów teraz na pewno nowych nie bedzie skad wziasc pieniadze nikt nie da nawet putin nie da a ukraina gorsza od białorusi tej wysmiewanej
  • ~kuku
    2014-02-21 21:28
    i co po rewolucji?? bedzie lepiej ??? o naiwniaki
  • ~hosodar
    2014-02-21 21:32
    narod ukrainski zostanie tak samo wykolowany jak polski przy okraglym stole.Z ta roznica ze u nas mieli co jeszcze rozkradac w Ukrainie juz rozkradli wczesniej
  • ~Czytelnik
    2014-02-21 22:14
    Ludzie, co za głupoty wypisujecie. Przecież tam gorzej już być nie może. Może być tylko lepiej. Co wy?
  • ~re czytelnik
    2014-02-21 22:27
    a kto zapłaci za zniszczenia dienieg niet bedziie jak w grecji i w syri iraku
  • ~precz z nwo
    2014-02-22 06:45
    NWO/Nowy porzadek swiata! Czy wy tego nie rozumiecie? Jest to inna plaszczyzna planow i dzialan wywiadowczych nie majacych NIC wspolnego z pewnym bohaterstwem "demonstrantow" i ich marzeniami o Unii (raczej terrorystow w swietle miedzynarodowego prawa).Tam sie przerabia scenariusz krwi, ofiar, mordow jak na tamtej kobiecie zeby wywolac stres i odraze w "opini publicznej" Zachodu.To walka o geopolityczna kontrole pomiedzy EU a Rosje a narod jak zwykle tylko mieso armatne.
  • ~Bolo
    2014-02-22 12:49
    teraz bedzie na ukrainie tzw," arabska wiosna"
  • ~bart
    2014-02-22 16:31
    Dlaczego oni tak na pierwszym miejscu honorują Fabiusa, skoro on był krótko i już w czwartek wyjechał z Kijowa do Chin (maił umówione spotkanie). ??
  • ~do ~Bolo
    2014-02-22 16:36
    ~Bolo2014-02-22 12:49 /teraz bedzie na ukrainie tzw," arabska wiosna"/
    tak, a demonstranci, tak jak w krajach arabskich było, "spontanicznie" zajmą archiwa bezpieki i następnie "spontanicznie" je zniszczą