• ~cycki czekolada
    2014-02-27 12:08
    fajne cycki mmm
  • ~Polak
    2014-02-25 18:12
    yevhenia tymoshenko i Kasia Tusk razem balowaly w Rzymie ?
  • ~ftalo
    2014-02-26 16:16
    to nie żadna Fement,tylko CLEO od Donatana-widać wyraźnie. Ten sam ubiór,styl no i temat twórczości.
    Teraz się ukryła pod nowym pseudonimem,ciekawe...
  • ~Popieramy takie protesty
    2014-02-26 15:52
    mają dziewczyny fantazję, popieram także ;)
  • ~realista
    2014-02-26 14:59
    Kilka ruskich dziewek pajacuje. Nikt na nie nie zwraca uwagi poza polskimi mediami
  • ~przywalmi
    2014-02-26 07:26
    Nie ważne w jaki sposób wyrażają ale maja racje Tymoszenko jest podobnie pomoczona w interesy z ruskimi jak Janukowycz dlaczego ja wsadził do termy bo likwidował konkurencje a wszyscy co tak zaglądają do kasy Femen kto ich sponsoruje niech zajrzą do kasy podgrzybka i sprawdza skąd miał i ma kasę
  • ~prawda
    2014-02-25 21:57
    te zalosne qr.w.y powinno sie natychmiast wbijac na pal
    RZYGAC SIE JUZ CHCE NA TO BYDLO
  • ~do Edwin
    2014-02-25 20:54
    ~Edwin2014-02-25 15:19 napisał: "najbardziej mnie ciekawi jedna kwestia kto finansuje wojaże tych panienek i z czego one zyja...?"

    Dziennikarka ukraińskiej telewizji wstąpiła w jej szeregi. Cały pobyt w miejscu protestu (Ukraina, Rosja czy Zachód), zaczynając od hotelu, poprzez taksówki, wyżywienie aż po wizażystów i zakup ubrań był opłacony przez FEMEN. Dodatkowo okazało się, że dziewczyny z FEMEN otrzymują miesięczną pensję w wysokości 1000 dolarów, co trzykrotnie przewyższa ukraińską średnią krajową. FEMEN również wydaje ok. 2500 dolarów na utrzymanie swojego nowootwartego, paryskiego biura. Według domniemywań dziennikarki, ruch finasuje niemiecki milioner Helmut Geier, Beate Schober i amerykański biznesmen Jed Sanden (ten jest nawet w Wikipedii, jako ich oficjalny sponsor).
  • ~aqq
    2014-02-25 23:13
    Gdzie? W Paryżu? Daleko.
  • ~adsenior
    2014-02-25 19:26
    No proszę, teraz protesty, po bliskich spotkaniach z kozakami, wszelkie takie "artystki", będą odbywały na zachodzie!