• ~cycki czekolada
    (2014-02-27 12:08)
    fajne cycki mmm
  • ~Polak
    (2014-02-25 18:12)
    yevhenia tymoshenko i Kasia Tusk razem balowaly w Rzymie ?
  • ~ftalo
    (2014-02-26 16:16)
    to nie żadna Fement,tylko CLEO od Donatana-widać wyraźnie. Ten sam ubiór,styl no i temat twórczości.
    Teraz się ukryła pod nowym pseudonimem,ciekawe...
  • ~Popieramy takie protesty
    (2014-02-26 15:52)
    mają dziewczyny fantazję, popieram także ;)
  • ~realista
    (2014-02-26 14:59)
    Kilka ruskich dziewek pajacuje. Nikt na nie nie zwraca uwagi poza polskimi mediami
  • ~przywalmi
    (2014-02-26 07:26)
    Nie ważne w jaki sposób wyrażają ale maja racje Tymoszenko jest podobnie pomoczona w interesy z ruskimi jak Janukowycz dlaczego ja wsadził do termy bo likwidował konkurencje a wszyscy co tak zaglądają do kasy Femen kto ich sponsoruje niech zajrzą do kasy podgrzybka i sprawdza skąd miał i ma kasę
  • ~prawda
    (2014-02-25 21:57)
    te zalosne qr.w.y powinno sie natychmiast wbijac na pal
    RZYGAC SIE JUZ CHCE NA TO BYDLO
  • ~do Edwin
    (2014-02-25 20:54)
    ~Edwin2014-02-25 15:19 napisał: "najbardziej mnie ciekawi jedna kwestia kto finansuje wojaże tych panienek i z czego one zyja...?"

    Dziennikarka ukraińskiej telewizji wstąpiła w jej szeregi. Cały pobyt w miejscu protestu (Ukraina, Rosja czy Zachód), zaczynając od hotelu, poprzez taksówki, wyżywienie aż po wizażystów i zakup ubrań był opłacony przez FEMEN. Dodatkowo okazało się, że dziewczyny z FEMEN otrzymują miesięczną pensję w wysokości 1000 dolarów, co trzykrotnie przewyższa ukraińską średnią krajową. FEMEN również wydaje ok. 2500 dolarów na utrzymanie swojego nowootwartego, paryskiego biura. Według domniemywań dziennikarki, ruch finasuje niemiecki milioner Helmut Geier, Beate Schober i amerykański biznesmen Jed Sanden (ten jest nawet w Wikipedii, jako ich oficjalny sponsor).
  • ~aqq
    (2014-02-25 23:13)
    Gdzie? W Paryżu? Daleko.
  • ~adsenior
    (2014-02-25 19:26)
    No proszę, teraz protesty, po bliskich spotkaniach z kozakami, wszelkie takie "artystki", będą odbywały na zachodzie!